0 oy
747 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Postu kapatırım belki ama şuan  içimden  geldiği gibi  davranıyorum  çok  darlanıyorum bugün  bilmiyorum boğazımda  bi düğüm var eksikliğimi hissediyorum 

Normalde kolay kolay paylaşmam  biseylerimi iyi de olsa kötü  de olsa.

Herkesin derdi yükü  kendine  ağır  derler  ya benimki  bazen  boğazıma  kitleniyor nefes dahil alamıyorum. Ah ne çok  istemiştik  biz olmasını  5 Kız kardeşten  sonra ikiz erkek kardeşlerim  olmuştu  ne çok  sevinmiştik  ne mutlu  olmuştuk. 

Kardeşim. 

Tam 2 sene oldu ne hastaydı  ne de başka  bişey  sapa sağlam  gitti cansız  bembeyaz bedeni geldi kapıma. Murat  gitme dedi  annem  gel yemek ye dedi 

Anne gelicem dedi ama gelmedi  ne simsiyah  gözlerini  gördüm  bi daha  ne de abla diyen o sesini işittim.

Gitti kardeşim. Sıcaklamış  serinlemek için  suya girmiş giriş  o giriş  lanet olsun o suya  14 yaşında  kardeşimi  aldı  benden. 

Gülüyoruz  eğleniyoruz  insan  vay be şu  da ne güzel  gülüyor  ne derdi var ne tasası  diyor ya öyle  değil  işte  dünya  imtihan dünyası   asla isyan  etmiyorum ama zor geliyor  bazen işte 

...

19 Cevaplar

+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Ecel işte aadamın gözü kararır ne yemek ister ne başka bişey illa oraya gitmek ister. Allah sabır versin
tarafından
Allah razı olsun kardeşim
-Reklam-
0 oy
(2,116 puan) tarafından
Ne denir bilemiyorum böyle durumlarda, bir yakınımız kaybetmişti abisini, ağlarken bağırıyordu kardeş acısı çok başkaymış diye.

Rabbim size sabır versin. Mekanı cennet olsun inşallah, peygamber efendimize komşu olsun. 
tarafından
Her şey  ayri zor ana ayri baba ayrı  ama kardeşinde  bu kadar yaktığını  bilmiyordum
(2,116 puan) tarafından
Hepsinin acısı başka işte, yada hepsi aynı adı farklı.
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(15,877 puan) tarafından
Allah mekanını cennet eylesin  bu dünya bele işte bugün car yarın yokuz hayırlı ölümler nasip etsin gittiğimiz yerde utandırmasın  Rabbim 
tarafından
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Off çok üzüldüm kuzum yaa Allah rahmet eylesin kaç yaşındaydı :'(

tarafından
Allah razı olsun kardeşim  14 yaşindaydı
(3,274 puan) tarafından
Kuzum bnm cennet mekanları olsun inşallah ❤
0 oy
tarafından
Kiyamam kuzum Allah sabir versin mekani cennet bahcesi olsun insallah..
tarafından
Asla isyan etmiyorum  ama  bazen o kqdar zor geliyor  ki bin şükür  yine
0 oy
tarafından

Mekanı cennet olsun inşallah :( :( 

tarafından
Amin canım benim sağol Allah razı olsun kardeşim
0 oy
(2,410 puan) tarafından
Allah gunahlarini affetsin insallah
tarafından
Allah razı olsun canım benim sagolun
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin. Hepimizin gideceği yer aynı . Rabbim temiz güzel imanlı ölmeyi nasip etsin.

Unutamazsın gülersin oynarsın ama hep aklının bı köşesindedir Allah'ım yardımcn olsun
tarafından
Aynen öyle  kardeşim  Allah  razı olsun
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin canım bnm mekanı cennet olsun inşallah 
tarafından
Sağol  busram Allahim rqzi olsun kardeşim
tarafından
Hepimizden razı olsun inşallah
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Çok zor cnm :(Rabbim sabır versin sizlere maalesef yaşamak zorundayz acıyla yaşamaya alışıyoruz sadece 
tarafından
Aynen oyle şükür  ediyom her zaman ama iste bazen de böyle  tıkanıyor  insan
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin sizede sabır versin ölüm de bizim için :(
0 oy
(48,952 puan) tarafından
Allah sabir versin canim sözün bittiği yer ölüm acısı :(
tarafından
Aynen öyle  ikbalim
Insanin bişey  yapamayacağı  tek nokta o
0 oy
tarafından
Cok kotu oldum yarabbim   mekani cennet olsun insallah canim benim 
tarafından
Allah razı olsun kardeşim  keşke  fayda et se de ömür  boyu  ağlasam  da geri getirsem kardeşimi
0 oy
tarafından

Allah rahmet eylesin bu anlattığın konu aynı annemin tanıdığı birisi vardı oğlu 18 yaşındaydı suya girmiş serinlemek için onunda iki yıl oldu oğlu öleli yavrum çok gençdi daha 2 kız iki erkekdi içim halen yanar unutamaz bir ana bir yavrusunun gidişini canı yanar hep ömür boyu rabbim peygamber efendimize komşu eylesin :'(

tarafından
Amin canım benim sağol  Allahım razı olsun kardeşim
tarafından
Sendende canım
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Seninle aynı şeyleri yasamizisz annem gel oğlum yemek ye dedi oda geleceğim dedi kapıdan beni gördü ve gitti bidaha gelmesi

Yolda kavga çıkmış abimi bıçaklayarak öldürdüler 6 yıl geçmesine rağmen unutamıyorum kalbim açıyor yüreğim daralıyor çocuklarım olmasa belki dayanamazsın yasamaya
tarafından
Hepsi ayrı  bir birinden zor elhamdülillah  bizimde imtihanımızın  bi parçası  bu malesef bin şükür  olsun. Rabbim çocuklarını  sana bağışlasın  benim  sabrımın gelmesine  az kaldı
(3,669 puan) tarafından
Allah büyük senin de basın sağ olsun canm
0 oy
(1,989 puan) tarafından

Allahim sabrimizi artrirsin biz 3 kardestik

2 kardesimde öldü tek basima kaldim canim :(
tarafından
Canım benim  tek  olmadığımı  biliyorum nw acılar  var. Ne yaralar ne dertler ama keşke  kardeşim  hasta olsaydi da 2 gün  yatakta kalsaydı  ona hizmet etseydim başını  okşasaydım  ne bileyim  of
(1,989 puan) tarafından
Tabiki kardes cokta olsa hepsinin yeri farkli.bende diyorum bazen keske biri bari yasasaydi yalniz kalmasaydim.dertlesecek kimsem yok.anneme herseyimi diyemiyorum uzulmesin diye :(
tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah canım
(1,989 puan) tarafından
Amin insallah canim
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilemiyorum Melek olmuş uçmuş kardeşim Rabbim sizlere şefaatçi eylesin inşallah
tarafından
He valla bu dunya da da melekti o dunyaya uçtu  gitti o kadar akıllı  bi çocuktu  ki ben  uni. Mezunuydum  onun kadar bilmiyordum hep testini getirir abla gel yarışma  yapalim derdi
(10,414 puan) tarafından
Bunlar artık bir anı olarak kaldı sende yakınlarının ölümü çok zor aileden birini kaybedince insan çok sarsılıyor ve bu dünyanın ne kadar boş bir şey olduğunu daha iyi anlıyor Rabbim Annene de sana da sabır versin Sizlere bizlere evlat acısı yaşatmasın inşallah
tarafından
Amin gülüm amin Canım  Allah razı okardeşim
0 oy
tarafından

Rabbim sabir versin canim insallah cennetin en guzel kosesi onun olur:)

tarafından
Amin canım Allah razı olsun kardeşim
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun cnm Allah'ım size sabır versin 
tarafından
Amin canım  tüm  acisi olanlara sabir versin

384,679 soru

11,507,252 cevap

35,161 kullanıcı

...