0 oy
598 göst.
Aile kategorisinde (947 puan) tarafından

Iki gündür annemdeyiz pazar gece geldik beraber kışlık hazırlığı yapıyoruz.  Neyse dün rende dograma biber falan yaptık..gece isimiz gec bitti burda kaldım.. annem de bugün hep birlikte yemek yiyelim diye et flan çıkarmış sarma sardık kek vs bi seyler yaptık..az önce kaynana arıyor biz ilcede oturuyoruz tarla isine gitmis köye gecmiyim sizde incem napıyon bende dedim ben köydeyim annemdeyim kışlık yapıyoruz biliyorsun dedim isim gec bitti dün bi sey anlamadık dedim. Bugunde annem yemek hazırlıyor bize burdayiz yemekte ayıp olur nasıl bırakıp geleyim dedim.  Gündüzden gel ben gelcem  baban da aksam gelcek diyor bende gelemem anne yarın buyur gel annem ymeek yapti bi dünya kim yicek dedim..bi sustu tavırlı tavırlı iyi hadi görüşürüz bakarız madem gelme kal annen de dedi..her seferinde böyle yapıyor istiyor ki ona gore is ayaralayalim gelirken sormaz müsait misin diye önceden aramazdı bi acardim kapiyi karsimda pazar günleri esim mesela evde o evdeyken sabahin köründe gelirdi yatakta yakalardı bizi. Sonra beni de arayin haber edin dedim esime dedim kac defa beni de arasin bi is oldu mu vs..

Her anneme geldim mi burda olduğumu bile bile ya bana gelmek ister yada köyde is çıkar bizi oraya çağırır anneme gelince adam akıllı kalmayız yemek yemeyiz..

Sizce haksız mıyım kizmakta hep kendileri önde olsun istiyor :(

11 Cevaplar

+5 oy
tarafından

Oğullari bekarken annalik yapmayı bilmeyen boyle insanlar ,

Oğullarını evlendirrince annalik duyguları kabarıyor ...

(947 puan) tarafından
Özlemiş de cocugu falan ozlemis geldi mi önce kiza gelir daha gecen hafta ici iki gun berbaerdik görümceye gelmis
tarafından
O zaman birkaç gün önceden haber versin
(947 puan) tarafından
Bende dedim aksam arasaydın ben geceden gelirdim fesatlık yapmadım yine
-Reklam-
0 oy
(48,936 puan) tarafından
simdi esini arar oğlum ben size gelecektim diye ☺️
(947 puan) tarafından
Arar eminim annem de sinir oluyor burda olduğunu bilmiyor mu diye :(
tarafından
Bende aynı sını düşündüm gelecektim karin istemedi der kesin amaaann kimse için hayatına şekil vermeyeceksin ha iyisi olur masumane yapar bunu ya bilmiyordum tamam kızım başka zaman görüşürüz der okey ama böylesi adama göre hayat sekillemdirilmez
(947 puan) tarafından
Tamam dese art niyet aramam ama tavır yapıyor
tarafından
Aman boşver bizde kaynanamla ne zaman bir araya gelsek muhakkak bana küser ")) norüm hadi tavşan dağa küsmüş dağ de mis çokta tın "D
(947 puan) tarafından
Aynen canım hep bi bencilik var :)
0 oy
tarafından
Sinir oluyorum ya benim kaynanamda gerçekten iyidir hani geldigime gittiğimde laf etmez ama arar mesela napiyon diye annemdeyim oturuyor dediğim an sesi düşer bı caktirmaz ama sesi degisiverir hemen uyu.z oluyorum
(947 puan) tarafından
Benimki geldigime de karışır malesef bende sorma annem de sinir oluyor inadına mi yapıyor diye
0 oy
tarafından
Yok kız ben  demiyorum niye sevmiosun diye valla bak bende şahsen pek haz etmem kendilerinden boşver takma annenin evinin tadımı çıkar  
(947 puan) tarafından
Annem de sinir oluyor niye bizi geldin mi bi bahane buluyorlar diye
0 oy
tarafından
Evt oyledirbkayinvalideler jeep ona gidilsin ister ama bende eskileri hatırladım şimdi beraber dururken anneme gitmek isterdim söylerdim hemen altında bişey arardı yanlış bişey mi dedim seni kirdimmi  die yok anne yok bişey canım sıkıldı bı degiklikbolsun desende onunbkafasinda i vardı anneme giderdim ordada benim aklım onda kalırdı gittimden bişey anlamazdim  heyseyin bı zorluğu var tabi bunları da atlatirsiniz ins zamanla herşey yoluna giriyor merak etme karamsarlığa dusme
(947 puan) tarafından
Ben daha kötüyüm iste torun olmasa ne haldesin diye sormaz ..inek bakıyor bahce ekiyor sütü peyniri bahceyi önce kızına verir fazla fazla sonra bana getirir
tarafından
Sabretceksin cnm imtihan bunu böyle düşün yoksa hep moralin bozuk kendinde mutsuz olursun esinede yansitirsin  mutlu olamazsın vs boşver yapan kendine yapar eşin sana istedini yapmiyormu almiyormu  aç mi bırakıyor seni boşver versin kızına
(947 puan) tarafından
Evlat ayrımı yapılması insanin hevesini kaçırıyor yoksa cok şükür ac kaldığımdan degil elhamdülillah her seyim var. Ama evlat ayırıyor göz göre göre bu günah bi sey
tarafından
Evt öyle ama o onun sorunu günahı yani bunu senin kayırma biseyi değiştirmicek eşim söylesin sakala karışık hani bize fln die insanın kendi evladının söylediği dokunmaz kızsa bile annesi sonuçta darılmaz yani
(947 puan) tarafından
Söylüyor ters ediyor geldi mi önce görümceye gidiyor nerden estiyse ben anneme geldim mi gelesi tuttu. Esim gecen kızmış geldin mi ablama gidiyorsunuz bizimki cocuk degil mi torun degjl mi diye
0 oy
(990 puan) tarafından
Tabi ki haklısın, çocukça bir hareket bu. Boşver takma, hiç de kendini üzme, hiç de taviz verme. Orası annenin evi. Annen herkesten daha kıymetlidir. 
(947 puan) tarafından
Her seferinde bir degil iki degil annem de artık kasıtlı yaptığını düşünmeye başladı bende dedim akssm haber versen geceden gelrdim ben
(990 puan) tarafından
Bazı yanlış duygular sürekli aynı hatalı davranışları yaptırır insana. Artık içinde ne yaşıyorsa
(947 puan) tarafından
Bilmiyorum artık annem üzülüyor hep buraya geldim mi kıskanıyor çağırıyor diyor
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Haklısın canım 

Bazen arar benimki de annemde olduğum zaman çocuğa dikkat et bilmem ne diye tembih eder durur sanki anama değil de kurtlar sofrasina geldim gibi 
(947 puan) tarafından
Benimki de akıl verir iste hasta edersin gezme etme filan ben kendi dogurdugumu senden daha düşünürüm bakarim dimi
 Ahh bu kaynanalar hep böyle demek ki canım
(1,012 puan) tarafından
Aynen smdi yorumlari okuyorum da yalnız değilmişim o zaman akışına bırakmak lazım ben duymazdan gelerek çözüm buldum tavsiye ederim
(947 puan) tarafından
Bende bazen takmıyorum artik şeytan diyor acma aradı mi dye ne zaman arasa moralimi bozuyor
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Benimki her zaman böyle aman aman 
(947 puan) tarafından
Ahh kardesim ahh günümü zehir etti
0 oy
(971 puan) tarafından
Hepsi ayni yaa bizde de var aynisi nefret ediyorum kendisinden  :D
(947 puan) tarafından
Nefret demeyelim de pek hoslasmiyorum diyelim ":D
0 oy
tarafından
Kaynanam benim teyzem hemde 4 gün hasta yattım gelmeyi bırak bikere aramadı bile şimdi bebeğimle ilgili üzüntü stres icindeyim  şimdi bile umrunda dgeol ne deyim ki allah herkesi bildiği gibi yapsın herşeyi allaha havele aetmek gerek
(947 puan) tarafından
Aynen canım bide teyzenmis
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Valla çok haklısın canım.
(947 puan) tarafından
Ben yine insan gibi anne yarın buyrun gelin dedim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 483 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 495 göst.
0 oy
6 cevap 299 göst.
11 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 359 göst.
14 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Emine S (16,275 puan) tarafından soruldu

384,416 soru

11,500,971 cevap

35,152 kullanıcı

...