0 oy
328 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10 puan) tarafından
1 aylık bebeğim emerken boğuluyor sürekli sütüm tazikli geliyor farkındayım 15 saniye nefes almadi. Başına gelen var mi ne gibi çözüm uretebilirim dik emziriyorm elimle oncesinde kendimi sagiyorum ama yok pompa alicam yarin hemen

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız bnm oğlum 10 buçuk aylık halen emdiği zaman boğazında kalıyor sütün çok gelmesinden kaynaklanıyormuş
(10 puan) tarafından
Ne gibi çözüm buldun buna cigerine kacar diye korkuyorum elim ayagim titriyor şuan demin cok büyük bisey atlattik ilkkez bu kadsr uzun dikandi yavrum pompa ile sagicam artık olmicak böyle
tarafından
Bn yan çevirip sırtına vuruyorum geçiyor öyle dediğin gibi büyük birşey yaşamadık biberon da aynısını olur ama oda göğüs gibi ama onu ayarlayablrsn en azından
-Reklam-
0 oy
(234 puan) tarafından
5 aylık benimki hep oluyor bende de tek göğsümden çok tazyikli geliyor çok skldim bu durumdan bende kızım boğuluyor ne yapicam bilmiyorum şagiyorum baya bi sonra emiyor bi süre sonra tekrar tazilli geliyor 
(10 puan) tarafından
Benimde soldan daha fazla tıkanıyor cocuk napcam bilmiyorm zamanka düzelir süt akışın diyorlar sizin 5 ay olmuş düzelmedi mi
(234 puan) tarafından
Maalesef duzelmedi sağ gogsum öyle gece uyanmiyor emzirmiyorum sağ göğsüm sisiyor taş gibi akıyor gece ama solda öyle bişey yok sabah kalktığımda sagiyorum sağ göğsümü ama solda öyle bişey yok anlamadım gitto bende
(10 puan) tarafından
Sagdan mi tikaniyor soldan mi sizin bebeginiz allahim cok zor bir durum korkudan titreyerek emziriyorm pompa ile baslangicta sagmayi denediniz mi ben bugün pompa alacagim sert gelen sütü bosaltip verecegim
(234 puan) tarafından
Sağ göğsümden tıkanıyor hep tazyikli geliyor parmağımla skstrmaktan parmagim kopuyor.  genelde hep öksuruyor tikaninca. bi keresinde de baya bi nefes alamadı kendine gelemedi emzirmeye korkuyorum her seferinde ödüm kopuyor sürekli sagiyorum pompa ile
0 oy
(10,613 puan) tarafından
Ay sorma 3 ay oldu hala dolunca meme tıkanıyor fışkırınca 
(10 puan) tarafından
Sağiyor musun kendini
(10,613 puan) tarafından
Ben elektrikli pompa ile eğer çok doluysa boşalsın diye sağım yapıp öyle emziriyorum
0 oy
(381 puan) tarafından
Benimde kızım 2 aylık bizimde oluyor sık sık ve öyle olunca da sinirlenip emmiyor DAHA 
(10 puan) tarafından
Öncesinde sende kendini sağiyor musun canim
(381 puan) tarafından
Evet iki poşet sagmistim oda bebeğim emmedigi için sagmistim
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Bende emzirirken aynisi oluo direk hizli hareketle yan cevirip sirtina vuruyorum sut tazzikli akioya biraz mendile akitiyorum tekrar devam ediyorum
(10 puan) tarafından
Bu durum ne zaman düzelir süt ne zaman azalır canım senin Bebek kac aylık
(2,110 puan) tarafından
Blmiyorumki canm azalmasn ya 48 gunluk daha ara ara agzindan cek cok boguluyosa mendile akit azcik sonra yne ver agzina
0 oy
(659 puan) tarafından
D vitamini eksikligimden canim benim oglan 3 aylik sut verisimde ayni seyi yasiyorun alistim artik 
(10 puan) tarafından
D vitamini eksikliğiyle alakali miymis bu durum doktor mu dedi  bunu benimde eksik de
(659 puan) tarafından
Evet hatta damla kulaniyorum
0 oy
(12,516 puan) tarafından

İlk zamanlar oluyordu :ermm:

(10 puan) tarafından
Ne zaman düzeldi acaba benimde düzene girer mi korkuyorum artık emzirmekten

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
11 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kurabiyelerinannesi (2,709 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.
29 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu

383,086 soru

11,466,500 cevap

35,069 kullanıcı

...