0 oy
464 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Yaa kızlar eşim gerçekten sürekli fikir değiştiriyor ve beni moral olarak cok düşürüyor virüsten dolayı bi tanıdığı ölmüş eşimde cok üzüldü adamın bi çocuğu vardı küçük çocugu kronik hastaymış ondan geçmiş diyor herneyse benimde son haftalarım en son doktora gittiğim de doktorum bebeğin plesantası kireçlenmiş birde bebeğin sıvısı sınırda azalmış dedi 36 haftalık hamileyim bunların olması için erken her hafta geleceksin yani nts ye girip bebeğin kalp atışlarına bakacağız dedi bende şu durumda keyfi hastanelere gitmek istemiyorum tabiki tek düşündüğüm bebeğimin sağlığı bi nevi onun için gitmek zorundayım eşimde gitme diyor eşimde beni düşünüyor çocuğumuzu düşünüyor birde kendiside kapıp bişey olmasından ben sizi yalnız bırakamam diyip beni üzüyor bende bize bişey olmasından ona bişey olmasında korkuyorum ama yapacak bişeyimiz yok takdir Allah’tan tedbir bizden tedbirimizi alıp gidiyoruz her seferinde şimdi gidip gitmemekle yine kararsızlığa düştüm sizce ne yapmalıyım akıl verin ya ?

12 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Gitmen lazımsa tedbiri alıp gitmen lazım bence önemliyse 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eğer doktorun kesin gelmelisin dediyse git canım önemlerini alıp da tabi
0 oy
tarafından
Valla canım.yuzum.sisti esin gibi düşündüm sonra beni maf esince kosa kosa gittim yüzüme yedim neşteri acısı da bin katı oldu yani demek istediğim kas yaparken göz çıkarmaya gerek yok.mecbur kalınca tabiykide gidicez tedbir bizden taktir Allahtan demişler 
0 oy
(119,309 puan) tarafından
Mecbur gitmelisin bosver esini dr dinle 
0 oy
tarafından
Gidiceksin tabikide Allah korusun sonra pisman olma mecbur gidiyoruz bende her hafta gidiyorum napiyim artik olucagi varsada olur zaten yeterince tedbir aliyoruz ayrica zaten artik hafta hafta gitme vaktinde gelmis.
0 oy
(677 puan) tarafından
Kesinlikle gitmelsn bnmde suyum azaldı ben her hafta gttm günde en az 4 lt su iç mümkğnse havuç suyuda iç bebegn suyunu arttırır
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Kararsizliga dusecek bisey yok bebegin riskli bi durumda su an canim suyu az kireclenme var gitmek zorundasin bunun kararsizligi olmazzzz
0 oy
tarafından
Olacakla öleceğe care yok alnimizda ne yaziyosa o tedbirini al ve git yapcak bisey yok boyle boyle hayat devam.edecek
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Ben kızımla gittim mecbur zaten doktorlar bir metre öteden işlem yapıyor kızıma alerji testi yaptırmak için gittim cocuk ağladı sıkıldı iğneden sonra sarilamadim bile içime dokundi bir kaç saniye tutabildm sadece ... Senin engelin de yok bence sıkıntı olmaz bence . 
0 oy
tarafından
Bence canim eldivenini maskeni tak git hicbiryere elini surme bende gitmek istemiyordum ama bebegimi hastaneye goturdum mecbur gittim gelince bi dus al tamamdir
0 oy
(10,356 puan) tarafından
Dr çağırıyor diyosun gideceksin tabi canım. Tedbirini al git 
0 oy
tarafından
Tabiki gitmelisin risk söz konusu keyfi degilki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 224 göst.
30 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syvldc (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 196 göst.
0 oy
8 cevap 142 göst.
0 oy
5 cevap 168 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meltemmmm (1,022 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,368,019 cevap

34,849 kullanıcı

...