0 oy
224 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (229 puan) tarafından
Kızlar 10 aylık oğlum var ek gıdaya geçtiğinizden bellidir beni illallah ettirdi hiçbir şey beğenmez yemez yediğini de hemen kusan bir bebektir böyle birşeyi elime alayım tek başıma yiyeyim yok çok iştahsız zaten bu aralar üşüttüğü için ekstra iştahsız oldu ne versem hemen anında kusar ve çok zayıfladı ya bu normal mi yoksa başka bir hastalık belirtisi midir zaten doktora götüreceğim onu demenize gerek yok. 

3 Cevaplar

0 oy
(5,326 puan) tarafından
İştahsızlık için kan değerine baktır bide hastaymış iyice yemez. Ha bide diş çıkarıyorsa iştahsızlık oluyo 
(229 puan) tarafından
Şimdiye kadar 4 tane diş çıkardı, kan damlasını ocean kullanıyorum ve hiç aksatmam zaten hasta olmasının da etkisi var ama yemeğe düşkün bir çocuk olmaması beni çok üzüyor
(5,326 puan) tarafından
Benimkide değildi diş dönemi bitince biraz daha düzeldi o da iki yaşı buluyo
(229 puan) tarafından
Herkes öyle söylüyor umarım o zamana kadar akıl sağlığımı yitirmem :(
-Reklam-
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Ben dr götürdüm dediki , yutuyor mu o zaman tamam onemli olan o dedi. Reflüsü vardi bizde birde ek gidadan baslarda korkuyordu, zamanla alıştı. Hala aman aman yemez. Bir iki lokma yese şükür derim. Meyve çok sever hergün muz yer. Bende sevdiği seyleri yaparim
(229 puan) tarafından
Bakalım hayırlısı. İnanın her kusmasında oturup ağlamak istiyorum bazen tabağını bitiyor hah diyorum bu sefer oldu sonra 2 dk bulmadan ne varsa çıkarıyor bu durum onu mutlu da ediyor artık ne yapacağımı şaşırıyorum
(2,148 puan) tarafından
Zaten devamli kusunca aliskanlik oluyor ve mide kaslarida iyice zayıflıyor. Ben 5 aylikken görürdüm bir şurup verdi amacı yediklerini hemen sindirip bagirsaga aktarmakmis. Midesi boş kalsın diye. Zamanla düzeldi. Kusacagi zaman dikkarini dağıtmak için herseyi yaptim bir süre sonra unuttu. Seni o kadar cok iyi anlıyorum ki. Cok zor ama herseyin çözümü var şifası var. Bir gidin bakalim ne diyecek dr
(229 puan) tarafından
Bende her seferinde kusacağını bildiğim için dikkatini dağıtmak için her şeyi ama her şeyi yapıyorum ama kusacağı varsa ne yapsam boş :( ama bazen oğluma da çok üzülüyorum hani ymeek istiyor aç ama kusunca yine aç kalıyor kısır bir döngü gibi :( allahım yardımcımız olsun inşallah
(2,148 puan) tarafından
Geçecek gözüyle bak canim biran önce dr gorsunde çözüme çabucak kavuşun inşallah neler neler geciyor. Cok sukur bizim gecti inşallah sizinde geçer. Rabbim şifa versin
(229 puan) tarafından
Amin allah razı olsun inşallah çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kan değerlerine baktır , b12si düşükse yemez.Benim oğlum o aylarda çok güzel yerdi yemek seçmezdi .Şimdi hem yemek seçiyor hem az yiyor , 3yaşında
(229 puan) tarafından
Yani kan damlasını ocean aldım düzenli de veriyorum ama düşükte olabilir bilemem tabi zaten mutlaka doktora götüreceğim ama sağlıksal bir sorunu olmasından korkuyorum
(7,935 puan) tarafından
En fazla vitamin eksikliği vardır, B12, çinko gibi  , diş çıkarıyordur .Hastalık felan olacağını zannetmiyorum öyle düşünme .
(229 puan) tarafından
Zaten toplam 4 dişi var onlardan da çok çekti umarım sadece vitaminsizlikten ibarettir

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 465 göst.
10 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Birisii (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 312 göst.