0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
Kizlar ozel hastanede devam ediyordum ki. Ta ki dogum ücretini öğrenene kadar. 3 bin. Ve biz bunu karşılayamayız. Sonra devlette yapalım dedik doğumu. Ama içimde hep.bir korku var ya bebeğime ya da bana ya da eşime virüs bulaşırsa. Acaba bir fark yok mudur. Beni gerçek düşüncelerinizle biraz rahatlatır misiniz. Ya da devlette doğum yapıp memnun olanınız var mı 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alakası yok canim zaten devlet hastanesinde de koronali hastaları hamile bölümüne almıyorlar tamamen farklı yerler oluyor doğum doktoru başka sonuçta oda koronali hastayla temas etmiyor. Icin rahat olsun
(867 puan) tarafından
Değil mi canım. Ne bileyim.bakıyorum burda herkes özelde yapmış doğumu.
tarafından
Ben ilki özelde yaptim ama şuan durum devleti gösteriyor ikinci doğumum devlette olcak yapcak bise yok
(867 puan) tarafından
Aynen öyle. Mecbur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 33 gün önce yaptım çok memnundum
tarafından
Onlar öyle yapıyorlar bende çok korkuyordum devlette yapmaya  dogumu özelde olacaktım erken doğum yaptım  gebelik zehirlenmesinden ordakılet beni mecburi devlette yönlendirdiler çok memnun kaldım.
(867 puan) tarafından
Hmm anladım canım. Burdan biri 4 kişilik odaya aldılar demişti de
tarafından
Yok hatta o kadar dikkatlıler  ki bana küvezdeki bebeğini göstermiyorlar
(867 puan) tarafından
Oh iyi çok şükür. Devlette doğum olacak inşaAllah
(249 puan) tarafından
Ben kontrole gittigimde sormuştum  virus var diye devlet hastanesindeki doktoruma tek kisilik odalar da varmis canim bende üçüncü sezaryen dogum  yapicam korkuyorum acikcasi
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Doğum bakımından özel tam rezalet doktor hastadan kurtulmak içim erkenden doğuma çağırıyor bi de hepsi sezeryan delisi nen özelde doğum yaptım bşn pişmanım bi daha kapısından geçmem. 

Devlete gelince malesef hasta çok olduğundan senle ilgilenen olmuyor bi de ıkınmayı bilmiyorsan sana bunu güzel güzel anlatmıyorlar azarlıyorlar. Ama gerekmedikçe suni vermez sezeryana almazlar. Bu yönden çok iyi

Virüs konusunda bi fikrim yok
(867 puan) tarafından
Fark etmiyor değil mi. Özel adı sadece psikoloji olarak rahatlatiuirdur diye düşünüyorum. Ama sizlerin de düşüncelerinize ihtiyacım vardı
(4,040 puan) tarafından
Aynen öyle sadece adı özel benim doğum yaptığım yerde bebek hemşiresi tam bir gerze kti hiç adam akıllı anlatmadı.  Ebe desen karnıma bir bastı 100 kilo karı terledi karnıma basmaktan. Hepmdoktorun suçu beni erkenden çağırıp suniyle doğurttu bir sürü dikişim oldu az beddua etmedim onlara
Valla doğum dediğin şey doktorun işi değil senin işin sen güç toplayacaksın o anda iyi ıkınacakson bir de sabırla sancıları çekeceksin gerisi oluyor zaten.
Devlette bebek hemşiresi asla görevini ihmal etmez baş hemşire izin vermez çünkü.  Tam takır yapar.  Suratsız oolan heryerde suratsız sen o kısımlara takılma yavruna odaklan güç topla
(867 puan) tarafından
Ayýyyy Allah razı olsun canım benim . Tamam inşaAllah
(4,040 puan) tarafından
Sağlıcakla gelsin yavrun
(867 puan) tarafından
Amin amin amin canım benim inşaAllah
0 oy
tarafından
Canim hic korkma ozel veya devlet farketmiyo valla iyi insanlara denk gelmek onemli Allah iyilerle karsilastirsin insallah
(867 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Acikcasi bu konuda devlete daha cok guveniyorum, sıkı tedbirler almislardir. Ki dogumhane ayri yerdedir, yani bence gonlunu ferah tut, Allah  sigin biseycik olmaz inşaAllah 
(867 puan) tarafından
InşaAllah inşaAllah canımmm
0 oy
(27,415 puan) tarafından

Hastanelerle alakasi yok ıssız bir adada da yaşasanda. Rabbim imtihan amaçlı verdigi zaman veriri bulaşır yani guzel düşünmek lazim.

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Virus ozellerdede var yani bu kotu donemde 3000tl yi oraya vermek nebilim valla sahsen ben devletde yaparsim 
0 oy
tarafından

Özeller bozuldu gulum be 

Herkes özel diye savunuyor ama yalan lar 

Benim canli kızımı suyu bitmis diyerek kurtaj etmeye kalkti özel 

Devlet hastaneleri özellerden daha iyi aliyor onlemini buna emin olabilirsin

0 oy
tarafından
Devlette virus var da özelde yok mu ? 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Valla ben her zaman devlet derim başına bişey gelse allah korusun devlet yaptığının arkasında durur ama özelde onu yapmazlar bende devlette doğum yaptım nedense özele güvenmiyorum ben 
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Koronayla alakasi yok ama buyuk konusmayaym 2. Cocuk olursa esimede dedim devlette dogurmam die  cok cektim
0 oy
(2,069 puan) tarafından

25. Haftaya kadar özele gittim sonra devlete devam ettim doktorum aynı özelde ki gibi çok ilgili ve ayrıca gerek duymadıkca sezeryan yapmıyor devlet hastaneleri ebelere gelince devlet hastanesinde ki ebeler emin ol daha tecrübeli özeldekiler genelde genç deneyimsiz ve stajyerler oluyor

Virüse gelince virüs her yerde olabilir devlet hastaneleri de çok güzel önlemler alıyor doğuma 40 günüm kaldı içim çok rahat seninde öyle olsun 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 447 göst.
0 oy
1 cevap 91 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bebsiimin annesiyim (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
4 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayriye birsin (62 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...