0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde (1,822 puan) tarafından

Benim herif diyoduki hep kiz istemede sende icecen tuzlu kahve diyordu bende hep he hee sen icte bakariz diyodum icimdende nasilsa babamdan falan cekinir iciremez diyordum. Benim kiz isteme baya kalabalikti o yuzden de rahattim iciremez bu kalabalikta utanir diye bastim tuzu kahveyeeee sonra kahveden bi iki yudum aldiktan sonra musadeniz olursa diye lafa girdi eyvaaahh dedim babama dondu baba musaden olursa eger biz bu hayati birlikte paylascaz o yuzden ben bu kahveyide paylasmak isterim dedi babamda gulumsedi sadece halamlar dayimlar teyzem herkes var ama ben hic bozuntuya vermiyorum kalkmadim yerimden derken halam demesin mi bi yudum iciver kizim diye bileyyydimmmm atar miydim o kadar tuzuuuuuu :D mecbur kalktim bi yudum ictim ama o nasil tuzdur bi yudum yetmedi ikinci yudumuda icirdi :D su verdiler ustune kim koyduysa suyu oda sicak suydu zaten agzimin tadini bozmuslardi yaaa aslinda videosuda var o anin bulabilirsem yuklerim :)

Hadi sizde anlatin biseyler vakit gecirelim :)

10 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Hhahhaha hep mi erkekler içecek demi ama 
(1,822 puan) tarafından
Adet oyle ama napak canim :) benim herif zaten hep aykiri illa benide katacak herseye boyle :D
 Canini sevdigim :)
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Harbiden komik olmuş yaa :D

(1,822 puan) tarafından
Yaaa ertesi gunde yaparim dersem yaparim demez mi gicik olmustum :) ama olsun guzel ani oldu :)
(2,874 puan) tarafından
Aynen güzel bı ani olmuş bence ilk siz yapmışsınız dir bunu:-)
(1,822 puan) tarafından
Yok kiz ilk degildir heralde illa ki vardir bilemedim ki simdi :)
(2,874 puan) tarafından
Hiç duymadım canım ilk duyuyorum :-)
(1,822 puan) tarafından
Yaaa :) ilksem valla ne guzel ilk olmayi severim :)
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Kızı emziriyorum yazamiyorum ani çokta uzun o yuzden okumaya geldim:D

Cok iyimis yaaaa:D:D ben koymadim tuz nişanlydık bize gelmsti abisigille ozaman koydum hic beklemiyodu şok oldu babamda vardi ses çıkaramadı:D bnde baktm tadina iyyyyyk:D

(1,822 puan) tarafından
Ahahaha oda iyiymis hic beklemedigi anda vurmussun :D
Emzirince musait olursan yaz sende kuzum :)
(1,964 puan) tarafından
Aynen :)zaten hic,sevmezdi turk kahvesi tiksinirdi tuzsuz sekilde icmesi bile yetti:) tabi herkes at at dedi tepemde yok dedm gorumceme ablaa al şunları başımdan tuz at diyolar dedim bana destek olcak saniyorum bi kasikta benm yerime at demsti :)
Tamm canm gözler fıldır fıldır kizimn emsin uyusun yazicam :)
(1,822 puan) tarafından
Bekliyorum kuzum :)
0 oy
tarafından
Bende suya tuz atmıştım kahve normaldi
(1,822 puan) tarafından
Ahaha ters kose yaomissin :)
tarafından
Evet ya :)))
0 oy
(1,908 puan) tarafından
ayy utanmaz enişte :D benimkine baharat ne bulfuysam attım yarısını içmiş yarısında uyanık eniştesi biten fincanlar dağıtmış :D ertesi gün acile gittik mide ilacı için :D
(1,822 puan) tarafından
Allah emi kiz yazik o kadarda degil baharat falanda fazla yani tuz kafiii :) aha boyle hastanelik olursunuz :D
(1,908 puan) tarafından
biraz sinirliydim ona o gün intikam aldım :D adam zaten sevmiyofu nefret ediyi kahveden haala :D
(1,822 puan) tarafından
Ay intikam alacak kiz isteme gununu mu buldun :D
(1,908 puan) tarafından
elime geçen en iyi koz du o an :D
0 oy
(15,944 puan) tarafından

Ahh ahh bende yengem olmasaydı basmıştım tuzu karabiberi kahveye ama son dakika geldi yengem ters köşe yapalım senin ki tuzlu kahve saniyor biz bol şekerli kahve yapalım dedi bastı şekeri. Esimin kahveyi icerken ki tipini görmeliydiniz. Çekine çekine bir yudum aldı eniştem de yandan kulağına fısıldıyor emine çok güzel tuzlu kahve yapar diye. Sonra şekerli olduğunu öğrendiklerinde eniştem bana fırça attı neden tuz koymadın diye :D

(1,822 puan) tarafından
Ayyy kiz adam mutlu olmustur tuzlu kahve olmadigini anlayinca :D
(15,944 puan) tarafından
Ne mutlusu kız dua ettik şeker komasına girmesin diye  :D baya baya şekerliydi
(1,822 puan) tarafından
Hadi canim o derece seker koydun :) iyi bari hastanelik olmamis :D
(15,944 puan) tarafından
O derece koydum bildiğin serbet gibi olmuştu kahve
(1,822 puan) tarafından
Ayy cok tatli icini bulandirir insanin :D
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Ahahhaha guzel.ani.kalmis....

(1,822 puan) tarafından
Aynen caniimm :)
0 oy
tarafından

Ay benim gıcık kaynana isteme günü mutfağa gelip oğlumun kahvesine tuz atma onun midesi hassastır sana para vereyim demişti ya:D:D

tarafından
Ne münasebet dedim sadece:D mesafemi koydum en başından. Tuz atmadım o ayrı. Midesi cidden hassas. Kusar falan diye korktum:D
(1,822 puan) tarafından
Kiyamadin miii :)
tarafından
Nisanım mahvolsun istemedim:D ama içimde kaldı bi gün habersizce yapcam :D
(1,822 puan) tarafından
Yap yap kalmasin icinde :D
(1,908 puan) tarafından
ay düşünsene kustugunu rezillik :D
0 oy
(847 puan) tarafından
Ben şekeri bastım kahveye. Şu doldurmayı untmusumm. Insafsiz demişti kocam bana sonra :)))) heyecandan kahveyi veri vermez mutfağa kaçtım ben ya allahım ne gündü:)))
(1,822 puan) tarafından
Sende sekercilerdensin yaniii :D kiz azcik ataydin tuz :)
(847 puan) tarafından
Attım az biraz tuz biraz pul biber attım. Küçük kız kadesimde  kocam içerken demesinmi herkesin içinde puk biber artık:)))   millet şok. Ondan önce de kayinvalidem mutfağa gelip çocuğuma az tuz atın dediydi haha:))
(1,822 puan) tarafından
Hahaha adet yerini bulmus iate iyi olmus :D
(847 puan) tarafından
Aynen kız:)
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Ben kıyamadım kız tuzlu kahve içirmeye normal verdim nikâhta da ayağını bulasıya kadar o bnm ayağıma bastı :D

(1,822 puan) tarafından
Yaa azcik kiycan bazen yaaa :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 588 göst.
0 oy
15 cevap 637 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 260 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mlktn (69 puan) tarafından soruldu
+1 oy