0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
Kızlar oğlum saatlerce uyumuyo ya sürekli meme istiyo misal iki saattir uyanık dönüşümlü olarak meme veriyorum bıraktığım an aranmaya basliyo doymuyor olabilir mi? Agliyo bazen memeye alınca susuyo napicam valla göğüslerim mahvoldu

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sutun yetmiyo olabilir canim sut artirici kullan mamada alabirsin
(738 puan) tarafından
Kullanıyorum aslında ama yemek yiyemiyorum olabilir mi sütüm yetmiyo ama nasıl kilo qliyo o zaman
tarafından
Yada arsizligindan yapiyoda olabilir kuzum agzi bos kalsin istemiyoda olabilir emzigemi alistirsan acaba benim oglanda oyleydi valla emzik kurtaricim oldu
(43 puan) tarafından
Süt taraması farklı yetmemesi başka bir durum çocuk gün gün midesi genişliyor doymaması çok normal bence mama al  çünkü sen yemek yemiyor ve en çok tta günde 2.5lt yakın su içmen lazım içmiyorsun  kaç aylık peki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doymuyor  demek belli 
0 oy
tarafından
ya doymuyor ya da gazi var canım 
tarafından
canım emzik denedin mi karnını doyur iyicebsabah mesela arada bir de emzik ver abakalim gazdan gibime geliyor bana birde kac aylik
(738 puan) tarafından
İki gün sonra bir aylık olacak emziği bazen tutuyo bazen tutmuyo :( önce böyle değildi emer uyurdu şimdi uyumuyo
(583 puan) tarafından
Daha  çok küçük annesi ama emmek  istemesi normal emzik ben veremedim ama sen dene alır belki
(1,325 puan) tarafından
Mamayı şırınga ile mi verdin peki canım?  Biberonla mı?
(738 puan) tarafından
Kaşıkla
0 oy
(468 puan) tarafından
Sütün yetmiyodue canim bol bol su iç bol bol uyu
0 oy
(583 puan) tarafından
Kaç aylık oqlun bilmiyorum ama kakasını yapuyosa doyuyo demektir belki emzik niyetine kullanıyordu emzik vermeyi dene
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Emzik ver cnm bebeklerin emmek hobisidir seni emzik niyetine kullaniyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 107 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asya15 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Beyza.0943 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 243 göst.