0 oy
584 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Kızlar biz kirada oturuyoruz 300 lira kira veriyoruz 2+1 ev sahibi de tuturmus 450 olsun kira diye esimde evin bütün masraflarını karşıladı mutfak dolabı yaptırdı falan yoktu çünkü ev harabe gibiydi esimi aramış 450 olsun esimde sinirli bi insan agresif ev sahibi azarlamis bağırmış çağırmış ev sahibi de kayın pederimi aramış çıksın oğlun evden diyomus bende bunaldim artik ev ev değil ki her yerden böcek çıkıyor bebeğim 4 aylık yarin öbür gün emeklemeye basliycak artik korkar oldum her yer rutubet zaten eşime diyorum çıkalım başka eve diye neymiş bu mahalle onun mahallesoymis başka yerden bakcaksada bu mahallede otururmuş yine kaynanamda diyo bizim yan daire boşalacak oraya geçin resmen evler dip dibe zaten kaynanam herseyime karışıyor şimdi temelli karışacak eminim yatmama kalkmama yememe icmeme birlikte oturuyo gibi olcaz gorumcem bizden cikmiyo zaten eşime diyorum istemiyorum ben orda oturmak diyorum beni dinlemiyo bagriniyo sırf evin kirası uygun diye neymiş sen ev bul o zaman diyo bana of agliycam bunaldim artik zaten bütün gün kaynanam bende evimin bütün düzeni bozuldu yemek takimlarimi indirmiş başka yere koymuş koltuklarımkn yerlerini değiştirmiş yapma diyorum e ben senin iyiliğin için diyo kafayı yiycem kaç gündür 

9 Cevaplar

0 oy
(223 puan) tarafından
Valla Allah sabır versin canım benim kaynanam teyzem hiç bişeyimeds karışmaz ama ben yinede yakın olmak istemiyorum ama mecbur 3 sene daha alt katlarında oturcam canım sen bul demiş eşin araştır belki bulursun aynı mahrlleden kaynana uzak biyer
-Reklam-
0 oy
(223 puan) tarafından
Valla Allah sabır versin canım benim kaynanam teyzem hiç bişeyimeds karışmaz ama ben yinede yakın olmak istemiyorum ama mecbur 3 sene daha alt katlarında oturcam canım sen bul demiş eşin araştır belki bulursun aynı mahrlleden kaynana uzak Bi yer
(350 puan) tarafından
Baktım canım heryere haber saldim yok mahallede kiralık ev hep siteler bölgesinde var oranın kirasida 600 700 eşim olmaz dedi ne güzel babam buldu siteler bölgesinde 400 liraya kira omada olmaz dedi amacı beni annesine yakin etmek daha sonra eve gelmiycek nasıl olsa annem yaninda tek kalmaz diyecek çünkü ben tek kalmaktan korkuyorum bebegimde var şimdi amacı o
(223 puan) tarafından
Eve niye gelmiyor ki canım
(350 puan) tarafından
Ek is yapiyo canım pilavcilik yapıyor e pilav erken bitiyor 23.40 da pilav bitiyor gidiyor e ben tek kalıyorum mecbur eve gelmek zorunda kalıyor ama kaynanamin yaninda olunca hic gelmiycek pilavı bahane edip arkadaşlarıyla çıkacak dışarıya sürekli yalan söylüyor zaten bide beni ***** yerine koyuyor sanki ben hic anlamiycam kucagimda bebekle çok eşime baskın yapmisimdir babam sağolsun o hep arkamda duruyor düğün günü eşim beni çok aglatmisti babam bitsin gondermiyorum kızımı dedi oturdu ağladı benimle gitme bırak uzucek o seni belli dedi çok düşkün bana bende ona duskunum bide 18 yasında evlendim hepten üzüldü adam koca cinarim
0 oy
(510 puan) tarafından
Oda gitigi zaman aynı yap gordugu zaman anlar onun dediğini yapmıyor birdaha yapmaz bence yada soyle evime karışma 
0 oy
(68 puan) tarafından
Bencede o evden taşınmalısın bebeğin var artık rütübet bebek için çok zararlı Allah gönlüne göre ev nasip etsin ama kaynanadan uzak olsun inşallah sende bak araştır canım Allah kolaylık versin sana
0 oy
tarafından
Kayinvaliden melek olsa da olmuyo valla yan yana kim ne derse desin. Yerinde olsam ben ev bulurdm ayni mahalle olsn ama ayri olsn en azindan 2 ev birbirini görmesin yani
(350 puan) tarafından
Aynen öyle canım çok doğru soyledin
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bnve sukredin canm 45 olsun diyomus bn 1400 tl kira oduyorum ole dokunuyo ki insana .

1400 tl kira 

700 tl fatura

1000 tl mutfak derken elde bisey kalmio.
(350 puan) tarafından
Doğru canım öyle gerçekten ama kayinvalidemle oturmakta istemiyorum bütün duzenimi alt üst ediyor gelenime gidenime karisiyor
(2,351 puan) tarafından
Ole esin ne kadr maas alior ki sormasi ayip . Yani 450 tl kira cok bisey degl
(350 puan) tarafından
2.600 alıyor kasap kendisi gündüzleri kasapta duruyor gecelride ek is yapiyo pilavcilik ordanda gelir 170 lira kredi çekti canım düğünde kaynanam aldoda aldı esime kaldı bütün borclar bide kaynanam 10 milyar kredi çekti eşime senin için çektim dedi eşim onu da ödüyor bide 20 milyar kredi çekti onu ödüyor e elektrik su doğalgaz bebegin ustu başı bezi ıslak mendili evin ihtiyacı zar zor idare ediyor öyle yani bakalım bi ev bulduk inşallah olur da oturduğumuz ilçede kiralar ucuz tabi müstakil evlerde ucuz siteler bölgesinde 600 700 sahada çıkıyor eşim müstakil ev tercih ediyor kopegimiz var çocuk olunca mecbur bahcemize çıkardık öyle yani kuzum
(2,351 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun ne diyim canm herkesin geliri kadr gideri oluor malesef. Bizde sozde kenarq biseyler atarz dedik 2000 tl dogum icn kenara para ayirdim . Onun disnda bzde ne kazndiysa artk ancak yetirebiliorz benm esimde cumartesi geceleri taksiye cikiyor pazr gecesi gelio hafta sonu ek is yapio cocugu ogrendikten snra hep istedi  taksiye cikmayi ama bn sıkısmadgimz surece gitmesini istemiorum Allahsonumuzu hayretsin kimseye yetmior maas.
0 oy
tarafından
Ayy ya ne kötü bir durum asla gitme kaynanin oraya ,? 

Bu arada sen eşinle ayrılıyoruz mu demiştin sanki bir sorun vardı aranızda 
(350 puan) tarafından
Evet canım sorunlar bitmiyor ki bi kaç gün annemlerin evine gittim orda kaldım biraz ayrı duralım diye geldi aldı özür falan diledi bakalım bi sans daha verdim ama içimde bi burukluk var tabi bide ev meselesi çıktı hepten kotu olduk
0 oy
(210 puan) tarafından
Tavrini sert koy gerekirse yaygarayi kopar kaynanana karsi snde onun evine mudahele et bakalm ne yapacak balla 300 tl kira hc bisey degil ama %50 zam yapamaz hele oyle bir eve bnce sn ordan bir ev sakin tutma surat as ne yap ne et az da olsa uzaga git kafani dinle
(350 puan) tarafından
Sürat yaptım canım kaynanam söyleyince ben seninle ilgilenemem zaten herkesin evi ayrı diyo gorumcemede demiş ki dun yengenler buraya tasinsin senin yatak odani onların eve gecircem orda kal sen bende kafami dinlerim demiş ay allahım bide bana gulerek anlatıyorlar sinir krizi gecircem artik ben bebegime oda kurma derdindeyim milletin düşüncesine bakar misin herkes çıkarcı
(210 puan) tarafından
Yuz verme birak kotu gelinim vr desn surat as ciddi sert ol boylesi yuva yikar
0 oy
(6,364 puan) tarafından

Valla benim kaynanam cat diye odama girerdi cekmeceme girerdi cok pis kavga ettim artik bana agzini bile acmiyo odama falan cesaret edemez :) konusmuyorum bile ayni evdeyiz ayrica

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 141 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde BETIGUL (1,747 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,082 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 451 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,438 cevap

34,870 kullanıcı

...