0 oy
326 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar bebek icin alışverişlerinizi yaptınız çoğunuz. Bebek odasındaki herşey dahil hastane cıkıslarına bebek arabasına kıyafetlerine vs. Bebek ile ilgili herşeye toplam ne kadar harcadınız ?

5 Cevaplar

0 oy
(100 puan) tarafından
Ben 5000 bın falan tuttu cnm hepsi.. Bide ben cıvılden aldım herseyını 
tarafından
Mobilya konusunda Montessormi tercih ettin peki ?
(100 puan) tarafından
Yok cnm benim besık ben özel yaptırdım.. Sadece kıyafetleri.. Mama sandalyesi.. Salıncak.. Yurutec ve bakım malzemelerini aldım cnm.. Ama hepsi cıvılden cnm... Besık te özel yapım cnm 1500 falan tuttu
tarafından
Hmm anladım canım teşekkür ederim
(100 puan) tarafından
Rica ederim cnm❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende şurda bekleyeyim
0 oy
(2,593 puan) tarafından
6000 falan tutmuştur canım bide ben civil e bebek yerel mağazalar falan hep karışık aldım ihtiyaçlarını birde sağolsunlar çoğunu annemler ve kayınvalidemler yaptı biz büyük parça olarak dolap aldık bir de ufak tefek ihtiyaçlarını 
tarafından
Peki yatak tercihin ne oldu ? Yani anne yanı besik aldın mı ve odasındaki yatak nasıldı? Montessori büyüyen besik vs. Hangisi oldu
(2,593 puan) tarafından
ufak portatif sallanan anne yanı ve odasına büyüyen beşik aldım ben demonte mobilya diye bir siteden aldım ama civilin sitesinde de mevcut incelemek istersen baby darling lisa büyüyen beşik diye geçiyor gayet sağlam
tarafından
Cok tesekkür ederim canımm :))
(2,593 puan) tarafından
rica ederim canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah:)
0 oy
tarafından
Canım ben daha odasını almadım 4 bine yakın harcadım şimdiden  bakalım odası ne kadara mal olacak ha bu arada anne yani beşikte arkadaşımdan aldım Öyle 
tarafından
Cevremde hic hamiş olmadı ailemde uzakta mecbur herşeyine varana kadar almam gerekiyor cok teşekkür ederim canım
tarafından
Birazcık çok masraf olacak Allah kolaylık versin canım
0 oy
tarafından
6 bin 5 bin arası

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
0 oy
3 cevap 216 göst.
0 oy
5 cevap 225 göst.
24 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fesra (202 puan) tarafından soruldu

377,343 soru

11,292,364 cevap

34,711 kullanıcı

...