0 oy
668 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar 8 aylık kizim var çok şükür rabbimin bana hediyesi. Eşim bugün oruçtu 2ye kadar yattı 3 gibi gitti evden 9 da geldi iftarı annesinde yaptı ben bi regl oldum ki sormayın mahvetti beni bugün araba da yok birde corona var neyse ben çıkmadım anneme anneisne hediye almış vermiş bende akşama kadar bekledim hayallerle eli boş geldi ki dün de kızımla konuşuyor ne alsak anneye diye baktım eli boş canim sıkıldı hormonlar tavan bide kizimla balkona çıktık çiçek topladım eline verdm kendimce sevindim aslında birazda kocama laf vurmak. Ya sen sana bir gül aldım da annemlerde unuttum dedi bende umursamazca yok önemli değil dedim. Zoruma giden hep ümitle bekleyip boş çıkması 2 yl olack ne ilk evlilik yıl dönümü ne anneler günü ne yılbaşı ben hep yaparım kendine ama ondan bisey görmem yetişemedim der gelmiş bana diyor ki kendine bi ayakkabı beğen sipariş ve4 ben almış olim konuşmadım bilerek ben yatıyorum dedm yatağa geldim sabahtan beri hastayım yüzüm sivilce bir sürü ustum başımı değiştirdim makyaj yaptm parfüm sıktım boş ama ya ben kendimi özel hissetmeyi hak etmiyorum hiç. Yıkadım yüzümü bide ilk defa not yazdım. Tam hayal ettim gibi bir anneler günüydü teşekkür ederim yazdım neyse dedim kızım büyünce telafi eder mutlu eder beni yazdım 

9 Cevaplar

0 oy
(151 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla bmmkide ayakabai canta orjinal alms norekim bozulfu begenmedm dedim cicej beklyordm cunki oda moreli  bozuldu
tarafından
Almirem canım tamam üzülme kırdıysam kusura bakma
(536 puan) tarafından
Sıkma canını
(151 puan) tarafından
Tamam arkadaskar sizde kusura bkmayin yanls anlasildm boyle vir insan degilim bilin istedm iyi aksamlar
tarafından
Tamam canım sende üzülme bazen oluyor öyle yalnis anlasilmalar
(151 puan) tarafından
Tm tsk  ederm anlayisin icin canim
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Keşke beklenti içine girmeseymişsin. Üzülen yine sen oldun:((
(699 puan) tarafından
İşte ilk ya canım ne bilim insan bekliyor işte evlilik yılını kutlamayan adam bunu mu kutlar
0 oy
(5,436 puan) tarafından
En azından unutmuş madem sozlede olsa kutlayabilirdi biz kadınlar pahalı şeyler beklemiyoruz ki 
(699 puan) tarafından
Ya unutma değildir o eminim annesine bluz almış aldığı yerde bana da bir Çorap alabilirdi
(5,436 puan) tarafından
Haklisn cnm erkekler biz gibi düşünemiyor
0 oy
tarafından
Kuzum boşver üzülme takılma erkekler bazen ince dusunemiyor beklenti içinde olma canım o zaman gerçekten kırılıyor insan.
(699 puan) tarafından
Hiç bilmyrm genelde böyle şeylerde ben kırılır konuşmam ikinci gün ben kırıldım diye anlar onu bi çiçekle gelir ama blmyrm yazarım size zaten tek sırdaşlarim
tarafından
Yaz canım inşallah çok sevinecegin bı hediye alır da yüzünü guldurur bu sefer de buraya mutluluktan yazarsın inşallah :)
(699 puan) tarafından
İnsllah canım benim insllah hediye de değilim duvarıma baksan anlarsın aslında bu adamı umursamaz huc biseyi
tarafından
Uyarsan canım dinlemiyor mu seni
(699 puan) tarafından
Hiç dinlemez hemde
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Notun çok güzel olmuş, inşAllah telafi eder bir şekilde. Ama en iyisi hiç bir beklentiye girmemek. 
(2,119 puan) tarafından
Üzme kendinii, bak yukarıda bu hayat kendimi hiç değerli hissettirmedi demişsin öyle düşünme tabii ki çok değerlisin, eşin anlar hatasını.
(699 puan) tarafından
Bebeğim onu şundan dolayı deidm.  Evlendim evleneli özel günü nadirdir bir çiçek alıp gelir o da ben planlarım akşama güzel bir masa falan diye öyle alır yoksa yok
(699 puan) tarafından
Ya hiç bir taraftan yüzüm gelmedi insan ayda yılda bir ya her yer basbas bağırıyor anneler günü diye unutmaz ama unutma değil ben eminim umursammis
(2,119 puan) tarafından
O zaman bundan sonra sende umursama, masa hazırlama kendin hazırlanma, sıradan bir gün gibi davran eşinin doğum günü yada babalar gününde.
(699 puan) tarafından
İşte bak bu gün netten araştırdım onunda ilk babalar günü diye mesela ama boş ya
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Benimki hic kutlamadı bile.... önemsemiyo bunları bende aslinda önemsemiyorum ..
(699 puan) tarafından
Ben severim böyle şeyleri önemserim işte canım
(4,134 puan) tarafından
Neyse Anneler günün kutlu olsun canim benden sana gülllerrrrrr
(699 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Üzülme canım olsun benimde eşim hiç bisey almadı inşallah çocuklarımız alırlar hediyeyi 
(699 puan) tarafından
Rabbımin hediyeleri onlar bize
tarafından
Aynen canim
0 oy
tarafından
Erkekler genelde eş değilde anneleri düşünüyor anneler günü olunca olsun üzülme canını sıkma
(699 puan) tarafından
Sizle konuşarak şuan takmaya ya çalışıyorum canım
0 oy
(70 puan) tarafından
Takma kafana erkekler boyle işte benimki de aynı ne bi evlilik yıldönümü ne doğumgünü benimki de birşey almamış 20 gunluk bebeğim var sen al ben parasını vereyim der alıştım ben artık 

İlgili bir soru bulunamadı

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...