0 oy
344 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kızlar eşimle kavqa ettik haksız olduqunu biliyor oqlumda kucaqımdaydı omzuma yumruk bide bana tekme attı o arada annesiyle konusuyordu qelin bunu alın yoksa katıl olacam diye vurunca bende vurma dedim cocuk kucaqımda yavrum saka yapıyor diye qülüyordu daha 1 bucuk yasında kaynanamda vurma kıza dedi neyse qeldiler bende qidicem tabi bana dediki annenlere qider qibi bavulunu hazırla bizimkilerde il dısında burda olsalardı zaten bir dk durmadan qiderdim simdide arıyor eve qel diye 3 qündür oqlumla kaynanamlardayız bende sen beni evden kovdun dövdün niye qeleyim diye diyo babanı arar seni şikayet ederim bende kimi ararsan ara dedim babamda kızımdan cok sikayetcisen qelir alırım kızımı der biliyorum yasaklar kalksın qidicem zatn 

8 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Rabbim hidayet versin ne olduda geri çağrıyor 
tarafından
ne yapsam qözüne batıyor anlamıyorm
tarafından
hani kaynana derler ya öyle n yapsam ne konussam nereye qitsem tl oynadığım zaman bile qözüne batar söylemez ama kavqa edince herseyi söyler
(5,311 puan) tarafından
Vardır kuxum bi problem önce problemi bulun gaza gelmeyin sakin kalın yuvayı yıkmak çok kolay şunu unutma o yuvadan kalan enkaz seni yorar ve imtihan bitti dediğin yerde başlar
tarafından
ama sürekli kavqa ediyoruz sürekli yemin ederim ortada cocuk var diye bir aradayız zatn hamile olduqum için zamanında affettim cocuk doqdu ama yine ayni kaynanamda aqlıyor qitmicen demi diye torununa cok düşkün
(5,311 puan) tarafından
Her evlilik kavgalıdır mutlaka çözümü de vardır  şimdi sen diyeceksin ben senin kadar olaylara pozitif bakamıyorum ama bizde çok sıkıntı gördük ama. Asla yuvayı yıkmayı düşünmedim  haftalarca düşündüm neden kavga oluyor konuştuğum içinse sustum sustuğum içinsede konuştum en sonunda orta yolu buldum şimdi elhamdülillah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne pislik insanlar var Allah islah eylesn 
tarafından
amin ins allah bildiqi qibi yapsın
0 oy
tarafından
Yuz verme  sürünsün  yalvarıp ayaklarina kapanmadan affetme cani sıkılınca  kovsun isteyince cagirsin ne sanıyolar bunlar kendilerini baban arkandaysada korkma seni bu gunleri yasa diye verm3diler heralde ona 
tarafından
zatn babamın yanına qitsem bidaha asla qöndermez kaynanamda kayınbabamda oqlunu biliyor onun içşn beni aldı simdi yanındayım işte
tarafından
Kaynanaya falan  guvenme derim bisi olsa hemen oğlunu  savunurlar bizzat sahit oldum defalarca   babanin bilmeside en dogrusu olur sahipsiz sanmasinlar seni kocanla kavga ediyosun ve babana gitmek yerine kaynanana gidiyosun bence gerek yok yalvar yakar hem ailenden hem senden  ozur diletmesini sagla
tarafından
ailem il dısında yasaklar biliyorsunuz
tarafından
Gorumcemdede oyle olmustu kayseriden sivasa gitmislerdi almaya pazar günüydü hatta
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Bir süre ne telefonuna cik nede konuş aklı başına elbet gelecektir gerçekten pişman olarak gelirse evine dön hala üste çıkıp yaptığını haklı buluyorsa da babanın evine dön ... Ha demesi kolay gibi geliyor ama bende çok çektim hem eşimden hem ailesinden psikolojik şiddet gördüm ama Allaha havale ettim sabrediyorum en güzel vekil Allah'tir çünkü 
0 oy
tarafından
Sakin gitme gelip yalvarsın pislik 
0 oy
(3,275 puan) tarafından

Oyuncagimisin sen bunun gel dicek gelcen git dicek gitcen:angry:

0 oy
tarafından
Biraz daha sürünsün hemen tamam deme
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ara babamı da göre dünyanın kaç bucak olduğunu deseydin. Benimki böyle kavga olduğunda babamı aradım geliyor dediğimde resmen yüzünden ates çıkıyor. Hemen telefonumda arama kaydına bakıyor. Bana her zaman söylüyor biz kavga edelim annenle babana duyurma. Sen beni aglat sabahin köründe evde eşya bırakma ben susup oturim başka derdin varmı diyorum seslenmiyor. Babam beni sen aglat diye büyütmedi. Babamla annemden çok çekinir. Sende söyle ara gör bak babam gelince bana attığın tekmenin 5 katını nasıl yicen. Benimki vurmaz ama cekmecemi kırdı babam onu gorseydi o çekmeceyi onun ağzına sokardi. Bildiği için korkudan aldı götürdü yaptırdı cekmecemi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 329 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Zeliş fatoş (518 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 368 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde 3erkek annesi (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 288 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hnimasln (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 218 göst.