0 oy
670 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
Can bebe 

22 Cevaplar

0 oy
(3,695 puan) tarafından
Molfix kullanıyoruz canım 
tarafından
Bende molfix almayı düşünüyorum canım ya memnunmusun sen. Ilk çocuğum bi ay sonra doğum olacak allahın izniyle daha almadım hangi marka alaçam diye düşünüyorum
(3,695 puan) tarafından
Evet canim memnunum pisik  veya sızıntı yapmadı çok şükür. Ama  hangi bez olursa olsun bebeğin altında ne kadar  fazla durursa sıkıntı oluşturur bence.
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından
Hepsinden kullandım smdi sleepy kilot bez kullaniyoruz
tarafından
kolay oluyor mu kullanışlı mi acaba bende düşünüyorum ama :)
(507 puan) tarafından
Gamze fiyat ve adet nedir
(280 puan) tarafından
Kullanisli ama gecirmesi zor biraz ayaklarindan surkli tepiniyo cnku ben 5 numarasini kullaniyorum arada 6 numara aliyorum 5 de 24 tane çıkıyo a101 den alinca 25 lira normalde 27 lira 6 numaradan 20 tane cikiyo gene ayni fiyat
0 oy
tarafından
Molfix 70 li paketini 35 TL ye aliyorm 
(12,773 puan) tarafından
Nerden aliyosun acaba cmm kac no
tarafından
Her numarası var canım Rize'de yaşıyorum burda imece var bu paket hep inidrimde bnde hep bunu aliyorm
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Molfix kullanıyorum  doğduğundan beri değiştirmedim 
0 oy
(37 puan) tarafından
Prima külot bez
0 oy
(929 puan) tarafından
İlk prima premium care kullandım canım sonra bitince molfix aldım ama prima daha yumuşak geldi bide yan bantları molfixin çok yapışkan gelmedi o yüzden tekrar primaya döndük 
0 oy
(75 puan) tarafından
Sleepy kullaniyorum hic memmun degilim.can bebe nasil?memmunmusun?fiyati ne?
0 oy
(394 puan) tarafından
Molfix kullanyrm  hem bezini hem ıslak mendilini
0 oy
(673 puan) tarafından
Kızıma prima kullanmıştım simdi sleepy aldım daha deneme di nasipse cuma günü sezeryan olcam 
0 oy
tarafından
ilk zamanlar a101 in bezini kullandık şimdi de slepyy ve molfix kullanıyoruz hangisini alirsak
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Migrosunkini kullanıyorum çokta mennumem bebegm premature olduğu halde çok iyi gelyo ona 60 adeti 25 tl
0 oy
(355 puan) tarafından

Molfix kullaniorum hic deqstirmedim hem bezini hem.islak mendili kullaniorum ben memnunum :)

0 oy
tarafından
Bendee canbebe kullaniyorum
0 oy
(576 puan) tarafından
O kadar bez kullandm slepy de kaldm hem kilot beizni hemde normalini kullanyrm memnunum
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Molfix kullanıyorum doğdu doğalı 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Prima premium care 3
0 oy
(300 puan) tarafından
Ilk kizimda hep molfix kullandim cok memnundum simdi ise sleepy kullancam bakalim iyi mi :)
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Molfixxx kullaniyorum:) :)

0 oy
(395 puan) tarafından
Prima kullanıyorum çokta memnunum. 
0 oy
(908 puan) tarafından
Ben onlem diye bir marka kullaniyorum hem fiyati uygun hemde cok iyi bi bez oldugum yerde sleppy falan bulunmuyor kullandığım bez cok iyi pişik falan yapmadi  cok-da kalite li slepyyden bi farki yok

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 140 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 113 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ebruliiiiii (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
20 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde minigebe (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.

377,949 soru

11,312,799 cevap

34,746 kullanıcı

...