0 oy
941 göst.
Aile kategorisinde tarafından

ANNEDE VEYA BABADA ENGELLİ OLMASI EVLATTADA OLACAK ANLAMİNAMİ GELİYOR ETRAFINIZDA VARMI ÖRNEK VEREBİLECEGİNİZ GÜZEL ÖRNELER

30 Cevaplar

+1 oy
(110 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yok canım neden öyle olsun rabbim ne yazarsa o var tanıdığım arkadaşımın annesi babası engelli ve kendisinde herhangi bsy yok
-Reklam-
+1 oy
(3,458 puan) tarafından
Sapasağlam anne babadan engelli çocuk doğabiliyorsa engelli anne babadan da sapasağlam çocuk doğabilir. RABBİM neylerse güzel eyler. 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Genetikle alkali ama bilemiyorum

tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Tıpta anne baba engeliyse çocukları da öyle olur diye bir terim yok. Dikkat edilmesi gereken testler tahliller  var birde rabbimin izni var herşey ondan.
tarafından
Tahliller ve detaylı ultrason herşey temiz şuan
0 oy
tarafından
Söyle düşündüm de maalesef verebileceğim bir örnek yok 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(120,016 puan) tarafından
Genlerle alakali eger anne baba snrdan engelli olmussa bebekte olmaz diye biliyom ben
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(468 puan) tarafından
Ben çok tanıdım oyle annesi babası duymuyor mesela çocuk hayret sağlıklı masallah
tarafından
Valla sevindim teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Benim amcanın kızı ve eşi engeli ama kizlarida engel yok çok güzeler hemde 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Bi komşu kadın vardi sanırım cücelik hastalığı vardi ama kızı sağlamdı boylu posluydu masallah 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Mesela kısa boylu olarak cam kemik engeli falanda çocukta da oluyor ama diğerleri olmaz 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Üni deyken bı arkadaşım vardı anne babası işitme engelliydi ama evde hiç konuşan kişi olmamasına rağmen iki kardeş de konusuyordu
tarafından
Teşekkür ederim canım
tarafından
Rica ederim
0 oy
(1,697 puan) tarafından
Bi arkadaşımın annesi babası doğuştan işitme engellilerdi ama arkadaşımda hiçbir problem yoktu bizden iyi duyardı kulakları
tarafından
Maşallah teşekkür ederim canım
0 oy
(285 puan) tarafından
Hayır öyle bişeye hiç denk gelemedim 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Oladabilir olmayadabilir cnm ben 2 aile gördüm anne baba hem işitme hem konuşma engelli ama çocukları tamamen sağlıklı 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Benim esim genetik rahatsiz yürumesiyle ilgili biz pgt yaptirdik gerisi Allaha kalmis biz elimizden geleni yaptik dedik
tarafından
Geçmiş olsun canım
(1,113 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim benim esimin anne tarafinda var mesela 3 kardesler digerlerinde yok esimde var kader tabi ama biz durumumuz varken elimiz ulasiyoken kibrisa gidip en iyi yerde pgt yaptirip gerisini Allaha biraktik biseyler yapilabiliyosa yaptirilmali bence Allahtan diyip oturulmamali
tarafından
Bizim testlerimiz temiz cnm 1 tanesini yaptırmadım sıvi ile yapılıyormuş doktor senin için teklikeli dedi bnde istemedim
(1,113 puan) tarafından
Hamileyken mi yaptırdın ben hamile degilken yaptirdim herseyi sivi almadilar sorun bnde olmadigindan sizin problem neydi
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Oğlumun sınıf arkadaşı anne ve babası görme engelli kardeşiyle kendisinde birşey yok 
tarafından
Maşallah teşekkür ederim canım
0 oy
(3,108 puan) tarafından
Benim arkadaşımın annesi babası işitme engelli ama kendisi sapasağlam. Bence ilgisi yok
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Genetik birşey canım engeli dogustan da ikisinin de olma ihtimali var sonradan olmuşsa yok 
0 oy
tarafından
Yani benim annne tarafindada baba tarafindada yok ama kardesim engelli kizimda kardesimle ayni hastaliktan dogdu malesef ikisindede bel acikligi var ama kimide var olmiyor
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Genetik özelliklerini alabiliyor ama %100 olacağı anlamına gelmez kuzum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 303 göst.
17 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sgf3344 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 333 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Meltemmmm (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 513 göst.