0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde (451 puan) tarafından
Kizlar giris katinda pturuyoruz girise en yakin olan mutfahimiz mutfakta kuru yiceklerimi kemirmis makarna un nisasta ne var ne yok attim cope mutfaga her girdigimde goruyorum yaa cok tiksiniyorum napmam lazim çözum onerisi olan varmi

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kuzum.fare icon yapıştırıcılar var onlar ise yarar bi kartona sürüyorsun üstüne ekmek.fistik peynir ne bulursan 
(451 puan) tarafından
Bi tane degilki yaa analari dogurup dogurup atiyo .
tarafından
Canım sem köy ve doğurduğu yeri bı takip et bakiyim
(129 puan) tarafından
Nasıl analar var doğurup doğurup atıyor :)) çok güldüm buna Allah yardımcın olsun valla zor yapışkan dene bir iki tane değil gerekirse 10 tane koy
(451 puan) tarafından
:)))) az sahip ciksin canim oda
tarafından
Ahahaa ...
-Reklam-
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Valalhi canım bı kere girdimi gitmez
(451 puan) tarafından
Ayy ciddimisinnn yaaa
(2,350 puan) tarafından
Zor giriş katta sürekli girer o ile başka gelir
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Fare yapiskani var peynir koyuyorsun yapışkana fare gelip yapışıyor
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Naftalin topları at geçtiği her yere. Ay tüylerim diken diken. Allah yardımcın olsun. Naftalin kokusuna gelmiyorlar 
(451 puan) tarafından
Inanirmisin en sevdigim yer evimde mutfagimdi simsi giremiyorum her yer fare pisligi tencere koydugum bolumede girmisler 7 aylik bebegim var :(
(1,550 puan) tarafından
Bebekle de zor olur ama dediğim gibi ben de ilk taşındığımda izlerini gördüm. Hemen naftalin topları attık her yere. Sonra kesildi arkası. Hatta zehir filan almıştık kullanmamıza gerek kalmadı. Sadece çocuğunu koru o toplara ulaşamasın kısa sürede biter inşallah
0 oy
tarafından
Kalın bı kartonun üstüne fare yapıştırıcıları var ondan sür bir parçada peynir köy hemen düşer zehir koyarsan 3 4 günden önce ölmez birde nerde olduguju bile bilmezsin
0 oy
(82 puan) tarafından
Canım eczanelerde yapışkan satılıyor onu alıp bi kartona sık üzerinede bi yiyecek koy peynir falan onu yemek için geliyor ve yapışıp kalıyor.. Bikere bizim evede girdi herşeyi denedim.. Zehiri yiyor ama 1 hafta içine ölürmüş en sonunda bu dediğimi yaptık aynı gün yakalandı şükür
0 oy
(608 puan) tarafından
Eczaneden zehirli bugday al gördüğün yerlere dök. Çocuk falan yoksa Allah muhafaza yerden alıp yiyebilir 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Pasta sayılıyor eczanede ondan al
0 oy
(440 puan) tarafından
Birkez yolu bulduklarinda devam gelirler sadece bittaneyle kalmaz hemde hele erzaklarinizi kemirmişse beller sizin evi..kapanlar falan var ama hic ise yaramiyo onlar bizim binada kilerimizi fareler basmis benim tum ceyizimidekileri kemirmis isemis sicmis resmen kapan falan konuldu hep ev sahibinden ama bir ise yaramadi..gecmis olsun valla basn dertte
0 oy
tarafından
Fındık faresimi yoksa cardinmi 
(451 puan) tarafından
Kucukler daha yavru
tarafından
Yazmislar yorumlarda en iyisi yapiskan oyleyse. Fare yapiskani bakkallarda bile oluyor cnm. Tezgahin altina koselere kartonun uzerine yapiskan sık azicikta ortasina peyni ekmek falan koy tek tek yapisip kalirlar cnm. Ama nerden giriyorlarsa engellemen lazim. Kapanla falan hic ugrasma. Yapiskan en iyisi. Fare pastasi da satiliyor geldigi yeri bulursan o pastadanda koyabilirsin
0 oy
(85 puan) tarafından
Ay bizim eski eve de, laham faresi dadanmştı bliyomsn o kadar büyüktüki anlatamam öldürdük, 2.gene geldi çıktık hemen evden
tarafından
O en kotusu cnm kedi kadar oluyor nerdeyse ne cektik bizde ondan
(85 puan) tarafından
Hiç sorma
(451 puan) tarafından
Ayyy oyle gorsem bayilirim heralde bide cok pis kokuyor evin ici bunlardan dolayi
0 oy
(220 puan) tarafından
Kıyamam ya :( belediyeyi arayın bence.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 115 göst.
9 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Btly1 (239 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 170 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 628 göst.