0 oy
877 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar altlı üstlü oturanlar kaynananın size her gün geldiği oluyo mu torun görmeye filan eşiniz evdeyken de hep gelir mi ben bazen bunaliyorum her gün gelirse bazen günde iki üç kere geldiği olur benle eşim uyuyoz öğlen oluyo kapıya dayaniyo bazen de duş aliyom cikiyom şortla yakaliyo yatak odama dahi bakiyo evim dağınık oluyo bazen heryeri didikliyo çok sinir oluyom özel yerime girince kapıyı kapatiyom bebeğim beşiği yatak odadapat diye giriyo bebeğe bakacakmis bebek kaciyo sanki mahrem yere giriyo    torunu sevmeye geliyomus öğlen gelir akşamda eşi ve ya kaynim ise gider gitmez kapıya dayanır çok sıkılıyom gerçekten sizde oylemisiniz bu duruma çare bulamıyom her gün her gün her saatt bizde sizce ne yapmalıyım 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cook sukur uzagizzz hic hoslanmm oyle
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Keske alt üst oturmayı kabul etmeseydin kuzum 
tarafından
Eşimde bilemedi bende bilemedim aceleyle evlendik cnm bir ay kayannamla birliktik üst kat boşalınca eşimde hemen çıkalım dedi şimdi de pismaniz
tarafından
Eşinin pişman olması çok iyi canım, memnun olan bazı kocalarda oluyor yine şansılısın
tarafından
Aynen cnm İstanbul'da tekim biryeri tanimiyom  bide gebe kalınca ailesi yardımcı olur diye taşındık buraya yoksa gelmezdik bende TM dedim mecburen
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm zor gerçekten ben aynı mahallede olmaya bile tahammül edemem herhalde 
tarafından
Bende tahammul edemiyom of bunalima giriyom kapiyi acmak istemiyom her gün her gün gelirmi bi insan ya bıktım valla:(
0 oy
tarafından
Benim kaynanam nişanlıyken bizi terk etti ne kınama ne düğünüm de hiç birşey de yoktu şükürle rolsun daha da yok olmasında istemez paragöz 
(120 puan) tarafından
Maşallah tabiki dr içimden geçirdim benim başımda bir kaynana var  allah kimseye vermesin kadının tek işi diktatorluk yapmak gelinleri resmen köle gibi görüyor sürekli bizi ezmeye çalışır ben hakkımı savununca da kötüolan ben oluyorum  en son 3 4 gün önce tartıştık yoktan yere eltimin tarafını tuttu ama ben haklıydım  demediğini bırakmadı üstüme üstüme yürüdü hakaretler etti sonda da gelirsem senin evinin içine bokumu yaparımdedi beni insan olarak görmüyor
tarafından
Eşinle konuştun mu bence sen eşinle konuş
(120 puan) tarafından
Eşim kayinlarim  2 tane eltim gorumcem herkes oradaydı benim baklı olduğumu biliyordu eşim kaynanam gitti onunla konuşmaya sanıyor ki eşim bana kızacak eşim arkamda durdu cevaplarını verdi diye iyice sinirlendi kızmaya başladı   eşimi bile herkesin icin de tersleri küfür etti kaynanam diyor ki herkes benim emrimin  altında olsun köle.gibi kullanayim sizi diye çok şükür eşim yanımda durdu hakkimi savundu  artık kaynanamı ne ararim ne oraya giderim bitti benim için eşim de istemiyor artık görüşmemizi zaten
tarafından
Allah akıl fikir Versin Rabbim kalbi şeytanlaşmış insanlardan korusun diktatör olim derken insanlıktan çıkmak böyle birşey galiba boşver sen Allaha kalbini bir tut mesafeni koru bak ne güzel eşin arkanda boşşveeer o senin kıçını yesin
(120 puan) tarafından
Sağol canım evet eşim arkamda olsun bütün dünya karşımda da olsa umrumda olmaz  Rabbim böyle insanlara hidayet versin başka diyecek hiç bir şey yok merhametsiz insandan her zaman kork derdi annem
0 oy
(60 puan) tarafından
Bende uzak oturuyorum ama 7 aya aynı binaya tasinicaz nasıl olur bilemiyorum aramızda çok kültür farkı var hala beni kendileri gibi göremiyorlar ama eşim herkesin evi ayrı olur diyor ve hiç taşınmak istemiyorum o kadar isteksizimki bi yandan evim olucak diye seviniyorum bi yandan şortla gezemem özelim kalmaz her şeye karışırlar diye düşünüyorum :/
tarafından
Aynı eve tasinmiyosaniz sorun yapma kuzum evin ayrı olunca istersen çıplak dahi gezersin ama birlik aman ha oturma
(60 puan) tarafından
Yok zaten birlikte oturmam 2 eltim birlikte kalıyorlar zaten ama sonuçta aynı binada olsa uğraşmaları kolay olur diye düşünüyorum çünkü mal mülk gelir gider herseyimiz bir o zaman evler ayrılıyor daha sonrası ortaklık bitiyor ama benim eşim asla orayı satmam diyor anca bu lafı ezberlemiş canım başka bisey yok :)
tarafından
Benim de esimin adına ev var şimdi kayannam kaynım ve kayınbaba oturuyo taksitle ödüyorlar ilerde borcu bitince bolusurler herhal ev onun adına olduğu halde oturmadı o evde üst kata çıktık ama yinede hakkını birakmicak evin parasını ödemeye baslicak çocuk filan olunca ödeyemedi diğer ay ödeyecek bı kısmını
(1,786 puan) tarafından
Son durum ne canım merak ettim taşındınızmı
0 oy
(120 puan) tarafından
Ilk evlendigim de 2 ay boyunca altlı üstlü oturduk her gün sabah çıktım oraya akşama  eşim gelir yemek yer öyle giderdik evimize sonra 2 ay dan sonra taşınmak zorunda kaldı onlar başka mahalleye ama yakınız 1 buçuk yıl boyunca haftanın 4 5 günü bana geliyorlardı  kaynanam gorumcem kayınpederim 2 tabe bekar kaynım ve üst katım da oturan eltim eşi çocukları 1 buçuk sene böyle sürdü evimi görseniz 3 yıllık yeni gelin evi gibi değil eşyalarımı mahvettiler    kaynanamin bir misafiri gelse alır bana getirir hala bile öyle haberim de olmaz 
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm çok zor senin durumun brnden de zor halen devam ediyormu
(120 puan) tarafından
Şimdi eskisi gibi gelmiyorlar virüs nedeniyle  bide kaynım evlendi diğer eltim onun bir altında o yüzden hafta da 2 gün gelirlerdi yine virüsten önce kaynanam iyi biri olsaydi seve seve yapardım herşeyi ama hak etmiyor nankör bir insan her zaman emeklerimi çöpe atar beni bir köle gibi görüyor
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bi gun rahatsiz oldugunu ses tonunla belirt, anne simdi musait degilim isim var sonra gel de alma eve...yuzsuz defilse zirt pirt gelmez.
0 oy
tarafından
Biz uzağız ama yakın bile olsak cagirmadan gelecek biri değil 
0 oy
(670 puan) tarafından
Kaynana deme başıma ağrılar giriyor :-D:-D
0 oy
(2 puan) tarafından
Benim de üst katimda görümcem oturuyo hergun çocukları gelir hergun orda kalsın günde kaç defa gelip gittikleri belli değil bunaldım 
0 oy
(61 puan) tarafından

Doğum yaptımda benimkide öyleydi sabahın köründe gelirdi birgün esimn yanında söyledim kaynanma anne sen böyle bu saatlerde geliyorsun çocuk uyutmuyor ztn bizi gündüzde sen uyutmuyorsun dedim eşimde sinirlenddi filiz doğru söylüyor anne öyle erken geliyorsun zile basıyorsun dedi  çocuğu merak ediyorum dedi sen merak etme ben iyi bakıyorum dedim iki üç günde bir gelirdi artık 1 sene oldu :D artık 4 5 günde bir görüyorum 

tarafından
Kiz benimkide öyle nasıl ayağıni kesecegimi bilemedim
(61 puan) tarafından
Ben açık açık söyledim ya nedir dingonun ahirimi ya öyle Cat diye gelinirmi uyuyorum müsait değilim kapıya geldiğinde anne müsait değilim de bı kere artık öyle gelmez
tarafından
Dediğin mantıklı bak cnm bidaha gelince diyecem bu arada Azra melek kızımın adı adaslar senin kızın adı mi azra
(61 puan) tarafından
:) kırmadan şöyle tatlı bir dile evet canm Azra ❤️
0 oy
tarafından
Bnmkide hergn gelir altli üstlü oturuyoruz dedigin gibi heran gelcekler diye bisey yapamiyoruz .
0 oy
(1,939 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Vall evim aşırı yakın kaynanamla ama ben baştan söyledim beni aramadan habersiz gelme dedim o da arayıp gelir ama sürekli gelen biri değil eşim yooken gelmez mesela gelemez de evime karışmak iştedi tartıştıkk bayağı o gün bugündür de gelmez 
(1,939 puan) tarafından
Demen lazım işte demezsen devam eder
tarafından
Kiz ben desem aylarca gelmez belki bunların huyu kötü yanlış anlar diye korkuyom bir iki defa kapıyı açmadım sadece onu yaptım isim vardı dedim
(1,939 puan) tarafından
Benim kaynana da yanlış anlar her şeyi küser aylarca konuşmaz işime gelir valla sonra kendiliğinden konulmaya başlar
tarafından
Valla mi kız ben de kırmadan ne şekil soylim sence ?
(1,939 puan) tarafından
Valla ben dedim ki anne beni yanlış anlama ama evlerimiz ayrı ben kendi evimde rahat etmek isterim tamam gel ama sürekli çat kapı da gelmeni istemem ara haber ver müsait olurum olmam dedim
0 oy
(583 puan) tarafından
Bizde altlı üstlü oturuyoruz ama.hergun geliyo desem yalan olur birde öyle yatak odama girmez ama ben ennbasta uyarmistim yatak odama girilmesin diye eşim evdeyken mecbur olursa gelir genelde beni arar çocuğu al gel özledik diye tabi 3 4 bi uqrar ayak üstü cocuqu sever gider 10 dakika yada çocuğu alır götürür. 
tarafından
Bu kadına bende ters tepki yapiyom bazen sürat asiyordum olmuyo anam bebeğim üç aylık oldu ilk dogdugunda bir. Ay gelmedi bir kere bile inat etti sorun ne ise biz eşimle gittik aşağı o halimle geldi sonra aman yüzsüz işte anne bile demedin hak etmiyor çünkü beni o halde bıraktı neler çektim üst katindayim insan ugrsmazmiydi tek başımıza baktık düşüncesiz insanlar bunlar

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 765 göst.
0 oy
9 cevap 785 göst.
4 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Japonum benim (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,118 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sabah Güneşim (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 376 göst.
19 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu