0 oy
795 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (902 puan) tarafından
11 mayis doğum günümdü esimle çok güzel kutladık ettik .akşam rwahtsizlandim 3 kere kustum sabah 4 de hastaneye gittik tahlil vs sırt üstü yatamadigimi da söyledim daha detaylı baktılar rontgen tomografi falan yatırdılar geldiğim beri oksijene bağlıyım. Doktor bugün geldi kalbi ciğere bağlayan damar genişlemiş. Aort aneverizmasi midir nedir öyle olmuş.ciddi bi durum yani.belki bugün yarın yoğun bakıma yatırırız dedi .Kanda kirli kanım çok yüksek çıktı.ve Kan da oksijenim çok çok düşük. Bir sürü doktor git gel yapiyo tahlil lier vs .iki bilegiim de delik desik iki kolumdada damar yolu var serum vs  .dun kan sulandırıcı ya da başlattılar.astim yetmiyo bide bunlar geldi başıma.esim refakatcim olarak kalıyor. Dün dokrordan haber beklerken bacakları titriyodu .o kadar üzgünüm ki güçlü durmaya aglmamaya çalışıyorum. 32 haftalık oldu bebegim. Ben dün hastanede yatarken bebeğime ilk sipariş ettiğim kıyafetler gelmiş.artik umit yok kendimden de bebegimden de.keske bu bebek başka sağlıklı annenin karnında olsaydı. En azından başka birileri mutlu şekilde hamilelik geçirir doğurur buyuturdu .ziyaretgi vs de yasak annemler perişan agliyolar .iyimis gibi konusmama ragmen .daha bu damar konusunu da soylem3dim .kendim için 1 onlar için bin üzülüyorum..bu damar ameliyatı da çok riskli intra araştırdım ki.dokto4lwr bile genç yaşında böyle olmama acıyarak bakıyor. 

26 Cevaplar

+1 oy
(90 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun. keşke şeytanın lafıdır yani bu bebek bende değilde sağlıklı  bir annede olsaydı derken haşa isyan ediyorsunuz durumunuza. Allah herşeyin en doğrusunu bilir siz onun verdiği sıkıntıya hamd nimetlere şükretmekle mükellefsiniz. Bu söylediğinizden tevbe edin. Allahtan şifa dileyin. Rabbim şafi ismiyle şifalar versin inşallah 
-Reklam-
0 oy
(902 puan) tarafından
Sağlığnizın kiymetini bilin .Allah dusmanimi bile hastalıkla sınamasın.her bir hastalığımda bunada şükür deyip alışıyorum daha kötüsü cikiyo.
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım allah tez zamanda şifanı versin inşallah
0 oy
(229 puan) tarafından
:(( csnm benm cok gecmiss olsunn karamsar olma bu mubarek gun hurmetine dua et bnde edicem allah yardimcin olsun ne dicegimi bilemedim :(
0 oy
(327 puan) tarafından
Allah im sifa versin iyi okur hersey inşallah güçlü dur iyiyim de al kardeşim moralini bozma asla  
0 oy
tarafından
Allah şifa versin öyle düşünme. Herşey imtihandır. Allahu teala, yoksa insan inandık demekle imtihan edilmeden birakilcagini mi sanır, buyurmuş. Herkesin başka başka dertleri var. Şükret sabret ve bol bol istiğfar et. Müminin eline iğne batsa bile günahlarına kefarettir buyurmuş Efendimiz. Ne güzel bak sende temizleniyorsun ınsallah 
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Ne insanlar ne hastaliklari yendi ne bebekler ne yollardan dondu boyle yapma gunah Allah kmseye tasiyamayachi yukun fazlasini vermezmis sen su guzel ay da bol bol dua et kalbini ferah tut unutma stresde hastaligi azdırır şükür... şükür... şükür..
0 oy
(4,650 puan) tarafından
Yüce rabim bu mübarek ramazan ayının hürmetine hayırlı bir kapı açar inşallah 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim çok büyük ummadığın an mucize sunar inşallah inanıyorum sağ Salim bebeginle çıkarsın inşallah   
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Allahım şifa versin seni bebeğine bebeğini sana bağışlasın dualarım sizinle....
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa göndersin inşallah 
0 oy
tarafından
Ay çok kötü oldum gözlerimden yaşlar süzüldü Rabbim şifa versin inşallah öyle düşünme inşallah sağ salim bebeğini alırsın kucağına sen de iyileşirsin inşallah Rabbim mutlu huzurlu günler versin hep sana 
0 oy
(434 puan) tarafından
Hamilelikte çok farklı  sorunlar bazı gebeleri etkileyebiliyor  diye biliyorum  herkesde olmaz ama size denk gelmis olabilir Allahtan umut kesilmez sen iyi olacağına inan. Doğumla beraber  bebegin mucizen olsun sana saglik getirsin  ailenle saglikli  huzurlu uzun omurler versi  Allah. Suan zordasın  dua et sabır sadece Rabbim güç kuvvet versin inşallah. Geçecek.
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım Allah tan ümit kesilmez insallh sıkıntısız atlatirsiniz bu durumu rabbim şifa versin
0 oy
(245 puan) tarafından
Rabbim sana şifa versin. Zor zamanlardan geçiyorsun canım Artık tıp çok gelişti. Kendini salma bırakma güçlü dur bebeğin için bırakma kendini. Doktorlar her zaman en kötüsünü söylüyor. Hamile olduğun için zorlanıyorlardır tedavide. Ben senin iyi olacağına inanıyorum daha çok gençsin rabbim izniyle geçecek sen buna inan. Hamilelikte anne hasta olursa bebek annesine kök hücre gönderip iyileştiriyormuş şimdi zordasın belki ama geçecek inan buna
0 oy
tarafından
Rabbim bu mubarek gunlerin yuzu suyu hurmetine safi ismiyle sifa eylesin insallah melekler yardimcin olsun kuzum seninde bebgininde
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Hiç bir zaman umudunu yitirme bak bizim bi akraba 1 buçuk ay yoğun bakımda kaldı ve hamileydi iyileşti sağlıklı bir bebek doğurdu inan biz cenaze hazırlığı yapıyorduk çok şükür ikisinde yaşıyor dua et rabbime sığın asla umutsuz olma
0 oy
tarafından
Çok çok çok geçmiş olsun acil şifalar versin inşallah rabbim
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Tovbe ya oyle deme sen sapa saglam.ordan cikacaksin dayan sen cok guclu bir annesin Rabbim tez zamanda sifa versin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 435 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 108 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 256 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,437 göst.