0 oy
1,822 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10 puan) tarafından

Kizlar 32 gun önce sezerysn doğum yaptım. Bileğim serum takılırken cok acıdı ve ağrıdı normal mi bu ağrı dedik normal dedi hemsire fakat sonrasında malûm bu serum yerinden birsuru ilac verildi antibiyotik sıktılar yandi bileğim kavruldu bas bas bağırdım o an. Hala daha gecmedi kıtlıyor bileğim ve baş parmağım kalkmıyor zorla kaldırıyorum. Bebeğimi tutamıyorum doğum doktoruma sordum doku zedelenmesi olmuştur dedi alkolle ov dedi yapiyorum ama gecmedi. Bebegim doğumdan beri hasta onla ilgilenmekten bileğim icin doktora gidemedim morarma şişme yok bilegimde. Benim gibi olan var mi merak ettim birde burdan taktılar serumu size de böyle mi taktılar cok aciyor yandan serum girişi

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayni yere takıldı benimde ama serumu çıkarttıkları gibi ağrısı geçti benim bilgim yok 
(10 puan) tarafından
Benim büyük ihtimalle dokuyu yırttı iğne normal degil gecmemesi allahim inşallah operasyon gerektirmez. İhmal ettim 1 aydir cektim gitmedim virüstür bilmem nedir diye cocugumda alerji oldu onu iyi etmeye odaklandım
tarafından
Geçmiş olsun canım inşalalh mühim bisi değildir çocuğunu düşündüğün kadar kendini de düşün iyi olmaliisn ki oma daha iyi bakasın ve bu virüs maalesef uzun bi süre daha hayatımizda virüs var diye böyle gerekli şeyleri ihmal etmeyelim tedbirini al bi doktora git bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende oyle sorun olmadı canım ama evet ordanda damar yolu açtilar 2 gunde en az 7-8 yerden damar yolu açıldı  koldan üstünden  senin elindeki yerden onun biraz üstünden ilac veriyolardi tıkaniyodu baska yerden aciyolardi süzgec gibi olmustum ya ama dediğin gibi bisey olmadi
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Ben hastanede yatarken bir sefer ordan taktılar orası çok açıyor yaa ama sonrasında sıkıntı yaşamadım bn cnm birazda bozacının şahidi şıracı birbirlerinin hatasını söylemezler inşallah sıkıntı yasamazsin düzelir :(

0 oy
(12,510 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Bnmde ordan yaptılar daha doğtusu bi sürü yerden bnmde şiş sert mordu ovarken ses geliyodu geçiyo ya bi müddet sonra 
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Banada ordan aciyodu igneyi batirdi ben ciglik attm kolumdan acin ben bilegmden yapamam dedm kolumda damar bulamadilar elimin ustunden yaptilar bilegme gore ora daha az acidi ama bilek cok cok acimisti

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
0 oy
7 cevap 196 göst.
10 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraa0990 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
10 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraa0990 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 484 göst.
6 Temmuz 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Nursu (57 puan) tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,867 cevap

34,780 kullanıcı

...