0 oy
195 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (54 puan) tarafından
Bebegim  9 günlük  ve sarılığı  falan iyi dedi doktor  kayinvalidem bebeğime serum suyu verceğini  soyluyor netten  baktim bulamadım  kullanan varmi zararlimi ona  göre  karşı  gelicem  

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kızz yok sakın verme kaynanan içsin onu çok meraklıysa

(54 puan) tarafından
Ay korktum şimdi  hemen ariyorum saol
-Reklam-
0 oy
(5 puan) tarafından
Lütfen baskalarinin cahil cahil laflariyla harketcetmeyin doktora sorun ya
(54 puan) tarafından
Kendi çocuklarıma  verdim  zarari olmadi dio. Bende ilk defa duyuyorum bebegimin bakimini yapamiorum sağlık  sorunum olduğu  için  hastanede yatiorum  o bakio die kırmamamk için  bakimina karismiodum.ama demekki karismam lazimmis cok saolun
(5 puan) tarafından
Kır canm gerekirse bebeginin sagligi soz konusu onlara birsey olmadi diye bebeginede olmicak anlamina gelmez belkide alerjisi var bebegin kimse senin kadar yanmaz bise oldugunda sakin izin verme
(54 puan) tarafından
Yok  yok aradim.soyledim. asla izin vermem
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Hiç olur mu öyle şey onu da ilkkez duyuyorum.. burnu tıklandığında serum fizyoloji verilir burnuna okadar 
(54 puan) tarafından
Bende ilk defa duydum 3 dür  soyluyor alicam die kendime yeni  geldim bende zaten hastanedeyim  bebegimi hastaneye yanima alicam en iyisi
0 oy
tarafından
Ne alaka serum suyu?

Sarılık benim bebeğimde oldu ama benim sutum  yoktu ben ilk ay mama takviyesi yaptım falan hastanede yattı düzeldi çok şükür 
0 oy
tarafından
Bana da dediler cnm faydası yok verme bol bol emzir ya da mama ver.ac bırakma.
(54 puan) tarafından
Yok yok  izin vermicem kesinlikle
0 oy
(117 puan) tarafından
Serum dedigi tuzlu su. 1 yasina kadar hic tuz verilmiyorken 9 gunluk bebege tuzlu su mu verilir? Böbreklerine buyuk hasar verebilir. Lutfen engelleyin, mumkunse yaniniza alin bebeginizi. Belli olmaz bugun serum diyen yarin neler vermeye kalkar el kadar bebege.
(54 puan) tarafından
Saolun  bende böyle  olmasaydım.zaten oma gerek  kalmicaktida  iste  el mahkum  ama aradim söyledim. Esimide uyardım
(117 puan) tarafından
Anliyorum, tabi hangi anne ister kucucuk bebegini birakmak. Allah size sifa versin, bir an once kavustursun bebeginize.
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ne alaka niye veriyo Muş burnunu temizlesen anlarım da içirmek nedir Allah aşkına 
(54 puan) tarafından
Sarıldığını  alıyormuş  ama izin vermedim tabi bende ilk  defa  duydum hastanedeyim die bisey  yapamiodum ama kırmak  lazımmis bazen
(12,777 puan) tarafından
Sariligini alıyor ise çocuklar niye mavi ışık uygulaniyo her doktor serum verir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
10 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraa0990 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 484 göst.
6 Temmuz 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Nursu (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
0 oy
7 cevap 1,822 göst.

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...