0 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde (15,996 puan) tarafından

image

image

gelin çiçekleriniz duruyor mu kızlar. Benimki bunlar. Güllü olanı nisanda kullandım teyzem yapmıştı bana. Lale olanı kınada kullandım gelinlikçim vermişti. Bir tane de düğünde kullanmak için almıştım onu da atarken kuzenim yakalamıştı ona verdim anı kalsin diye 

12 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

kırpınca bulanık oldu tabi :D
(15,996 puan) tarafından
Küçükmüş biraz sanki çok tatlı duruyor.
(5,376 puan) tarafından
Yok kız küçük değil biraz sivri gbi durıyodu baya siyaha yakın koyu morlar fln var ama fotoda hiç belli olmamş dur bulursam bida atcam :D
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Evet duruyor yatağının üzerinde aksesuar olarak değerlendiriyorum 
(15,996 puan) tarafından
Ben bazanin altına koydum kizim sağ olsun göz önünde bir şey bırakamıyorum
0 oy
tarafından
Tatli duruyolar ama :)
0 oy
(1,822 puan) tarafından

Gelinlikciden aldigim gelin cicegimi attim tutan arkadasta kaldi dogal olarak :) hala evlenemedi olan sevgilisinden de ayrildi gerci :) dugunde de esim surpriz yapip gercek gullerden cicek yaptirmisti kuafore o cicekle gelmisti onuda guneste bi guzel kuruttum sakliyorum ama kutuda simdi cikarabilecegim bi yerde degil malum hamileyim gobusle sandalyeye cikamam

(15,996 puan) tarafından
Ama canım dikkat çıkim deme
(1,822 puan) tarafından
Yok kuzum cikarmiyim surda dogumuma kalmis bir hafta 10 gun falan Allah korusun korkarim
0 oy
tarafından

Nışan kına düğün olmadı 1  tane nikah cicegim var 

Onuda nikah günü kardeşim carpti kırılmasın diye verdim 3 ay sonra kandirdim geri aldim 

0 oy
(12,513 puan) tarafından

Duruyor yatak odamda komidinin üstünde :ermm: 

0 oy
(3,036 puan) tarafından

image

böyleydi kendim yaptim
0 oy
tarafından
Ben kendim yaptım düğünümde... nikahtakide arkadaşının di :) şuan aynanın tepesinde duruo
0 oy
(119,340 puan) tarafından

Benimkide duriiii:D

0 oy
(236 puan) tarafından
Duruyor :) hatta eşim kırmızı canlı güller ve Bask buketler almıştı istemeye fln gelirken .. onları daha geçen günlerde attım (yaklaşık 1 yıl oldu duruyordu)

Gelin çiçeğim biraz dökülüyor diye atölyeye koydum, Nişan da kırmızı güllü buketim vardı gri ile süslenmiş onu yatak odasında süs olarak kullanıyorum :) görümcem sağolsun zevkine güvendik yaptirmisti :)
0 oy
(847 puan) tarafından

image

sari olan nişan kırmızı olan düğün. Sari olanı nikahta da kullandım. Kinamda defim vardı dantelli.
0 oy
(2,575 puan) tarafından

image

buda benim. Tuvalet aynasının önünde duruyor :))
(15,996 puan) tarafından
Bende koymak istiyorum yatak tuvalet aynasına ama kızım karıştırıyor bir şeyi sağlam bırakmıyor diye kaldırdım
(2,575 puan) tarafından
Tozunu tek alıyorum zaten kuzum cokta onemli değil koymasan da olur:))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 242 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 162 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
+2 oy
23 cevap 547 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Zelal...Swdn... (11,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 574 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu

380,078 soru

11,377,903 cevap

34,864 kullanıcı

...