0 oy
954 göst.
Aile kategorisinde (349 puan) tarafından
Her gün mü yok haftada 2-3 defa mı? Bnm ki her gün aramamı isitiyo ve her aradığında en az yarım saat konuşuyoz. Tabi bnm de konudaşacak bişey olmayınca sıkılıyorum 

52 Cevaplar

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Valla hep ben arıyorum artık 3 günde bir arıyorum madem merak ediyor onunda elinde telefon var arasın 
(349 puan) tarafından
Yok Bn 3 gün de bir aramak istiyorum ama o her gün arıyor Bn atamayınca bana trip atıyo. Yani hal hatır sorayım kapatayım da demiyor her gün en az yarım saat konuşuyoz 1 saat bile oluyor Bn dışarıya çıkmayınca konuşacak bişey de olmuyor saçmalıyom sonra konuşurken
-Reklam-
0 oy
tarafından

aklıma gelirse arıyorum:angel:

0 oy
(6,671 puan) tarafından
Aramam hiöç gerek olmadıkça oda arada bir tek tük 
0 oy
(287 puan) tarafından
4 yıllık evliyim toplasan 5 kere aramadım konuşmuyoruz 
(349 puan) tarafından
Sorun mu var yoksa keyfi mi
(287 puan) tarafından
Çok sorunlar oldu o yüzden artık takmıyorum ne hali varsa görsün senede 2 3 kere gideriz oğlunu torununu görsün diye ama benle öyle merhaba merhaba arar açmam mesaj da atar ama beni çok yıprattı şimdi yaptığını çekiyor.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
1 Ay öncesine kadar hergun arardı hic sevmem yüz vermedim ben aramıyorum şuan oda 2 3 güne arar ben konuşmam teli eşime verrim :D 
0 oy
(487 puan) tarafından
Hiç aramıyom ☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Hafta da 1

2 haftada 1 esim hergun konusuyo selam yolluyorum o şekil
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Aramam o arar çoğu zaman açmam bile çünkü beni o radyeye getirdiler ...ayrıca eşim benim annemi kaç günde bı arıyor da hiç aramaz bana da niye annemi Aramiyosun diyemez benim annem hasta Arayipta 1 günden 1 güne nasılsın demiş mi 
(349 puan) tarafından
Aynen ya daha 2 yıllık evliyim ne babamı ne annemi aramıştır
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hiç aramıyorum eşim günde iki kere arıyor benim aramama gerek yok
0 oy
tarafından
En son ne zaman aradığımı unuttum kandildeydi herhalde 
0 oy
(236 puan) tarafından
Ayy ben öyle uzun boylu konusamam.. ztn aramızda 4dk yürüme mesafesi var, haftanın 2 3 günü onlardayiz eşim sağolsun.. arayı biraz açınca kendi arıyor sesiniz solugunuz çıkmıyor diye .. karantina bitince yine muhtemelen çaya gideriz , sonra da bayramda ordayız zaten sonra kontrolüme de kaynanam gelir derken her 2 3 günde bı yine beraber olucaz :))))
(349 puan) tarafından
Zaten bize de yakın  şehir dışından taşındı her hafta sonu bizi kahvaltıya çağırır Bi gideriz gece 12 de eve geliriz yani Bn de rahat edemiyorum tabi (viristen önce)
(236 puan) tarafından
Sorma yaa.. yeter gari diyorum eşime :)) evde hiç mi tembellik edemicem şöyle rahat pijamalarimla akşam keyfisi olmicakmi hiç :)) bı gidince yemeği burda yiyin oluyor, çay içelim deniliyor , bide sahura kalın deniliyor.. ölme eşşeem ölme
0 oy
(764 puan) tarafından
Hafta da 1 bazen 10 günde 1 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Önceden arardım konusurduk ama çoğunlukla oğluyla her gün konusurdu eşim eve gelene dek annesiyle konusur kapıda kapatırdı telefonu simdi konusmuyorum onlarla kafam rahat
0 oy
tarafından
Ben hic aramam vatsapta 3-4 gunde bir yazarim kayinpederim her gun 2 -3 defa arar beni o konuşur benle kaynanamda konusur yani kendileri arar hep bana virsat kalmiyor
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Biz uzagiz birbirimize yilda 1 2 anca görüşebildigimiz icin hergün ararim oda arar 10 15 dakka konusuruz ama mecburiyet degil bu tabi illa ara dese aramam
(349 puan) tarafından
Benm 2 tane var kaynana bizde ilk başlarda  ikisinden uzağa oturduk sonra eşim dedi babamgile yakın oturalım taşındık birine yaklaştık öbürü de ben de şehir dışındaydı o da geldi burnumun dibine herşey karışıyor. Yani 2 kaynana İn arasında kaldım :D
(1,113 puan) tarafından
Ayy o ne ya biri yeterdi  :) valla bizim aramiz 7 saat yeter bence 7 senelikte evliyim ben ararim o arar idare ederiz genelde
0 oy
tarafından
Önceden arıyordum şimdi hiç gerek yok o beninarasin ozleyince
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Haftada 1 defa görüntülü ararım torununu gösteririm ı da
0 oy
(670 puan) tarafından
O neymiş öyle kendi annemle konuşmuyoruz o kadar kocamla bile konuşmuyoruz valla 
0 oy
(5,365 puan) tarafından
2 3 haftada bi oda aynı şekil 2 3 hfatada bı arar ama annemi hep arıyorum çok özluyorum çnkü :( kaynanmlara yakın arada gıdıp gelırz bizim mahaleye tşnmşşlar 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Ne ben ararım ne de o arar 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 395 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,300 puan) tarafından soruldu
+2 oy
38 cevap 1,233 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 206 göst.