0 oy
865 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
 Kızlar bi soru sormak istiyrmmm herkezin düşüncesine göre değişir  bu tabi sizler ne düşünüyorsunuz mrk ettim   kayinpderinizin  eşiniz  evde yokken yada kaynananız yannda değilken    torununu sevmeye glmesi hakkında ne düşünüyorsunuz bide habersiz  gliyrsa   üstünuz müsait olmayabilir mesela 

32 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Değil kayın baba babanın bile o şekilde gelmesi uygun olmaz . Herşeyin bi adab-ı usulü var
(30 puan) tarafından
Canm bugn  aşağı kapıdaymış ariyr beni evde misin aşağıdayım ben diye insan bi glmesen haber  verr ya üstüm  müsait olmayabilirdi yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
benimkide öyle ama kötü oldugundan degil yaşlı yani ne diyebilirsinki belki cahilliginden 
(30 puan) tarafından
Kötü  olduğundan  demiyrmm zatn ama  böylede olmazki üstün müsait olmayabilir yani
(30 puan) tarafından
Bizimki  yaşlıda degil
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Oda babam sonucta ama hos karsilamam ben kapali bi bayanim acik geziyorum ewde sonucta kesinlikle haber wermeli benim kayinbabam esim yokken oyle oturmaya falan gelmez genelde bisey wermeye gelir sabahsa saat 11 de olsa arar kızım kalktın mı die naska saatse genelde esimin isten gelmesini bekler zaten 5 gibi falan gelir 
(30 puan) tarafından
En doğrusuda budur zatn ben de hc doğru bilmiyrmm sonucta evde açık giyinilebulir    eşim  yok belli  böyle istemiyrmm ama kirilcklar  diyede brsy diyemiyrsun
(6,053 puan) tarafından
Sen diemezsin bacim kotu olursun kendileri dusunmesinlazim
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Hmm bilemedim ;/
0 oy
(443 puan) tarafından
Haber vermesi gerekir tabiki belki müsait değildir veya evde değildir gibisinden ama habersiz de gelse sinirlenmem niye haber vermedi diye büyütmem yani
(30 puan) tarafından
Herkeze göre değiş ir tabi  ama üstünün müsait  olmadığını düşün  canm
0 oy
tarafından
Arayıp da birazdan ugruycam demek zor mu ? Bı geldiğinde açma da anlasın 
0 oy
tarafından
Ayyyyyy bizi virüs değil de kaynana kayınbaba öldürecek
(30 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Canım bazen büyüklerimz bizler gibi düşenemiyo demek o an bilemedi yapck bsey ani baskınlarda ben hemen bi etek çekerim 
0 oy
tarafından
Yoooo olmaz aslaaa karisiyla gelsin oğlu varken gelsin onun disinda istemem 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bnece dogru degil ustun musait olmayabilir banyodan cikmis olabilirsin özel işin olabilir hersey olabilir ben senn yerinde olsam bir kerelik acmam sonrada banyodaydim yada agda yapiyodum falan derim utanmalari lazim yoksa mümkün degil anlamazlar
0 oy
(2,706 puan) tarafından
Ne olursa olsun haber verilmesi lazım bence. Kı ben tek asla almam eve gerçi konusmuyoruz kaynatam gille ama boyle bir sey olsada almam yani 
0 oy
tarafından
Gelwbilir tabi  ben  kayinpederimi cok severim  ama o haber verir gelir habersiz asla gelmez 
0 oy
tarafından
Herşeyi terse çekmeyin adam art niyetle kötü niyetle gelmez torununu sevmeye gelmiş ön yargılarınızı yıkın demek ki nazı geçiyor oğlumun evi diyip geliyor hemen müsait değişime çekme olayı bence hiç birimiz evde adam akıllı giymiyoruz 
0 oy
tarafından
Bnm kayınpederim bni kaç kere açık ve kısa kollu gördü ve her görüşünde yüzünü yere eğip görmemiş gibi devam etti edep işte bazıları bunu idrak edemyck kdr genişler
0 oy
(236 puan) tarafından
Muhtemelen camiiden dönüşte veya öyle yürümeye çıkınca demiştir bı gideyim bakayım diye yani ben normal karşılardım kayinpederim yabancı da olsa . Kayınpederim aynı anda dayım olduğu için hele hiç kafaya takmam normal bence 
(30 puan) tarafından
Öyle diyrsjnuzda  üştünüz  müsait olmayabilir bu acıdan düşünmek  lazim
(236 puan) tarafından
İyide hemen üstüne bı hırka tunik ferace bişey giynebilirsin iki dakikalık iş. Ben şahsen dayım da olsa geldiğinde kapıyı açıp hemen odaya üstümü giyinmeye gidiyorum zor bişey degilki
0 oy
(701 puan) tarafından
Kendi babalarımız bile olsa çekiniriz ki eşimizin babasından bahsediyoruz.
(30 puan) tarafından
Babam zatn aramadan hc gelmez
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Haber vermeleri tabiki en guzeli, ama yaslilar bazen akil edemiyorlar bunu eski usule gidiyorlar yani kizmazdim heralde, onun yerinde babam da olabilirdi
0 oy
(8 puan) tarafından
Kesinlikle kabul etmem söylerim ama benim peder biraz öyle bı kabiliyet var inşallah çocuk olduğunda kafasına göre gelmez çünkü çok strese sokuyor beni
(30 puan) tarafından
Çocuk olunca öyle oluyr  emin ol
0 oy
(48,690 puan) tarafından
dört yıllık evliyim bir kez bile gelmedi yalniz 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Haha evlendim kayınpederi düğünden sonra sadece 2 kez gördüm ne arar ne gelir 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
0 oy