0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben kapalıyım ama evin içinde açığım yani kısa kolonlar kaptılar vb seriler giyerim perdeler kapalıdır tabi neyse soruma geleyim böyle birsen kapı çaldığında açamıyorum sonuçta öyle olduğum için siz neler yapıyorsunuz mesela 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Hepinize tek tek yazmadım kızlar ama bende öyle yapayım bundan sonra 
-Reklam-
+2 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben acigim ama kapinin yaninda uzun kollu biseyim mutlaka vardir acigiz diye kapiyi elaleme askiliyla sortla acmiyoruz :)
(9,227 puan) tarafından
Alkışşş :D
(285 puan) tarafından
Bravo güzel cvp
0 oy
tarafından
Kapının yakınında uzun fermuarlı tunik var onu geçiriyorum hemen üstüme başıma da bi yazma tamamdır 
0 oy
(10,520 puan) tarafından
Feraceli alıyorum hemen ;) en kolayı 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Annemin kapıya yakın askılikta bir yerde eşarbı ve hirkasi bulunur kapı çalınca takar üstüne hemen gelen yabancıysa 
0 oy
(9,227 puan) tarafından
Ben acık olduğum halde oyle pat die açamıyorum :D
0 oy
tarafından
Kapiyi acmiyorum ben gelen geri gidiyo tanidik gelecegi zman heberim oluyo zaten geriside onemli degil 
0 oy
(582 puan) tarafından
Ben bekletiyorum biraz üzerime birsey alıp öyle açıyorum 
0 oy
tarafından
Kapi calinca başörtüme koşuyorum

Illaki balkona vs cikacagim icin kiyafetim normal oluyo sadece basim acik oluyo onuda camdan vs bakacak dahi olsam hemen takarim
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Bende hep tayt atlet evin içinde ama kapi çalınca hemen bı ferace atarım bı yazma oldu bitti
0 oy
(583 puan) tarafından
Bende aynı senin qibiyim zaten vestiyerde etek tunik var bi saniye diyorum giyip aciyom
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Yakinlarda mutlaka bir hirka, etek ve yemenim vardir, kapi calinca kosa kosa onlari giyiyorum :))
0 oy
tarafından
Yakinima sal ve tunik koyarim hemen takarim ustume 
0 oy
tarafından
Benim uzun bi kap şeklinde elbisem var yazmamda onun yanında oyle çekip açiyorum kapıyı 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ben acigim evde oyle bi geziyorum ki her yer meydanda ben bile hemen acamiyorum acik olmama ragmen :) kapinin yakinina koy hemen ustune gecirebilecehin bisey kapi calinca giyersin :)
0 oy
(236 puan) tarafından
Ferace tülbent :)) kapidakini de sessizce bekletiyorum
0 oy
tarafından
Bende açmıyorum habersiz gelen beklesin bı zahnet 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
6 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde eslemree (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
19 Nisan 2023 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 109 göst.
1 Mart 2023 Aile kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 447 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı