0 oy
2,025 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kardeşlerim  Eşim Oğlumun annesi yani oğlum 10 aylık eşim beni çok kıskanıyor aşırı derecede amcamın oğlu eşi beni gece 12 de aramış diye neden arıyor seni diyor amcamın oğlu evde değil Bi ihtiyacı olur diye bende açtım bu daha birinci Gündüz dışarı çıktığımda beni hep görüntülü vatsaptan arıyor tartıştık 10 aylık çocuğu evde bırakıp annesine gitti ya şükür ben BEZİNİ sütü ek gıdasını hallediyorum sorun yokta insan evladı olmadan rahat edebiliyormu anlamıyorum bide 11 haftalık gebe gidip çocuğu aldıracak filan diyordu sizin fikriniz nedir ablalarım lütfen yani ben çocuk bakmakta zorlanmıyorum sadece napmalıyım diye sormak istiyorum herkese şimdiden Allah razı olsun

ARKADAŞLAR Bİ BAY OLARAK YAZDIM MECBUR KALDIM EŞİM DEMEK İSTEDİĞİM KARIM YANİ 
notu ile kapatıldı: -

37 Cevaplar

+1 oy
(12,777 puan) tarafından

En İyi Cevap
Ben bay im diye belirtmiş cvb vermek isteyen versin yok sen erkek sin vs diyip eleştirecek cvn vermesin herkese açık Bi platform bunu hepimiz biliyoruz 
tarafından
Bu soruyu bir kadın sormuş olsa asla bu kadar görüntüleme ve cevao gelmezdi adım gibi eminim. Bu erkektir diyenlerde e erkek olduğunu biliyorsun yazma adam belirtmiş açık açık bay olarak diye. Elestirecegine yazma geç
tarafından
Eleştirebilirim bu kadar rahat yer olamaması gerekiyor okadar soru souyrouz demi yeri geldiğinde vajinada dahi konuşuluyor haram haram arkadaşım. Çok övdünüz ya başka bisey olsa bu kadar şey etmezsiniz. Bu bayda olsa bayanda olsa yanlış bisey rahat olamamali soru yerinden arama yaptigimda yandexs çıkıyor kardeşim anlatabiliyor muyum ? Bence bu kadar rahat olmayın olanlara söylüyorum
(12,777 puan) tarafından
Cnm benim zaten vajinadan konuşmak çok mu normal değil kocs ile fantazi kadar anlatmak normal mi bence değil kadın kadına bile çok yanlış konular erkek olmasa bile dikkat etmek lazım
tarafından
Normal değil ama vajina derken yani daha başka şekilde burada yazamıyorum artık yazılamaz buraya böyle şeyler. Neyse siz nasıl davranmak istiyorsanız öyle davranın soru kapatıldığı buraya yorum olaral yazdım. Herkes özgür demi burada da dünya da da ama.kadinin olduğu böyle bir yere bir erkeğin yazması.girmesi sakıncalı yanlış haram. Editörün bunu biraz ciddiye alması lazım. Bu kadar para kazancam diye bir çok kişi kaybedilcek belki burası kapatilicak. Neyse hayırlı akşamlar arkdaşım
tarafından
Pardonda nasil ayirt edilecek onuda soyleyin guzel fikirlerinizle
-Reklam-
+3 oy
(174 puan) tarafından
Kardrsim kaybol defol burasi sorulacak sorumu 
(9,196 puan) tarafından
Sakin ol şampiyon :D
+2 oy
(27,351 puan) tarafından

Gardas kaybol buradan erkeklerin yeri degil buraa

Git baskasindan akil al.

tarafından
Yapcak bisi yok bacim nedesek bos adminin soyledikleri oyle
tarafından
Cnm googlede durduk yere cikmiyo ya demek biliyorlar
tarafından
Bak kuzu bu pandemi olaylari oldugundan beri millet pandemi yazdikca dedim bu nedemek bi bakim ana bi yazdim bizim uygulama en basta cikiyo e millette napsin tikliyo sonra geldim buraya bizim uygulama en ustte herkes girebilir resminizi cocuklarini paylasmayin dedim ama bu ara bakiyomda assagilara inmis biraz
(12,777 puan) tarafından
Hayır durduk yere çıkıo cnm mesela çocuğum ateşi var yaz hemen bu prg sorular çıkıyo  pandemj yaz  her hangi Bi şey burada açılmış Bi soru var ise gözüküyor e ordann geliyorlar
tarafından
Pandemi olayinda daha bi patlak verdi biliyorum googleden de giris oldugunu ama kadinlar klubu ustlerdeydi pandemiden sonra burasi fırladı zirveye
+1 oy
(3,529 puan) tarafından

Amcanın gelini seni arıyor sende yardımcı oluyorsun diye eşin kıskançlık yapıp evi terk etti doğru mu ?

Birde eşinin hesabı sende ne arıyor?
(2,484 puan) tarafından
Şükur yarabbi anlayan biri cikmis :d
(3,529 puan) tarafından
Kız iyi okununca anlaşılıyor =))
tarafından
Ya anladikta yanlismi anladik dedik dogru anlamisiz
(2,484 puan) tarafından
Ya yalan oldugu belli ama ciddeye almaya degmez :dd
tarafından
Valla bilemiycem yorum yapmam sadece okuycam
+1 oy
tarafından
Eşinin profiline girip soru soruyorsun baştan aşağı yalan akıyor. Bu soruyu soran kadın bu çok belli hangi erkek eşinin hesabından soru sorar bu kadın hesaba girip hiç mi bakmıyor. Gerçekten erkeksin desek hangi erkek karısını milletin kadınlarıyla çekiştirip dedikodu yapar. Gerçekçi bir yalan bul senoryo değiştir byeee. 
(31 puan) tarafından
Hesabı benim telefonum da açık benim telefonumdan giriyor kadın olsam açıklardım zaten Bi art niyetim yok sadece yardım istedim sizden
(9,196 puan) tarafından
Çok haklısn geçmiş sorularna baktm aynı yazı tarzları fln :D
tarafından
Kadınlar burada ne kadar özel sorular soruyor bu nasıl bir rahatlık ki gelmiş dedikodu yapmaya çalışıyorsun edep ya hu edep burada ki kadınlardsn akıl almak yerine ailenden akıl al
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Karma karisik vallaha anlamadim ki

(154 puan) tarafından
Ne yazıkki erkek valla yani  hamile olan bi erkek  olmayacağına göre..
(27,351 puan) tarafından
Ay hayir ama sacmalik öyle olurmu o zaman önune gelen herif buraya kayit olsun ne anlami kaldi
tarafından
Valla bem bilmem admine yaz istersen
(27,351 puan) tarafından
Beni ilgilendirmez bacim banene benim kendi fikrim sacmalik otesi erkek uyenin burada olup dert paylaşması.
tarafından
Ben okuyup gecerim valla sonra biz sıkınti yasariz oyle soylendi bi sorun olmadi surece erkek olabilir diye
0 oy
tarafından

Ben anlamadim bacim kimin annesi esin in oglu falan :ermm:

0 oy
tarafından
Ben anlamadım birşey. 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Sen bir babasın galiba doğru mu anladım. Tam olarak şuan ne öğrenmek istiyorsun
(31 puan) tarafından
Doğrudur ablam
(3,458 puan) tarafından
Yani 11 aylık bebeğini nasıl bırakıp gitti anlam veremiyorum ama git eşini geri getir bebeğin ona ihtiyacı var daha çok küçük
0 oy
tarafından
Bisey anlamadım valla
(31 puan) tarafından
Bi baba olarak yazdım ablam
tarafından
Eşin kıskanmakta haklı gece 12 de kuzeninin eşi tarafından aranman hoş değil bence eşini ikna edip eve getirmelisin kuzeninin esinede bi daha aramamasini söylemelisin
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Erkek üye galiba .Ben öyle anladım açtığı posttan.
(31 puan) tarafından
Doğrudur bacım
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Anlamadım amcaninjn oğlumu aradi seni
(31 puan) tarafından
Bi baba olarak post açtım mecbur kaldım lütfen anlayışla gösterin
(14 puan) tarafından
Kuzenin karısı aramış onu eşi de kıskanmış babasının evine gitmiş
(2,874 puan) tarafından
Esin yinede kiskanmakta haklı tek arayacak sen mi kalmissin
0 oy
tarafından
Bende anlamadim senni cocuk aldirasan esin senimi kiskaniyor?
0 oy
tarafından
Bunu yazan erkek sanki  baksanıza  anlatma şekline 
(119,224 puan) tarafından
Dilosum iyilik bendende
tarafından
Estağfurullah  kız ne kusuru=)
tarafından
Sevdosumm  ❣❣❣❣❣❣
Dilooss babana slm simdiden bayrami mubarek olsun ellerinden öperim haci babamin
tarafından
Ahahahah =D içine mi doğdu  ne babam yanıma  geliyor bayramda kızımın  dogum gününe
Tabi yasak olmazsa
0 oy
tarafından
Sen babasın esin için sormuşsun ama daha net açıklar mısın 
0 oy
tarafından
Bişey anlamadım kim kimi arıyor ne oluyor 
0 oy

Bay olarak ?? Kim anne esinin oglu valka kafam karisti :angel:

:ninja:

(2,130 puan) tarafından
sevo bunu yazan beyy karisi asiri kiskancmis kuzenin karisi 12 de aramis eside kiskanmis
Hiimm tm gulom

Abi git esinin gonlunu al valla yenge hakli amva oglunun esi niye seni arasin ne alakakiii diidiiininn didisiii vallaha yengemden ozur dile
(2,130 puan) tarafından
sevoooo ☺️☺️☺️☺️☺️ allah senii ya
Ama gülom esimin amca oglunun esi benim herifi arasa ben cinnet gecirrim valla yenge hakli kiskanmakta abimiz haksiz
(2,130 puan) tarafından
yani o kisim biraz sacma sevoo neyse Allah kimsenin yuvasini bozmasin
0 oy
(13,833 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Erkekmksin diye sorunca kiziyor editorler ama yinede soruyorum erkek misin ? Burasi kadınlara ait bir platform.
(13,833 puan) tarafından
Başlığı değiştirdi sanki . Bay olduğunu sonradan yazdı yada ben oraları sonradan okudum .
tarafından
Kimse anlamayinca duzeltti canim
(13,833 puan) tarafından
Ben yorum yazarken cinsiyeti pek net değildi :D
tarafından
Yaa biliyo galiba kullanmayi millet analamdim yazinca hemen duzenlemis ben bile cok gec ogrendiydim :)
(13,833 puan) tarafından
Bencede biliyor , valla bende gebe bölümünde 9 ay kullandım ama hiç düzenlemeyi , post silmeyi falan bilmiyordum. Burda öğrendim hepsini. Abi bizden uyanık.
0 oy
(154 puan) tarafından
Eşinin tutuna git bence onu ikna et evine getit
(31 puan) tarafından
Abe gerçek ten bacım çok aşırı kıskanması huzursuzluk yaratıyor ve benide huzursuz ediyor yani dayanamıyorum yoksa ben karı kız ayağım vallahide billahi yok ama anlatamıyorum
0 oy
tarafından
Burayi nasil buldunuz
(174 puan) tarafından
Kızlar kesinlikle açık fotonuzu paylaşmayın

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 650 göst.
21 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Zelisela (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 309 göst.
22 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,603 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 218 göst.
27 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beratcinar (2,470 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 347 göst.
6 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Serap ozturk (67 puan) tarafından soruldu

378,957 soru

11,343,410 cevap

34,809 kullanıcı

...