0 oy
958 göst.
Aile kategorisinde (349 puan) tarafından
Her gün mü yok haftada 2-3 defa mı? Bnm ki her gün aramamı isitiyo ve her aradığında en az yarım saat konuşuyoz. Tabi bnm de konudaşacak bişey olmayınca sıkılıyorum 

52 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah var ne o eahatsiz eder ne ben :Dayda bikere arar hastalik dogum felan olmassa aramaz:D

-Reklam-
0 oy
(357 puan) tarafından
Ben kendi ailem ile sürekli konuşmam konuşmayı da sevmem o beni her gün arardi bazen günde 2 3 defa benim de aramanı beklerdi ben güzel dil ile dedim sürekli aranmayi sevmem kendi annem ile de sürekli konuşmam diye oda sonra eskisi gibi aramadı  .. 
0 oy
(319 puan) tarafından
Her gun o arar ama her zamn acmam. Zaten yan evde. Olan biten ne varsa haberi oluyor e ben de hep evdeyim ne bulup konuscam :) kendi annemle o kadar konusmuyoruz ayri sehirlerde oldugumuz halde . 
0 oy
tarafından
Valla ben hic aramiyorum, ne kadar ararsan o kadar beklentileri yüksek oluyor. Cevreme bakiyorum hicbirsey yapmayan gelinler cok degerli ben naziyla niyaziyla ugrasiyorum ama deger görmüyorum. O zaman biraktim uğraşmayı her türlu ayni olucaksa nkye cekeyim milletin derdini
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Her gun bi defe konuşuruz..gelende o arar ama aramazsa da ben ararim
0 oy
(489 puan) tarafından
Benim kayinvalideme hep aramanı ister hergun arasam mutlu olur cuma gunleriararim arayınca iyi hoş konuşuyoruz da böyle tekrar tekrar aramaya çekiniyorum 3yil bitti hala kasiliyorum aslında iyi insanlar ama bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Aramak aklima gelmiyor gun icimde ama surekli yanina gidip kaliyoruz 
0 oy
(161 puan) tarafından
Genelde o arar beni ben pek aramam.Ayrıca zorla aramayi da saçma buluyorum.Ben eşime demiyorum annemi aradın mi diye o da bana demez zaten.Kayinvalidem ilk zamanlar zoruna gitti beni aramıyorsun falan dedi.Alisti artık.He aklıma gelir 10 günde bir ararım.Ama zaten o 2 günde bir aradığı için benim aramama gerek kalmıyor.
0 oy
(249 puan) tarafından
Hiç aramıyorum ararsa konuşmak bile istemiyorum 
0 oy
(291 puan) tarafından
4 yıllık evliyim toplasan 10 kez aramış değilim aramaya fırsatmi veriyor iki güne bir bizdeler sonra niye aramiyon beni diyor 
0 oy
(961 puan) tarafından

Zamandan zamana değişiyor ama 3 gün aramasam arar hemen sesinizi özledik diye :) 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 399 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,324 puan) tarafından soruldu
+2 oy
38 cevap 1,268 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,160 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 208 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Melissan (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 235 göst.