0 oy
624 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ay her yerdeler resmen heryerdeler. Mutfakta banyoda salonda oturma odasinda her yerde. Kizimi yere birakamiyrm . Ilk mutfak balkonundan girmeye basladilar. Girdikleri delikleri bulup kapattikca yenisini açıyorlar. Elma sirkesi tarcin kahve herseyi denedim. Nerdeyse beni yicekler hic bsey kar etmiyo bunlara. Evde sinek ilaci yok durmadan cektryrm süpürgeyle balkonu kac kere yikadim gelmesinler diye bu kez de evin diger odalarina dagildilar. Ya evin temelini siz.mi attiniz mübarek nerden buluyosnz o cikicak deliği. Hergun süpürge vileda yaparm kizimin eline cok.bsey vermem kırık dokmesin diye hic bulasik bekletmem tezgah üzerinde. Cildiricam.baska yer mi bulamadiniz yasiycak :ermm:

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Havalar ısındıkca onlar oyle coğalır eve dagılırlar kuzu ısınde zor Allah yardmcn olsun.

Karınca ılacı alıb denesen kuzu
tarafından
Iste kapaliydi heryer bugn bi bakıcam.marketlere. belediyeyi arycam bakalim acik mi ilaclama servisi. Resmen siyirdim evin için de
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
Cnm bnmde vardı toz tarçınlı suyla karıştırıp siringayla çıktıkları delikere sıktık çok şükür yok şuan mutlaka deneyin
tarafından
Kiz denedim tarcin kahve sirke herseyi denedim yok umrunda degiller
(72 puan) tarafından
Bnde çok işe yaradı cnm bide kara Fatma vardı onlar içinde sirke limon şampuan karıştırıp küçük kaplara koyup mutfak banyo bide kapının önüne koydum şükür kurtulduk
0 oy
tarafından
Ayni durum bendede var 3 aylik bebegimi isirylar heryer karinca girirs katmi sizinkide
tarafından
Iki katli bina yavrm ust kattaym
0 oy
tarafından

İlaclatsaniz evi yine de gelir mi acaba :ermm:

tarafından
Bugün belediyeyi arycam insallah aciktir ilaclama servisi
0 oy
tarafından
Benimde cok olurdu cıktıkları deliğin oraya bi limon kesip koydum daha ses seda yok kuzum
tarafından
Onu da denym:( onlar limonu da yer gbi geliyo
tarafından
Yok kuzum ya limonun yarısını kestim koydum az bise etrafına tuz sepeledim 2 güne gittiler valla. Limonun suyunu da sıkabilirsin cıktıkları yere ise yarıyor :)
tarafından
Hadi bakalm
0 oy
tarafından
Bizim evdede cikti 1 haftadir gitmiyorlar bu yaz beraberiz
tarafından
Ya göz yumulacak kadar az olsa inan ellemem gunahina girmem ama çok var kiz. Ev onlarında biz evde misafiriz gbi
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Karinca tableti al canim eczanelrde var
(1,436 puan) tarafından
Evet canim eczanede de var bulundugun yerde hakmar varsa orda da var
(1,436 puan) tarafından
Büyük kzım 1 yasindayken evimde cıktı o tableti aldm kzm 8 yasinda bdaha karınca görmedm evimde hc
tarafından
Ya yere yapisiyo mu onlar. Benim.kiz yerde buldugu herseyi ağzına atiyo çünkü
(1,436 puan) tarafından
Yere yapısmiyo canim karncalarn cıktgi yere sehpa koy altna tableti bırak bebeklr icn sakncalı
tarafından
Karinca tozu buldm aldm canim. Oyle tehlikeli olur gbi geldi
0 oy
(758 puan) tarafından
Evim 12. Kat bende ciktiysa digerleri dusunmuyorum bile heryer karinca ama ben supurgeyle cekmiyorum gunah kendi kismetleri  varsa yesinler 
tarafından
Kiz göz yumulucak gbi degil inan avuc avuç
0 oy
(127 puan) tarafından
Un serpin cam kenarlarına çıktıkları deliklere nerelerde geziyorlarsa oralara, nasibinizi alın gidin diyin. Anneannemin yöntemi
tarafından
Balkonda turediler ilk oraya yaptm yuvalarinin yanlarina pek faydasi da olmadi
0 oy
tarafından
Canim uzgunim ama bocek ilaci al *** heryere onlar bitmez
tarafından
Ogleden sonra belediyeyi arycam.kuzum ilaclatcam evi komple
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Tüh ya kötü olmuş ilaclama sart o zaman
tarafından
Galiba öyle ama ilaclattiktan snra tekrar oluyomu
(4,725 puan) tarafından
Bizde karinca degilde baska minik bocek vardi site ilaclama yapti yeni yeni gordum tekrar havalar isindikca cogaliyolar ya :/
tarafından
Ayyy cok fena ya
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Annemle köye gitmiştik eve Bi geldik her yer tezgah mutfak karıncadan kırılıyor. Tezgahın üzerinde şeker dökülmüş. Babama dedik ki bunu niye temizlemedin. Onu ben döktüm karıncalar aç mı kalsaydı demişti. ☺️☺️☺️

Belli yerlere tebeşir süren geçirir diyorlar ama bilmiyorum canım
tarafından
Tebeşir yok malesef ya. Valla az bsey olsa kiyamycam da evin heryerindeler inan
(3,458 puan) tarafından
İnternette baktın mı neler yapılabilir diue
tarafından
Sirke denedim. Tarçın denedim. Kahve denedim. Sarımsak denedim. Pul biber denedim. Sabunlu su denedim yok hic biri fayda etmedi
(3,458 puan) tarafından
Hımmm ilaç tek çözüm olacak galiba
0 oy
tarafından
benimde oturdugum odanın balkonda war içeri gelcekler gbi yıkadım ilaç wardı sktm şmdilik bsey yok bakalım kuçuk haşereler için sprey war eczanede al istersen nette arastr satan sitelr warsa öylede alabilirsn cnm
tarafından
Seninkilerin sarasi yokms. Ben balkonu hergun yikyrm hatta dun karinca gördükçe su doktm ama yok
0 oy
tarafından
Tuzlu suyla sil sildiğin yerleri idarelik 
tarafından
Vileda kovasina mi koysam ki
0 oy
(485 puan) tarafından
Gecen sene aynı dedıgın gibiydi evım dolap ıcınden fıskırıyordu ustume ne yaptıysam fayda etmedı bu senede balkon tarafındab hucum etmeye basladılar tuz doktum heryereee gordukce doktum suanlık ses yok sukur
tarafından
Ay tux da denemedim bi bakym bakalm
0 oy
tarafından
Karınca ilacı denedin mı 
tarafından
Evde yoktu hic canim. Malum yasak da vardi bugn bi bakicam marketlere
tarafından
Benim de geçen sene tuvaletten skip bütün evi sarmışlardı bende evin her yerine tarçın döktüm heryer tarçınla durdu 1 hafta sonra süpürsün gelmediler bir daha bu sene yine çıkmışlar hemen tarcinladim sadece tuvalette günde 1 tane çıkıyor o kadar  bide elma kabuğu da ise yarar diyorlar yuvanın oraya koy elma kabuğu belki giderler
0 oy
tarafından
Bende var ya  yazin geliyolar ilac aldm eczaneden aninda bittiler ama simdi yine gelmisler yine alcam
tarafından
Tablet mi aldn
tarafından
Yok cnm 30 tl kucuk bisey krem gibi bi kalem kutusu icinde gibi esim almsti ama cok etkiliydi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
9 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Btly1 (239 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 170 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 494 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
19 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,738 kullanıcı

...