0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (16,123 puan) tarafından
Ne zaman bir iş yapmaya kalksam ya da yarim kalan bir işim olsa bu oğlan uyumuyor iki saattir sallıyorum uyumuyor. Iftara 1 buçuk saat kaldı daha ev olduğu gibi dağınık damda yastıklarımı bosalttim güneş alsın diye ve daha çıkıp dolduracam toplanacak çamaşırlarım var katlanacak çamaşırlarım var off off kim yapacak bunların hepsini 

5 Cevaplar

0 oy
(27,450 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Benim kiz derin uykuda uyusq bile ben sofraya oturunca totusuna iğne batırıyorlar sanki.

(377 puan) tarafından
Ayni valla benm kzmda oyle o kdr ac kalyorm ki sayesnee tam ycm aglamaya baslyo
(82 puan) tarafından
Yerkoy canim sen :)
tarafından
Boğazlıyan :)
(82 puan) tarafından
Memnun oldum hemserimmm :)))
tarafından
Bende :)
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Kaç aylık olduğuna göre değişir
(16,123 puan) tarafından
3 aylik canım
0 oy
tarafından
Sen anlattikca icim karardi. Bende uyuturum tam bi isin basina gecerim uyanir az once uyuttum bulasiklari makineye koymaya kalktim çaki gibi acti gozlerini
(16,123 puan) tarafından
Kız ben bulaşıkları nasıl yıkıyorum biliyon mu. Alırım beşiği mutfağa arkama koyarım bulaşıkları yıkarken aynı anda da ayağımla beşiği sallarım makineye dizerken sırf ağlamasın diye sürekli konuşurum onunla anlasa zoruma gitmez bu kadar konuşmak daha 3 aylik
tarafından
Kuzum benim kizim da o kadarlikken bende aynisini yapardim bulasik yikarken yemek yaparken bi yandn ayagimla sallardim da zamanla duzeliyo o
0 oy
tarafından
Bakıcak kimse yok mu canm 
(16,123 puan) tarafından
Yok canım malesef kaynana yanda oturuyor da onu da gel tut diyemiyorum çünkü oğlum daha 3 aylık ve kucağında oturtuyor oğlumu geçen de ayaklarının üstüne kaldırdı yürütmeye çalışıyordu. Bazen düşünüyorum bu kadinda akıl denen şey var mı
tarafından
Ayy yemin ederim aynı bizimkiler kaynanagil yani onlarda öyleler bebek arabası falan varsa ona köy yoksa da yapcak bisey yok kalsın eşim gelince akşam yaparsın onlara verme boş ver
(16,123 puan) tarafından
Gündüz o kadar yoruluyorum ki akşam bir şey yapmaya halim kalmıyor ki akşam uyuttuktan sonra kalan işi yapacam diyorum bi bakıyorum ki sabah olmuş uyuyakalmışım
tarafından
Vallaha o zaman bakıcak kaynanan ya da iş yapicak anne çocuk durmuyor sana zahmet yastıkları halleder mısın de bakalım ne diyecek
(16,123 puan) tarafından
Çok şükür yastıkları hallettim geri kalanını artık yaparım iftardan sonra
0 oy
(667 puan) tarafından
Gunduz hic mi uyunuyor canim 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 592 göst.
0 oy
6 cevap 298 göst.
11 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 230 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 2prensannesi1 (2,523 puan) tarafından soruldu

381,600 soru

11,423,857 cevap

34,981 kullanıcı

...