0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
yarin yaptirmyi dunuyorum 

11 Cevaplar

0 oy
(583 puan) tarafından
Valla benim tanıdığım bi kaç kişi yaptırdı o igeneyi kanama fazla oldu düzensizlikleri filan da ebeye sorduk aylık olan daha iyi dedi
(118 puan) tarafından
yan etki yaptimi acba adeten kestimi
(1,186 puan) tarafından
Kızım doğduğun da 3 buçuk yıl kullandım kesmedi adetten gayet iydi oğlumu doğurdum bu 1 buçuk senedir adet gormyom
(2,351 puan) tarafından
Sugra sey sorcam ilk igne oldugunda lekelenme yaptimi ne kadr surdu bn 2 bucuk ay once igne oldum igme oldgmdan beri lekeleniorm bidaha olmayi dusunmuorm ama bi yandanda dusunuyorum acaba ilk doz da mi ole etki yaoti zamanla vucut igneye adapta oluor mu acaba
(1,186 puan) tarafından
Lekelenmem ayda 1 oluyo cnm adetin gelmesini istyorsan soğanı kabuklarıyla kaynat iç ertesi gün u adetin gelir sen ilk vuruldn diye hormonları n degismis olablir kızımda doğum yaptm 3 buçuk sene iğneyle korundum aylık iğne bni maf etmisti bacağımın agrisindan 1 hafta yuruyemiyordum 3 aylık daha iyi smdide bu 1 buçuk sene olcak doğum yaptm halda 3 aylık iğne kullanyorm
(2,351 puan) tarafından
Bn 2  ay boyunca adet olmadm ama duzenli olarak hergun lekelendim dha yeni hasta oldum lekelenmede gitti gbi bisey. Bende bayagi kotu etkisi oldu ya
-Reklam-
0 oy
(924 puan) tarafından
Canım bunyeyle alakalı aylık iğne çok kötü sürekli kanama veya hiç adet girmuyon güçsüz kalıyorsun dediler 3-4 aydır kullanıyorum bana ebe onermisti sağlık ocağında ücretsiz yapılıyor yaptırdım rahatım hiç yan etki yapmadı bana üç aylık zormus onun yan etkisi daha fazlaymış cesaret edemedim 
0 oy
tarafından
Bı arkadaş yaptırmıştı adetten kesti onu karnı hamile gibi şişip kaldı ama bünyede bünyeye fark ederse bilemem yinede 
(118 puan) tarafından
uhaa korktum kiz
tarafından
Eltin her ay yaptırıyor memnunum diyor ama işte herkeste aynı olmuyor heralde ya aylık dene bence
0 oy
(38 puan) tarafından
ben tam 2sene aylik iğne kulandım ilk 6ay cok kanama yapiyodu sonra adet düzensizliği yaptı ama rahat oluyor herkeztede ayni olmuyormuş sanirim bıraktıktan 6ay sonrada hamile kaldim
0 oy
tarafından
Memnun olan var bilmiyorum ama iğne yaptırıp da hamile kalan çok var
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bn igneyi oldum adetimin 2 inci gunu oldum 3 uncu gun adetim duru snrasnda 2 bcuk ay boyunca lekelenme yasadim . Bugun lekelenmem bitti hirdaha vyrulmayi dsunmuorm :/
0 oy
(409 puan) tarafından
Ben bebeğim doğdu 13 ay boyunca adet olmadım prezervatif kullanıyordu eşim 3 aylık iğne vurduruyum dedim kan testi yaptırdım vurdurmadan gebelik testi negatif çıktı iğne vuruldum 5 hafta sonra 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim 1 haftalıkken kan testi yaptırmışım oda kanda gözükmemiş şimdi 13 haftalık hamileyim bebişte bir sorun yok ama vurulursa nda emin ol gebelik olmadığından canım
0 oy
tarafından
Bnde dusunuorum adet olunca gel dedi hemsire ama bakalim.
0 oy
(83 puan) tarafından

Sana sadece şunu dicem yengem 3 aylık iğne ile korunuyormuş ve şuan hamile :D

0 oy
tarafından
Doktor kontrolünde mi alınıyor o iğne. Kadin dogum doktoruna gitmek gerekiyor mu bunun için ve nerden alınıyor?
0 oy
(179 puan) tarafından

Bzde hapla korunuyoduk ve hiç aksatma dım suan hamileyim 3.5 aylık:D;)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 332 göst.
15 Mart 2020 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
0 oy
7 cevap 258 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 236 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu