0 oy
635 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından

Kızlar balık etliyim yaza kadar zayıflamak istiyorum yoğurt kürü varmış her gece yatmadan yenmesi gerekiyormuş yapıpta faydasını gören varmı ve emziriyorm ben acı sütümden çocuguma  geçmez mi

5 Cevaplar

0 oy
(144 puan) tarafından
Ben yapmıştım canım göbek eritmek için birebir ama emzirirken yapılır mı bilmiyorum sütten geçebilir 
(157 puan) tarafından
Bende onu düşünüyorum valla ya
(282 puan) tarafından
Ne ile yaptıjiz
(144 puan) tarafından
3 yemek kaşığı yoğurt yarım limonun suyu bi tatlı kaşığı pulbiber karıştırıp yatmadan yarim saat önce yiyosun 15 günde fark edilir derecede göbeği eritiyo
(282 puan) tarafından
Emziren anneler için uygun mi
(144 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım biraz acı oluyo sütten geçebilir araştırmak lazım
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Biberiye yağını sür karnına streç film sarıp sabaha kadar sıcak tut  :D 

(157 puan) tarafından
Alla alla ilginç oda mı işe yarıyor :)
(4,875 puan) tarafından
Ben düğün öncesi  yapmıştım daha üstüne iyice sıcak olsun die korse giymiştim  :) etkisini az da olsa gördüm ben .
Netten araştır yinede
(144 puan) tarafından
Evet onunda inceltici etkisi var ben temizlikten önce sürüp korse giyip öyle temizlik yapıyodum bi ara baya ise yaradı ama dikkatli olmak lazım bazılarında alerji yanma falan yapabiliyo önce karnının çok az bi yerinde dene
0 oy
(350 puan) tarafından
Benim kayinvalidem yaptı canım o yoğurt kurunu yoğurdun içine her gece farklı birşey koyuyordu turp lahana mor lahana aklına ne gelirse simdi kadın nasıl zayıfladı gorsen benimle ayni kiloda nerdeyse
(157 puan) tarafından
Hadi ya bende dün o kürden yaptım midemi yaktı etkisi vardır kesin
0 oy
tarafından
Ben daha denemedim ama ibrahim saracoğlu kuru var ve emziren annelerde kullanıyor zahide yetiste gördüm kullanicam bebeğim 6 aylık kür bu canim

acı kahve çayı 

1 tatli kasigi Pulbiber 

1 tatli kasigi Kahve 

5 6 adet Zencefil 

Yarim tatli kaşigi Karabiber

göbek ve bel yağ yakıcı kür günde 

3 defa

Yoğurt 

1 kase yoğurt 

7 hurma 

Tarçın 

günde 3 defa 

1 hafta hiç yemek yemeden günde 3 defa bu kürü yap 1 hafta ara ver tekrar yap önce kahveyi ic  15 dk sonra yoğurt kurunu ye ama kuru uygularken yemek yeme
0 oy
tarafından
Wala canm. Ben yogurtlu biber kürünü yaptm midemi mahwettm sanirm herkese yaramiyo bebegni emzırirken deneme bence sende
(157 puan) tarafından
Benim az yaktı geçti sonra

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 2,122 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bethus (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
22 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 102 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu

379,444 soru

11,358,123 cevap

34,833 kullanıcı

...