0 oy
1,010 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

kac yillik veya aylik evlisiniz kac yasinda evlendiniz mutlumusunuz iyi ki evlendim diyor musunuz? sohbet edelim kizlar :))

47 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından

Bu saatte bu soruya cevap gelmez yat uyu bacım:)

tarafından
uyku tutmuyor ki:)
(72 puan) tarafından
Lise 2 de tanstik 8 yıl sevgili olduk 2 yili nisanli gecti 7 aydir evliyiz :)
(50 puan) tarafından
Ahajaha çok tatlı bir yorum olmuş
(72 puan) tarafından
:)) :))
-Reklam-
0 oy
(1,772 puan) tarafından

12 yıl sevgiliydik erken tanistik lise 1.sinifta 6 ay önce evlendik çok şükür bitti hasretlik:)

tarafından
masaAllah Allah sevginizi hep daim etsin❤
(1,772 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cümlemizin inşallah :)
0 oy
(179 puan) tarafından

15 yaşında evlendim şaun 19 yaşındayım ikinci çocugumu bekliyorum severek evlendim evlenmez olaydım varmı başka soru:ninja:

(179 puan) tarafından
Evet erken oldu
tarafından
sebebi nedir peki
tarafından
Evlenmez olaydım varmı başka soru deyisine güldüm :DD
tarafından
Crnrm bende guldum orda :/
tarafından
Benim kafadan o da sanırım
0 oy
(1,635 puan) tarafından

2010 da sevgili olduk 2016 da evlendik. 

Bazen pişman olur gibi oluyorum ama hemen fikrimden geri döndürüyo herifim :D çok şükür iyi ki evlenmişim. 

Sevgililikte de evlilikte de bizi ayakta tutan o çünkü. 

Başkasıyla evlenseydim kesin boşanmıştım şimdiye ☻

tarafından
agzindan yel alsin:)masalalah
(1,635 puan) tarafından
Ama öyle. Ben hep diyorum ben bile kendime tahammül edemezdim sen iyi ediyon diye ☺☺
0 oy
(48 puan) tarafından
2 yıllık ewliyim ewlendigime pişman değilim ama eşimin bunlarida düzgün olsa daha iyi olurdu ama çok şükür oğlum varr o yüzden iyikide ewlenmksim
tarafından
masallah canimmm:)
(48 puan) tarafından
Sağol kuzum
0 oy
tarafından
Görücü uslulü ilk görüşte aşk :) 2 yıllık evliyiz 
tarafından
masaAllahh:)
0 oy
(582 puan) tarafından

19 yaşında evlendim 7 yıldır evliyim ve hergun pişman oluyorum :ermm:

tarafından
neden canim:/
(582 puan) tarafından
Çok zorlu yollardan geçtik :/.
Onun ailesi beni kabullenmedi ve her özel günümzn içine ettiler kınam yarıda bitti.
Düğünüm yarıda bitti hiç birşeyim normal insanlar gibi olmadı ve yıllarca bunun piskolojsni yaşadım.
Kaç kez şans verip görüştüm ama her görüştüğümde eşimle boşanma noktasına geldik hep şimdi tamamen hayatmdan çıkardım onları.
Ben onun ailesi ile knsmyorum.
Oda benimki ile ailemle gereksiz kavga edip onlara zarar veriyor.
Artk onlarla görüşmesini tekrar barismasni ben bile istemiyorum.
Tuhaf bir evlilik iki kız çocuğum var bir de hamileyim desenki mutlumusun değilim.
Ve severek evlenmistim.
Sanırım birşeyi çok zorlamamak gerekiyormuş.
tarafından
oyle kuzuk üzüldüm adına keske 3 cocuk yapmasaydin ozaman anne evinede siginamiyosun mutsuzsan birtane yeterdi
0 oy
tarafından
5 yilimiz doldu 9 mayista mutluyuz iyiki evlenmsim onunla.cok guzel bi baba cok guzel bi es severek evlendik biz :)
0 oy
(583 puan) tarafından
Üniversitede aynı sinftaydik ama arkadaşımın askiydi :) ilk sene onunla çıktı sora ayrıldılar ama kız yakın arkadaşım sayılırdı onunlada aynı sinftaydik baya teselli ediyodum bı zamanlar sonra kadermi diyelim bilemedim şimdi 3. sınıfta biz cikmaya başladık tabi bütün sınıf cephe aldı bize çünkü o kız hala seviyordu aslinda hikayem çok uzun eşim 3.sinifta teklif etti kabul etmedim askadasim seviyodu cnku ama arkadaşımın kulağına qitmisti teklif ettiği oda benim önümü kesmeler tehditler falan derken sırf onun yanlış tutumu üzerine inadına kabul ettim amacım 3-5 ay konusmakti ama az öncede dedim ya kader zamanla aşık oldum hiç o kızın anlattığı qibi biri değildi çok bağlıydı bana velhasıl aşık oldum sonra okul bitti ama ilişkimiz devam ediyo yine kafamda ayrılmak var çünkü birdaha birbirimizi goremiyecektik sonra konuşmaya devm ettik derken kaçalım dedi bende kaçmam seviyorsan gelirsin dedim oda haftasına ailesini gönderdi ben dogudayim o ege de ailesi geldi tanıştık akabinde nisanlandik ve 3 senedir de evliyim 23 yaşında evlendim ama 19 yaşında sevgili olduk şuan 26 yasindayim. Eşim eş olarak iyiki evlenmisim hiç değişmedi hala aynı bağlılık var ama herşeyin sevgi olmadığını öqretti bu hayat bana araya aileler qirdi özellikle onun ailesi anlaşamadık kafamız uymadı eşimle bu kadar kafamız ayniyken ailesyle bu denli zıt olmam en büyük tezat benim için iyiki evlendinmmi diye sorarsan evet iyimi evlenmişsin ama şimdiki aklm olsa aynı binada oturmadim ailesiyle 
0 oy
tarafından
Temmuzda 1 yil olacsk evleneli gorucu usulu 4 ay icinde evlendik ilk zamanlar pismandim ama simdi iyiki evlendim diyorum cok şükür 
0 oy
tarafından

21 yaşındayım 3 yıllık evliyim 2 kızçem var görücü usulü arada çatışmalar olsa dahi ilk günkü gibiyiz çok şükür 

Gizlimiz saklımız olmaz asla aramızda :angel:

0 oy
(1,822 puan) tarafından

Allahima binlerce sukur severek evlendik bir bucuk senedir yani 20 aydir evliyiz 9 aylik hamileyim. Ben esimden raziyim Allahta ondan razi olsun hic pisman olmadim evlendigime dunyaya yine gelsem yine onla evlenirim 25 yasinda evlendim :)

0 oy
(732 puan) tarafından
Severek evlendik 14 yıldır evliyiz 17 yaşında evlendim.. iyiki diyorum ❤️
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Görücü usulü malesfff
0 oy
(2,596 puan) tarafından
5. Yılıma girdim iyi ki evlenmişim görücü usulü evlendim
0 oy
(127 puan) tarafından
Esim beni sewiyo dye ewlendm oda artk sewgisi azaldi 2 yillik ewliyik 
(477 puan) tarafından
2 yilda mi sevgisi azaldi bea kuzum.? Siz daha yeni evlisinis ki
(127 puan) tarafından
Ama surekli tartsyz kavga edyz snra ewe gec geliyo erken geldgnde de kavga edyz anlasamyz pek yani anlasmamz icin benim hep susmam sessz kalmanm lazm suan ole yapiyom anlasyz :)
(477 puan) tarafından
Sebepleri ne ki kuzum s3nde baska turlu dene makyaj yap az guler yuzlu ol gzl bir elbise giy cekisi ol gzl aksam yemegi hazirla geldiginde iy davran git yanagina bir opucuk kondur bak.nasil degisiyor :**  vallah benim yaptigim var degisiklik hem.olur biraz hem zaman gecirirsinis
0 oy
(477 puan) tarafından

Kizz gunaydin uymuyon mu sen 

Ben gulcan esimle sakasina sevgili olmustuk :Dben tam okulu botirdim liseyi sonra onla sevgili olduk 1,2 gun sonra okuldan bizleri siniftan Portugala go derdiler sinir disi 21 gunlugune ben orda o kendi ulkesinde 1 ay ole gecti ben dondum sonra ne ogrenwyim ben.adamin 6 ci sevgilisi :D ama zaten pek umrumda degildi o onlarjn hepsini yavastan brakti bir ben kaldim.bende braktim.:D:D ama sonra yine birlikte olduk 4 ay kadar sevgiliydik sakasindan ane babam seni godmek istiyor dedi olur dedim 1 gorduler 2 ciye aldilar vallah anamadim.ne oldu :D ama sukur allaha iyis anasiyorus e bir kac kucuk kavga olmustur ama ne o banna kiyar ne ben ona ise gitiginde meseca gofret almis yarisini her zaman bana getorir cikolata almis yine getirir ayri olsak bile aksam geldiginde ver guzel kpcam 26.11.2016 evlendik kocamla.ama onu gercekten cok seviyorum.hani sakasina hersei olmis olsada :))  19 yasinda evlendim.suan 23 yasindaykm.nasipse 2 ay sonra ilk bebegimizi bekliyorus bu gun tam 7 aylik olduk ablasi <3..

tarafından
masallahh❤
0 oy
tarafından
18 de evlendim *** var gibi 21 de hamis oldum 22 de anne oldum gorucu usulu evlendim
0 oy
tarafından
2 senemiz olucaz severek evlendik bazen çok kizsamda ıyiki evlenmişim çokta seviorum 
0 oy
(983 puan) tarafından
Cok sukur severek evlendik 2 yil 8 aydir evliyiz ❤

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 722 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
+1 oy
53 cevap 469 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 708 göst.