0 oy
322 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (83 puan) tarafından
Kızlar çocuğum sanki genzine bişey kaçtı iyi ama nefes bonusuna bişey kaçmış olsa hemen belli olurmu 

6 Cevaplar

0 oy
(1,822 puan) tarafından
Nefes borusuna bisey kacsa nefrs alamaz canim
(83 puan) tarafından
Teşekkür ederim karantinadanmıdır neden sürekli sorun yaşıyoruz dün beşikten düştü bugünde çorba içerken tıkandı sıkıldı iyice huysuzlaştı
(1,822 puan) tarafından
Bogazina kacmistir canim havalarda isindi bunaliyodur cocuk veya baska bi sikintisi vardir biz buyuk insanlar bile darlanip bunaliyoruz cocuk napsin
(83 puan) tarafından
Öyle canm Rabbim evlatlarımızı koruzun
(1,822 puan) tarafından
Amin canim
-Reklam-
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Nefes alamaz kaçsa öyle birşey varsa git doktora 
(83 puan) tarafından
Nefes alıyır kendisi iyi şuan
0 oy
tarafından
Olur nefes alamaz Allah korusun 
(83 puan) tarafından
Teşekkür ederim ben çok takıntılı biriyim panik oldum tıkanınca
0 oy
(9,227 puan) tarafından
Allah korusun cnm nefes borusna bişey kaçsa anlamamak mumkun değil. Nefes alamaz morarır çocuk. Yerken genzine gidip duzelmiştir o hepimz de oluyor
(83 puan) tarafından
Teşekkür ederim Rabbim evlatlarımızı korusun
(9,227 puan) tarafından
Amin amin cnm cumlemizinkini
0 oy
(93 puan) tarafından
Canım az önce nasıl olduysa 4 yaşındaki oğlumun boğazına karpuz kaçtı nasıl korktuk zorla çıkarttık ama çok kötüydü çock mosmor oldu çok şükür şimdi iyi abikeriyle dalaşıyor :)) 
(83 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım benim oğlumda iyi şükür
0 oy
tarafından
Nefes alamaz kıcıklanır boğazı yuttuysada kakasından çıkar canım mesela benim kızım dün saçını bağlarken lastik aldı ağzına aldım ağzından ama yutkundu yuttu bi tane yuttu galiba dedim dünden beri kakasını takip ediyordum bugün akşama üstü çıktı kakasında :) çokda endişe etmeye gerek yok canım ben emindim lastik yuttuğuna ama bekledim çıkaracağına emindim çünkü düşündüğüm gibide oldu :) nefes almasında sıkıntı yoksa korkma 
(83 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim minigimde iyi şükür
tarafından
Teşekkür ederim canım sanada geçmiş olsun Rabbim yavrularımızın ayağına taş değdirmesin inşallah onları bize bağışlasın :)

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 861 göst.
3 Mart 2023 Aile kategorisinde Leylak kokusu (914 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
3 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mrcn06 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
18 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 286 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,161 cevap

34,862 kullanıcı

...