0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ilk hamilelikte Neler hissediyorsunuz bakalım ne zaman bebeklerinizi kucaginiza alacaksınız hamile oldugunuzda ilk tepkileriniz neler oldu 

11 Cevaplar

0 oy
(335 puan) tarafından
İnşallah haziran ilk veya ikinci haftası canım 30+4 GÜNLÜĞÜz oğlumla sağlıkla gelir inşallah bebeklerimiz çok heyecanlıyım :)
tarafından
Rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin insllh
(335 puan) tarafından
Amin inslalah canım
-Reklam-
0 oy
(452 puan) tarafından

Ben hamile olduğumu ilk öğrendiğimde şaşkınlık fln yaşamadım çünkü planlıydı zaten ama anlatılmaz bi şekilde tuhaf hissetmiştim kendimi, ilk hareketini hissetiğimdede çok tuhaf olmuştum, bir türlü hamile olduğumu kabullenemiyordum ama ne zamanki sık sık hareketleri hissetmeye başladım o tuhaf histe geçti.

Oğlum doğduğunda hemen kucağıma vermediler ilk önce vücudunu sildiler fln eşim ağlıyor ben o an bebeğin yüzünü görmete çalışıyorum acaba kime benziyor diye :D

İlk bir hafta hamileliğimdeki gibi anne olduğumuda kabullenememiştim öpmek istiyordum ama sanki bişey engel oluyor gibiydi, ama şimdi gel gör ki koklaşmalar öpüşmeler gülücükler havada uçuşuyor :)

0 oy
(410 puan) tarafından

Bz zaten  bebiş düşünüyorduk istiyorduk rabbımde verdı test yaptım ve cıft cızgı cıkınca cok heyacanlandım duygulandım agladım içim içime sığmadı esimede kutu yapıp aksamında soyledım oturduk birlikte yıne agladık :) bu arada 33+6 haftalıgız mayısın 23 unde doğum beklenıyor bakalım mınnıgım o gunu bekler mı:)

tarafından
Rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah  bende düşük yapmıştım çok kötü öldüm 19 lazim eşimin doğum günüydü o güne hamile kalmayı çok istiyordum çok dua ettim dusukten hemn sonra hamile kalmisim inanamadım üç tane test yaptım  esimin dogum gununde hediye olarak bebegimizi soyledim
(410 puan) tarafından
Ay ne guzel canım Allah'ım gönlüne göre vermıs  çok güzel ve cok anlamlı bır hedıye olmus bence rabbım kucağınıza almayıda nasip etsin
tarafından
Aynen canım rabbim dualarını kabul etti kızımızın bekliyoruz 3 ay sonra gelecek insallah
(410 puan) tarafından
Benımde kızm olacak canım bnde hep bekarken kız bebek kıyafetlerini görünce dua ederdım Allah'ım bana kız evlat nasıp et böyle cicili bicili seyler gıydıreyım derdım bn kusumda bır buçuk ay sonra bizimle inşallah
0 oy
(2,849 puan) tarafından
35+5 mayisin 3nde insallah kucagima alicam hamile oldugumu ogrendigimde cok agladim :))
tarafından
Rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin insallah:)
(2,849 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Ağustosun başında olacak inşallah doğumum canım.Ben zaten düğünümden hemen sonra hamile kaldım, 5 aylık evliyim 5 aylıkta hamileyim hiç te pişman olmadım doğru insanı bulduğuma inanıyorum çünkü.Zaten birbirimizi cok iyi tanıyarak evlendik, hemen tutacağını sanmiyordum ama hemen oldu şok yaşamıştım çok güzel bi duygu kiminle paylaşacağımı şaşırmıştım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah: )
tarafından
Amin canım bende agustosun basinda insllh rabbim saglikla kucagina almyi nasip etsin
(10,047 puan) tarafından
Amin canım cümlemiz inşallah sağ salim alalım bebişlerimizi kucağımıza: )❤
0 oy
(6,748 puan) tarafından
Ben ilk adetimin  1. Günü sabah test yapıcaktım ama korktum hayal kırıklığına uğraşırım diye ama öğlene kadar dayanabildim girdim banyoya bi test yaptım hemen çift çizgi çıktı klozetin üzerine oturdum  ağladım agladim  sonra hemen eşimi aradım söyledim oda gece nöbet tutup  gündüz uyuyordu  inanamadı ama çok sevindik  allah nasip kısmet ederse temmuz sonu ağustos başı gbi bekliyorum oglusumu
tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende o zaman dogum yapacak inşallah bana da dua et
(6,748 puan) tarafından
Rabbim hepimize sağlıklı evlat nasıp etsin sağ sağlım kucağına alırsın insallh
0 oy
tarafından

4 yil bekledik 7 8 ay ugrastk hamile kalmak icin. Ama hamile olduğumu ogrendigmde oturdm ağladım ben hazir değildim daha diye. Kocam 4 yilda hazirlanamadiysan zatrn hazirlanamazdin bosver dedi :D suan 36 haftaligz. Kızım olucak Amine Şura. Heyecanli degil de tedirginim. Basima ne gelicek hic bi fikrim yok. 

tarafından
Niye tedirgin canım ne güzel evinize bi cennet gülü giriyor çok güzel bi duygu bende kızımı bekliyorum daha 3 ayım var gelmesine
tarafından
Son haftalara girince anlycaksn ne hissettigimi:D
0 oy
(725 puan) tarafından

Şuan kıpır kıpır ve tarif edilemez bir duygu dedikleri bu olsa gerek :) benim bebeğim , benim yavrum olacak ahh:)❤

tarafından
Aynen cann tarifi olmaz bi duygu rabbim bebeğini sana bagislasin
(725 puan) tarafından
Allah razı olsun Rabbim acılarını göstermesin:)❤
tarafından
Amin canım sağlıkla kucaklarımıza alalim insllh
0 oy
(3,798 puan) tarafından

ilk öğrendigimde bikac gün inanamayip saskinligimi üzerimden atamamistim :)

Son 1 haftamız kaldı ona daha dokunmadan koklamadan deli gibi özledigimi hissediyorum <3

0 oy
(6,705 puan) tarafından
Ben çok şaşırdım aslinda cok istiyordum 3 aydir ilk ayda negatif cikinca hevesim kırılmışti cok üzülmüştüm. 3.ayimda Adetim gecikince test yapmıştım pozitif çıkmıştı. Eşime de akşam söylemiştim saatler geçmek bilmedi bir türlü akşam olmamıştı. Söylemiştim oda şaşırdı ama çok değil bekliyordu çünkü bu ay olacak demisti. Ertesi gün de hastane ye gidip kan vermiştik sonuçlar 2 saat sonra cıktı bekle bekle çatladım ben. Sonucları alınca sıra beklemeye başladık eşim hemşirelere sordu bebek varmı pozitif mi diye ☺☺oda evet hemde baya büyümüş dedi ben o an koptum zaten ağlamaya başladım. Allah'ım bütün isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu...❤❤
tarafından
Aynen canm tarif edilemez bi duygu
(6,705 puan) tarafından
Evet  canimm ☺❤
0 oy
(54 puan) tarafından
Heyooo o beenn :D 6 haftaligim ve hamile oldugumu ogrendikten sonra aynada kendime farkli bakmaya basladim. Resmen aynanin karsisinda karnimi sevip dans ediyorum :) doguma cok var henüz bebegimi hissetmiyorum ama bu durum bana cok yakisti :) ins dogduktan sonrada cok keyifli zamanlar geçirecegimi umuyorumm :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 803 göst.
0 oy
7 cevap 132 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Feyza38 (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 241 göst.
0 oy
9 cevap 448 göst.

374,551 soru

11,201,875 cevap