0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Şimdi ben hastaneye gittim ya cuma günü ultrasonda 15+3 görünüyo geçen hafta 1 hafta geriden gidiyordu hee gittiğimde adet tarihine göre kaydediyolar ee iyide kgsi acaba haftasına uyumlumu da böyle yapıyolar haziran da renkli ultrasona gitcem ben orda gerçek haftası belli olurmu yoksa yine adet takvimine göre mi kaydeder 

6 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Senin adetin düzenli oluyor muydu Yusuftan sonra 
tarafından
Yani 3 gün falan gecikiyodu iyidi yani eskiden daha fazlaydı 10 gün falan geçdikden sonra olurdum
(12,513 puan) tarafından
Düzenli ise adet günün baz alınır canım
-Reklam-
0 oy
(119,340 puan) tarafından
Gebe kalmadan once adetin duzene girdimiydi
tarafından
Girmişdi cano en fazla 2 yada 3 gün geç kalırdı
0 oy
tarafından
Benimkinde adet haftasina gore kaydetmisti orda da adet haftasiyla uyumlu olup olmadigina bakmisti ama 
tarafından
Hımmm işde şimdi gidince kaçıncı hafta olcak acaba neyse artık çaresiz gidicem renkli ultrasona
tarafından
Ben hatirlamiyorum dedim o ortalama cocugun gelisiminden tahminde bulundu sende tshmini soylersin
tarafından
Ozaman bu gittiğim doktorun kini derim bende zaten belli olur sanırım ultrasonda hey allah ım yaa bişey doğru yapmıyolar
tarafından
Sıkıntı olmaz  Allahin izniyle merak etme hayirli haberlerle donersin inşallah
tarafından
Anin cano haziran da gidicem daha çokkk var
0 oy
(226 puan) tarafından
Genelde adet tarihini baş alıyorlar o yüzden kendi tarihinden hep bı hafta öncesini vermek en doğrusu bence çünkü bebeği erken almamış oluyorlar kime guvenicez doktorlarada guvenemessek bilmiyorum ki her doktor ayrı şeyler soyluyor
tarafından
Valla bende anlamıyorum ama işde güvenemiyo insan yinede evlat olunca
0 oy
(11 puan) tarafından
Valla canım ben polikistik overdim canım oğlum ultrasonda 1 ay geriden geliyordu mesela 41 haftalık doğum yaptımseseryanla oldu sancim falan gelmeyince  ultrasonda  37 haftalık gözüküyordu doktorum eşi kireçlenmiş alalım demişti  adetim düzenli değildi ama ne bilim yani bende bi türlü anlamadım o konuları niyeyse
tarafından
Aynen yaa bi türlü türlü güvenemiyorum ben bunlara neye göre yapıyolar bebeğin kgsi uyumlu diyo ama bilemedim
0 oy
(236 puan) tarafından
Kabalama olarak hastaları biliyoruz kizlar, ha 4 gün ilerde ha 5 gün geride.. eninde sonunda dünyaya gelicek Allah izin verirse, belki 40 hafta dolunca gelicek belki de bı iki hafta önceden gelicek bunu bilemeyiz.. fazla yormayalim kafaları :)) ben şahsen pek takıntılı değilim analarımız nasıl doğurdu bizleri.. 

Rabbime emanetiz 
tarafından
Ben sezeryan ameliyatı oldum bide haftam geriden gidiyo du kafamı yormak istemiyorum ancak renkli ultrasona girersem haftam çok, erken olur falan net çıkmaz diye endişe ediyorum yoksa erken geç olmuş sorun, olmaz aslında

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
+1 oy
2 cevap 166 göst.
27 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Laz53 (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hnimasln (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 248 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yaren kartal (121 puan) tarafından soruldu

380,077 soru

11,377,896 cevap

34,864 kullanıcı

...