0 oy
873 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben kayınvalidemle yaşıyorum bilen bilir arada sırada sorunum olur değişik insanlar bir iyiler bir kötüler hep yazmışımdır burda. Şimdi şöyle bir sorunum var benim kaynanam görümcem çok düzensiz insanlar yani kirlileri temizleri karişık odalarinda köpek bağlasan durmaz o derece yani. Bende kendimi övmek gibi olmasın çok düzenliyimdir. Odamda her şeyin yeri belli yani aslında normal olması gerektiği gibi. Havalar güzel artık yorgan kullanılmıyor. Yorganı yıkadım nevresim takımlarını yıkadim odaya temizlik yaptım perdeleri falan yıkadım. Kaynanam makineyi çok çalıştırdım diye surat yapıyor bana. Bende mi sorun var onlarda mı insan gelini temizlik yapınca hoşuna gider ben makineye çamaşır atınca bunlar surat yapıyor. Normalde ben eşimle kirli çamaşirlari ayrı tutuyorum onlar 1 ayda bir makineye çamasır atıyor. Haftada 2 kere çamaşır makinesini çalıştırıyorum. Yani duş aliyoruz yaz geldi terliyoruz değişiyoruz. Sanki öyle davranıyorlar ki ben çok calıştırıyormuşum makineyi

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senin gibi kokuyummu diyeydin:) bitlendin kız diyeydin tobe ya neler okuyoruz :)
tarafından
Laf söyleseler biliyolar lafımı eksik etmen söylemiyolar birsey surat yapıyorlar
tarafından
Aman bırak konuşan konussun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onlar koksun bosver sen kendi temizligine bak :D
tarafından
Artık dengem şaştı kız surat yapınca acaba dedim bende mi sorun var ama yok yani normal olan benim ki
tarafından
Ee heralde seninki iyiki benimle yasamiyorlar ogullarindan bosatirlar hergun iki kere mutlaka maike calisir
tarafından
Kalp krizi geçirirler herhalde canım her gun iki kere çalıştırsam
tarafından
Bize gonder azcik onlari :)) camasir yoksa yikanacak nevresim cikaririm oda yoksa battaniye oda yoksa perde oda yoksa illa bisey bulurum :))
0 oy
(422 puan) tarafından
Kiz sen n dion b bunlar bni gorse kovar heralde ,:) 

Haftada uc veya dort oluo vlaa

İki kucuk cocuk var hergun deisio esim sanayide calisio onunkini ayri yikiom  bn bi giydimi bida giyemiom temizde olsa yikiom malesf yani uc dortu buluo :)
tarafından
Canım kirli çıkıyorsa yıkarsın yani bu kadar basit bunlar yıkamıyor kirlileri temizleri hep bir yerde
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Biley söylücem eşin de onlar gibi mi 
tarafından
Vallah canım nasil görürsen öyle gider derler ya çocukluktan yalan yok eşimde başlarda öyle çok dağınıktı tertipsiz de ama yeri geldi kavgayla yeri kaldı iyilikle alıştırdım. Şimdi işten gelir kirlilerini kirli sepetine atar. Alıştırdım kendi düzenime yani
0 oy
(761 puan) tarafından
Gun geliyor gunde 5 defa calistiriyorum inan bazen 10 gunde 1 .. kiyafet  biriktirene kadar 10 gun geciyor
tarafından
Canım bende biriktiriyorum yaz şimdi zaten hamileyim yerimde duramıyorum sıcaktan. 2-3 kere üst değiştiriyorum. Birikinca atıyorum. Ama bunlar birikse de atmıyor pislikten
(761 puan) tarafından
Sen kendine bak canim .  Bosver onlari surat asarsa assin madem isine gelmiyor sizi ayri eve cikarsin
0 oy
tarafından

Ben de birlikte yaşarken kaynana yapıyordu o işleri makineyi iki üç haftada bir açıyordu bazen kirlilerimi toplayıp babam gile götürüp yikiyodum :( of çok kötüydü ya. 

Şimdi iki kişiyiz hafta da iki kere acarım renkli beyaz. Buladık makinesini de her gün açıyorum. 

tarafından
Vallah istediği kadar surat yapsın inadına çalıştırıyorum.  Hic kusura bakmasın kendi pasaklının teki yani duş alıyoruz zaten hamileyim sıcaklar geldi günde 3-4 kere üst degişiyorum.
tarafından
Iyi yapıyon kuzum takma bile boşver
0 oy
(16,325 puan) tarafından
Biz 4 kişiyiz 2bebemle birlikte haftada en az 4 kere çalışır makine. Benim kaynana da çamaşır makinesi kullanmaz elinde yıkar elektrik si harcamasın diye mantığa bak 
tarafından
Ay bizi mi buluyor böyle değişik insanlar ya kaçıncı devirde yaşıyoruz
0 oy
(796 puan) tarafından
Yuh ayda bi kez ne benim çocuklar olduğu için valla sabah çalıştırırim  onları serer kurutur tekrar makinaya atarım gün de 2 defa çalışır makinam
tarafından
Bunlar pasaklılıktan çalıştırmıyor kuzum
(796 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Biz iki kişiyiz evde günde 2-3 kere hiç olmazsa bi kere mutlaka çalıştırıyorum. Kirli kıyafet bekletilmez ki kaynananda tuhaflık var bacım 
0 oy
tarafından

Biz 2 kişi oldugumuz halde 2 günde 1 çamaşır makinesi calisir duruma göre hergun calistiriyorum 

Bulaşık Makinesi hergun bazen gunde 2 kez duruma göre 

0 oy
tarafından
Ben hergun çalıştiriyorum valla

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 140 göst.
10 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 489 göst.
0 oy
2 cevap 57 göst.
26 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (540 puan) tarafından soruldu

385,816 soru

11,534,966 cevap

35,208 kullanıcı

...