+1 oy
522 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Simdi oynamayinca korkuyorum son haftalarda oldugumuz icin icimden boyle hani niye oynamiyor ya falan diyorum boyle geciriyorum hic iynamadigi halde elimi oyle dusunurken koyunca bir tepki veriyor hemen oynuyor :D belki tesaduf bilmiyorum ama boyle birsey olurmuki :) bu arada yarin 39 oluyoruuzzz hic sancim yokkk belirti yok 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet senin elini ve babasinin elini hisseder minnikler hayirli dogumlarim olsun 
tarafından
Cok tesekkur ederim insallah :)
(119,067 puan) tarafından
Sjsjsjsjshs senin bebis cidden cok tatli ❤❤❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aynısı bende de oluyodu niye oynamadı bir seymi oldu diyıb elimi karnıma koydugunda tepki veriyordu ))) ayy hamileliyimi ozledm kız)))

Sag salım kucagna alırsn İnşallah eli kulagnda bi bakmssn gelmiş kucagnda emziriyorsun :D

tarafından
Gercekden cok guzel tepki vermesi cok akillilar :D
Cok tesekkur ederim insallahhh cok heycabliya
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Hissediyor canım tesadüf değil ☺️ sesini tanır seslen ona yine aynı tepkiyi verir ☺️
tarafından
Kiz yok ozlencek birsey degilya benim zor gecti valla :D dogsun istiyorum benn
(1,174 puan) tarafından
Benim sadece ilk 3 ay zordu gerisi çok rahat geçti Hamileyken nasıl bişey acaba doğsa da koklasam diyosun doğunca da o göbüşü özlüyosun ama :D anneliğin her anı çok güzel ya
tarafından
Bilmiyorum valla bakicam dogunca benimde zor gecti iste hala oyle geciyor 9 aydir  dogru duzgun uyudugumu hic hatirlamiyorum :D simdi doguncada hic uyumicam zaten
(1,174 puan) tarafından
Ooo ben fosur fosur uyudum valla bi gece uyku tutmazdi 1-2 ye kadar oda çok nadir gündüzleri 12-1 gibi kalkıyodum çünkü :D
(1,174 puan) tarafından
Bide şimdiyi sor 6da uyandım 6daa bu kız acısını çıkarıyor :D şimdi uyudu bende uyuyacam daha çok erken kalkmak için :D
0 oy
tarafından
Sagsalim kucağına alirsin inşallah yavrunu 
tarafından
Insallahh cok tesekkur ederim :)
0 oy
tarafından
Doğurdun sandım :)
tarafından
Ahaha dimi :D  dogmuyorduuuu bekliyorum ama carsamba muanem var bakalim ama belirti yokya
0 oy
tarafından
Anne burdayım iyiyim korkma mesajı veriyor sana ne mutlu size 
tarafından
Oyle gercekden :)
0 oy
tarafından

Az kalmış bı avazda kurtarsın rabbim :) bendce sana bir gece ansızın gelebilirim anne diyor :D

tarafından
Ay bilmiorum ya hic belirti yok carsamba randevum var ne olucak bakalim :D
tarafından
Canı ne zaman isterse o zaman gelir bana kontrolde eli kulağında dediler on gün sonra doğdu :) kız mı erkek mi
tarafından
Kız :) ama sey ya 39 olduk 40dan sonra bektilmesi taraftari degilim zaten bakalim ama carsamba heralde doktor birseyler der zaten özelde bekletmezler 40dan sonraya diye dusunuyorum
tarafından
Doktoruna bağlı kuzum ben özelde yaptım 40+5 te doğdu . O sabah suni sancı ile doğuma alacaklardı ama gecesinde sancım başladı gerek kalmadi
tarafından
Dogru diyorsun evet :)
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Hisseder dokunduğunu
tarafından
Evet :))
0 oy
(119,067 puan) tarafından

Yiriiiim seniin bebitonuuuu:D

tarafından
Teyzesi ❤⚘⚘⚘⚘⚘
0 oy
(1,001 puan) tarafından
O korku benide sariyo bazen kipirdamayinca 

Daha ilk haftalardayken bebegim bugun hareket etmedi acaba noldu diye post acanlara anlamvermezdim yani bebek nolucak kipirdar derdim amasimdiben son haftalara yaklasdikca ve onun kipirdayislarina ne kadar mutlu oldugumu gorunce bir gun kipirdamasakorkudan aglagasimgeliyo 

Sag salim kavusalimda insallah Allah olmayanlarada nasip etsin insallah❤
tarafından
Insallahhhh bacim insallah ❤❤

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 260 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 320 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Sheyma (124 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 397 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 416 göst.
15 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu

377,870 soru

11,310,171 cevap

34,744 kullanıcı

...