0 oy
741 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (20 puan) tarafından

Kizlar derindondurucu aldım bugün uğur un 2500 tl den 1950 tl ye düşmüştü geniş hazneli güzel  ama az önce annemle konuştum çok büyük almana gerek yoktu 2 kişisiniz falan dedi. Kafam karıştı sizce değiştirsem mı 5 çekmeceli 1 de soplama bölümü bu pasta falan koymak için  3 çekmeceli falan daha dar hazneli mı alsam ya da

image

14 Cevaplar

+1 oy
(6,276 puan) tarafından
2 kisisin ama 2 kalacak deilsin kuzumm boyle bisey hepte alinacak deil bence deistirme bunlar cok kullanisli bendede beko nun ki war ayni boyle fiatida iyiymis
(20 puan) tarafından
Çok pahalı değil yani dar hazneli olan 1800 dedi kadın. Bizde onu alacağımıza geniş hazneliyi alalım daha iyi baktım dolapta az şey var o zaman fişini cekerim.  Buzdolabının dondurucusuna  yerleştirdim boşa çalışmaz
(6,276 puan) tarafından
Bende oyle yapiyorum canim ama yazin kis icin yaptıgin hazirlik emin ol o dolabı dolduruyor
(20 puan) tarafından
Aman dolsun da boş kalmasın. Aldığıma pisman olmayayım başka birşey istemem
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kiz ne dehisen cokta guzel bendr bundan kullaniyorm 2 kisuyiz herseyide koyiyom kışlık hazrlayinca yer bile yetmedi yani simdi bosalmis fisini cekio temizlicem
(20 puan) tarafından
Fiyat çok pahalı değil demi annem kafami karıştırdı. Ya
tarafından
Yok.kiz gayet uyguna almışsın iyikide buni almissin sen analarmza baksan bos masraf gözüyle bakarlar
(20 puan) tarafından
Ay ne bilim ya pişman etti bir an beni tedirgin oldum degistirsem mi Dedim bir an
+1 oy
(5,938 puan) tarafından
Canım benim benim çocuklarım bile 16 aylık diğeri 8 yaşında Neredeyse Hani Onların yediklerinden ne olacak bende 6 çekmeceli var Yemin ediyorum sana bazen 8 çekmece olsaymış diyorum sakın değiştirme koyarsin kırmızı erik koyarsın vişne sebzeleri koyarsın o kadar çok yer oluyor ki Çok iyi oluyor Bir sürü şey koyuyorum Ben hamur işi bile bir çekmecesini dolduruyorum yapıp 3 çekmece çok küçük toplasan 3 çekmece 15 poşet almaz bir de
(20 puan) tarafından
Birde mutfağa koyucam ben derindorucumu. Bazen yazları çok sıcak oluyor mutfağım birşey olur mu sence
(5,938 puan) tarafından
Olmaz canım
(20 puan) tarafından
Ohh iyi bari valla çok teşekkür ederm ya içimi rahatlattiniz
(5,938 puan) tarafından
Ne demek canim
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Valla ben alsam bence böyle alırdım çünkü dolar yani kurabiye yap at kete yap at değiştirme derim
(20 puan) tarafından
Doğumda yapicam ya pasta börek atarım dolaba bol bol
(1,939 puan) tarafından
O zaman değiştirme işine yarar bence
(20 puan) tarafından
InsAllah pisman olmam
0 oy
(120,796 puan) tarafından
Ev kendininse mutfakta genisse benim tercihim  yatay dondurucu ama daha kucugunu alma herseyi yazdan yapar koyarsin kişın bol bol yersiniz
(20 puan) tarafından
Yatay daha mı iyi ev kendimizin evet. Çekmeceli olursa herşeyi görürüm içinde dedim
Annemdeki yatay burda kayinpederinki bu fotonun aynisi dikey ben yatayi begeniyom daha cok ici genis anneminki ugur 310ss lik ici cok genis
(20 puan) tarafından
Benim aldığım derindonrucu 'nun da içi geniş bayağı sevdim ben ama annem içime kurt düşürünce degistirmeyi düşündüm. Moralim bozuldu ağlamak geldi içinden ya
Buyukden zarar gelmez bosver kucugu yaa
(20 puan) tarafından
Çok teşekkür ederm.
0 oy
(7,479 puan) tarafından
Annemin var bundan çok memnun bence değişme sanki ebedî iki kişi mi kalacaksın . Uzun olan sonuçta yer kaplamaz 
(20 puan) tarafından
Ah bu anneler fiyatı duyunca çok pahalı daha küçük bakın 800 tl ye falan dedi
(7,479 puan) tarafından
Ahahahha Allah hayrını versin valla :)
0 oy
(510 puan) tarafından

Ben iki olacak değilsin ya canım hem ilerde ne olacak elinde küçük var sığmayacak büyük alacaksın bu kez de evde iki tane derin dondurucu olacak bende istiyorum da evim müsait değil küçük evim birde böyle mi alsam yoksa sandık gibi olandan mı bilemiyorum tam işte bakalım artık nasip hayırlı olsun canım güle güleee kullan ☺️

(20 puan) tarafından
Cokntesekkur ederim ya
(510 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(10,456 puan) tarafından
Kız sakın değiştirme bende kullanıyorum 7 çekmeceli bazen yetmiyor böyle eşyaları 1 sefer alıyorsun 15 sene kullanırsın  ben balık köy tavuğu kırmızı et koyuyorum sebze veyve poğaça yapıp koyuyorum lahana bile sararıp koyuyorum çok iyi oluyoo
(20 puan) tarafından
Aynı bende öyle yapmayı dusunuuorumda da ahh bu annem yok mu içime kurt düşürdü
(10,456 puan) tarafından
Evet anneler bu konularda çok başarılıdırlar hegehehege
(20 puan) tarafından
Aynennn
0 oy
tarafından
Degistirme kuzum bende suan 2 kişiyim ama inan koyacak yerim kalmadı. Alışverişe cıktığımda et ve tavukta indirim gördüğümde cokca alıp buzluğa koyuyorum ve inan faydası oluyo taze ve normall fasulye nohut haslayıp koyuyorum kolaylık olsun diye. Büyük olması iyi yani kuzum eşim de unlu mamuller ustası mesela börek yapıyo koyuyorum hep lazım
(20 puan) tarafından
Senin kide 5 çekmeceli . Mi böyle benim ki gibi bi de fiyat çok mu pahalı 218 lt hacmi
tarafından
Seninkiyle aynı kuzum ben 1900e aldım iste ama inan buzdolabımın buzluğu ve derin dondurucum agzına kadar dolu.
0 oy
(7,572 puan) tarafından
Yerin varsa koymaya. 5cekmeceli.  Çok iyi fiyat ben satışını yapıyordum.  A anerji olması karlama yapmaması önemli. Nofrost  mu aldın  
(20 puan) tarafından
Bilmiyorum ki nofrost mu  herşey çok anı gelisti. Eşim gidelim.bakalim.dedi bi baktım alalım ertelemeye gerek yok dedi. Onun sokundayim hala
(7,572 puan) tarafından
Nofrost sa karlama yapmaz lofrost da karlama olur haberin olsun
(20 puan) tarafından
Statik
0 oy
tarafından
Kuzum almışsın bi kere niye küçük alasın ki hep iki kişi mı kalacaksınız ayrıca bunlar sandık Tipine göre daha az aliyor. Kisliklari yapınca görürsün ancak yeter 
(20 puan) tarafından
InsAllah
0 oy
(406 puan) tarafından
Bence iyi iki kişi için değil ki bu önemli olan içinde herşeyini saklayacaksn günü geldiğinde yiyeceksin merak etme büyüklüğüne bakma o bir şekilde doluyor inan bana koyacak yer bulamıyorsn öte beri derken :)
(20 puan) tarafından
InsAllah ya ahh bu annem yok mu fiyatı duyunca daha uyguna yol muydu çok büyük falan dedi durdu. Çok mu pahalı ne bileyim. 218 lt hacmi. Geniş içi baya ötekilere gore
(406 puan) tarafından
Yok canım anneler hep öyle şimdi fiyatlar hep bu şekilde ben de araştırıyorum çünkü derin dondurucu alacağım ama fiyatlar hep bu aralıkta benim annem de öyle yok uzun alma normal kapaklı al 100 litrelik yeter çok pahalı şöyle böyle diyor ama kendisi de sadece annemle babam var evde duvardan duvara derin dondurucusu var sorsan ben sizin için kışlık dolduruyorum der :)
(20 puan) tarafından
Aynen aynen öyle  en çok eşimin ailesinin tepkisinden korktum kendi kendime düşündüm durdum..benim annem böyle kızdıysa onlar daha çok kızar dedim. Sağolsun. Hiç tepki vermediler iyi yapmışsınız hep iki kişi kalacak değilsiniz dediler çok mutlu oldum bugünde ablam ânnemle konuşmuş kızım benim fiyatlardan haberim yok duyunca ondan tepki verdim falan dedi. Coknsukur bu stresi atlatttim
(406 puan) tarafından
İyi bari eşya sonuçta her zaman lazım güle güle kullan canım:)
0 oy
tarafından
Canım ilerde çoluk çocuk olduğunu düşün bide misafirin olur fazladan buzluğa konmalık yiyecekler yapar yapar koyarsın ne güzel bence büyük iyi değiştirme derim
(20 puan) tarafından
Fiyatı çok mu peki sizce 218 lt hacmi var
tarafından
Canım sanırım fiyat olarak pahalı olabilir lt hacmine göre, şu an netten inceliyorum bekoda 7 çekmeceli 270 lt 1980 tl, eğer marka olarak uğur alacaksan bişey diyemem ama hangisi iyi ve dayanıklı ona göre alsan daha iyi olur birazda beyaz eşya sans işi, yinede hayırlı olsun iyi günlerde kullan canım:)
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Bence değiştirme kuzum güle güle kullan
(20 puan) tarafından
Ya annem daha dune kadar al al diye tutturdu. Eşimi ikna ettim. Aldık buseferde diyo çok büyük almışsınız. Dolayımında ve dondurucusu küçük alsaydın dedi.  5 çekmece çok mu büyük 3 çekmeceli mı alsam diyorum. Değiştirip off ya bir kere de bir şey aldiğimda kursağımda bırakmasalar sasicam.  Moralim çok bozuldu yemin ederim. Fiyatı mı çok pahalı geldi acaba kayinvalidemin daha haberi yok o ne der kim bilir. 1950 tl ya aldık uğur un 218 hacimli kafayı yicem ya
(5,327 puan) tarafından
Çok iyi bende tüm kış hazirligini yaparsın kurban etini koyarsın daha ne olsun
(20 puan) tarafından
Aynen insAllah oyle yapicam da annem moralimi bozmasaydi neyse ya cok sağol yine de
(5,327 puan) tarafından
Olur bazen öyle şeyler boşver sen değişme ☺️
(20 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 229 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
2 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Alisimm (2,394 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
27 Ağustos 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ankakusuu (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
5 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Mys66 (125 puan) tarafından soruldu

397,277 soru

11,881,997 cevap

36,003 kullanıcı

...