0 oy
388 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (477 puan) tarafından

Siparis verdim cok begenerek sizlerle de oglusumun ilk cicislerini paylasmak istedim ablalari :* <3

image

image

image

image

image

image

image

image

imageccok laf bu sabah isitim kayin validemden hep bebege birselerr bakiyormusum hamile oldugumu ogreneli beri hep bakiyormusum uzdu beni brak gelsin dunya ozaman aliris diyo kafayi bozma diyo bu bebekle hic beni anamiyo hep alma alma dedi 29+1 gectim.odama agladim.uzuldum kocama anlatim siparis verdim bunlara hep laf sokar oldu bu kayin valide al sen dedim ben simdi alirim dedim.oyle iste k.bakmayin her seyi de burda paylasiyorum derdimi fln ama napim sizin sayenizde sakinesiyorum iy ki varsinis .. <3

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Boşver canım ağzı olan konuşur boş konuşur sen istediğini al hevesini gider. Rabb'im sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım güle güle giysin yumurcak inşallah 
(477 puan) tarafından
Amin canim.cok sagol :* ❤❤❤
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Dogunca mi alacakmis dogdugunda ciplak mi kalsin cocuk hade dogunca aldim diyelim o halde nasil gdip cocuga kiyafet bakacaksin tam bir geri kafalilik baska birsey degil benimkide oyle dedi dedi son ana birakti simdi nevresim yapacakti guya kaldi oyle kizimin besigine koycagim birsey yok kaldik ortada Allahtan onu dinlemeyip kndim biraz kiyafet almistim idare eder o beni cok sukur 
(477 puan) tarafından
Vallah kari oyle diyo a sanki ciplak kalicak bebegin diyo sen git dogur ben getiririm gerekirse diyo ya valla  kendi bile kendini duymuyo ne konustugunu ama artik dinlemicem yeterince dinledim kudurmus musum laflara bakin ya ..
0 oy
(223 puan) tarafından
Hango sayfa bu cokkk guzelller
(477 puan) tarafından
Kuzum bulgaristanliyim ben facebooktam siparis verdim :)) tsk canim begendine sevindim :**
0 oy
tarafından

Hepsi cok güzelmiş kuzum güle güle giysin inşallah <3 kaynanayi da takma onların kafa kendi zamanlarina gidiyor tabi alacaksın ben de 20. Haftada başladım almaya 

(477 puan) tarafından
Tsk canim sevindim begendigin icin ❤
Yok artik seslemicem lafa ggelince cok konusurlar sonra saklanirlar :**
tarafından
Hepsini çok beğendim güzel günlerde giysin bebisin ❤ aynen öyle takma bile Her şeye konuşur onlar
(477 puan) tarafından
Tsk ❤❤❤❤❤❤
0 oy
(510 puan) tarafından
Boşver iyi yapmışsın güle güle kullansın hepsi aynı kaynanaların benimki de alma alma hatta hastaneye dahili gitme dedi düşün dinlemedim ben he dedim geçtim eşim sağolsun oda aynı dinlemedi son ay aldım bende maddi durumdan dolayı bırakmak zorunda kaldım ondan yoksa onu dinlediğimden değil yani boşver cicişleri geldiğinde ne güzel sevinirsin bak benim o anım aklıma geldi tekrar ☘️☺️☺️
(510 puan) tarafından
Aynen aynen öyle yap benimkisi de öyleydi hala da öyle oğlunun yanında ooyy gurban olurum seni verene falan yapıyor bende gülümsüyorum eşimde biliyor yalandan yaptığını sen haline şükret canım ben yeni hamile kaldığımda oğlunu arayıp o çocuk senden değil dedi düşün artık ne kavgalar çıkardım ama olayı benim üstüme yine yıktı kadın öbür dünyada da bu dünyada da yansın dursun kolay ve çabuk ölüm olsun diğer dünyada çeksin valla
(477 puan) tarafından
Aa manyak mi bu kadin ustune laf atiyor deseydin ya beni ****** yerine mi.cikarmaya bakiyorsun sen tobe tobe vallah yolardim.ben onu bu senin ilk  kocan degil mi
(510 puan) tarafından
Kız tabi ilk evliliğim ilk eşim öyle şey mi olur yok adet olmam lazımmış yok işte daha yeni evliymişim ne ara oldu da ne ara belli oldu hamilelik yada bebek sanki eşim kaç gün durmuş da yanımda tövbe ya Yarabbim
Ne yerine mi çıkarmaya bakıyor anlamadım yıldız olmuş orası
Aman kuzum bunlar daha deve de kulak yavrum boşuna demiyorum sana boşver diye
(477 puan) tarafından
Vallah bosvercem artik herkes isine baksin ..
(510 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Sağlıkla giysin inşallah canım 
(477 puan) tarafından
Sagol kuzum ..❤
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Ayyy çok tatlişlar Allah hayırlısıyla kucagina alıp giydirmeyi nasip etsin cnm insanın hevesini kursağında bırakıyorlar 
(477 puan) tarafından
Amin kuzum.inshalla ❤ vallah oyle ..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
28 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Esra.esraesra (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 137 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde sadiye (38 puan) tarafından soruldu