0 oy
178 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,685 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 10 aylık. Bu aralar sürekli su içerken tıkanıyor boğuluyor. Ama çok kötü şekilde. Bugün de çay kaşığıyla pekmez verdim çay kaşığı dolu bile değildi batırıp çıkardım. Bunu yerken aşırı kötü bir şekilde tıkandı kendine zor geldi 1 dk falan sürdü. Çok korkuyorum ya :(( neden böyle oluyor kızlar bir şey olur mu :( korkuyorum bebeğime bir şey olmasından ( tecrübeli anneler olduğu için buraya sordum kızlar bebek bakımından cevap alamadım )

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bıberonla mı ıctı hep bır anda mı gevrınız suluga neyle verıyorsun suyu 
(1,685 puan) tarafından
Biberon 5 aydir kullanmiyor cnm suyu da weebaby alıştırma bardağı ile veriyorum :( suda çok olurdu bugün pekmezde de oldu çok fenaydı çok korktum
tarafından
Pekmez akışkan degıl cunku yapışmıştır bogazına pekmezı bıraz lımonla karıştır ya da suyla benım bıle ıcerken bogazıma yapışır hıc sevmem, suluktan çok akıyor olabılır
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Pekmez yapısı gereği boğazı tutuyor zaten su da birden direk boğaza şiddetli yutkunma yaptığı için takılıyordur daha yutma refleksi tam gelişmemiştir yavaş yavaş acele etme alışır
(1,685 puan) tarafından
Çok korkuyorum çok kötü oluyot nefessiz kalıyor Allah'ım koruusun :(
(2,537 puan) tarafından
Alnını ovala birşey olmaz umarım
0 oy
tarafından
Benim 3 yavrum bu kiz hep boğuyor emerkende öyleydi 8 ay zor emdi simdi de su icmiyor mamasi az sulu olsa boguluyo dr götürdüm iki kere bisey yok dedi birinde varya acile zor gitiim karni gorulduyo gaz gibi sonra boğuluyor simdi biraz büyüdü daha az oluyoo 
0 oy
(985 puan) tarafından
Pekmez boğazı yakıyor suyla karıştırıp ver .
0 oy
(590 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
İyi akşamlar çok geçmiş olsun cnm bebeğinin dili arkaya doğru düşmüş olabilir bizim burda süt içermeyen bebeklerde genelde ondan oluyormuş doktorlar pek fazla anlamazlar çünkü gizle görülmüyor yani diline bakınca anlaşılmıyor 
0 oy
(590 puan) tarafından
Bebeğiniz süt emerken kusarmiydi 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 190 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
5 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 21minnak21 (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
0 oy
5 cevap 106 göst.

374,636 soru

11,205,159 cevap

34,507 kullanıcı

...