0 oy
577 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Sadece torun dertleri bu çocugu nasıl doğurdun neler çektin yıprandın yıpranıyrsun bi nasılsın demek yok yanlarına götrnce  dedesii sevsin ebesi sevsin gercktn zoruma gidiyor ya 2. Gebeliği m sezeryn dikiş açılma riski erkn dogum riski vae iç kanama riskindb doktr yatrdı bi sorun nasıl oldun dertleri sadece çocuk sevmek yüzlerine söyluyrm değişen yok ben bu kadar agrı acı çekiyrm zoruma gidiyor torun sevmek için kullanlmş gibi hissettryrlwr insanı :( son kez dıycm amacınz torunsa oğlunuza surıyrli alın onlae daha çok doğurur diycm

10 Cevaplar

0 oy
(1,616 puan) tarafından
Haklsıın ama suriyeli ne alaka 
(48 puan) tarafından
Her gördüğüm daha çok doğuruyr  ben sezaryen oldugu için çok doğuramam o yüzdn
tarafından
Ben burda kadin doğumda görüyorum yürüyen 3 tane çocuk en büyüğü tahmini 5 yaşında birer yaş araları var bir tanesi bebek arabasında diğeri de karnında. Fabrika mısın mübarek hiç mi adet olmadin hiç mi başın ağrımadı.?
(48 puan) tarafından
İşte o yüzden diyrm birde eşimin işçileri oluyr doğudan grliyrlar onlarda öyle tam öyle lazım işte
tarafından
Başa bela ayol onlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Umurlarında değil valla torun tek dertleri 
(48 puan) tarafından
Öyle yaparlarsa bende sevdirmek istemem önce banada değer vermeliler günah ya
tarafından
Benimkiler ölsem çok şükür derler. Bana neler ettiler şimdi çocuğuma isim koyacaklarmış insan degil bunlar boşver
(48 puan) tarafından
İlk çocuğa mecbur koydurdular kaç ay bebeğim olmamıştı onlardn uzak durunca tedavı yanıt verdi birde mükafat gibi isimlerini koydm işte ah ah..
tarafından
Ben koymam kusura bakmasınlar
0 oy
tarafından
Benim eşimin ailesi daha ortada olmayan çocuğa ikide bir BİZİM KANIMIZ olacak falan dediler. Bi delirdim resmen eşimi hepsini haşladım uslübumu bozmadan kestiler cenelerini. Hayır yani ben neyim çok merak ettim. Direk kendiniz yapın cocugu o zmana Gerizekalılar. Boşver takma yada söyleyiver içindekileri 

(48 puan) tarafından
Amin inşallah canm Çok üzüldüm işte şuan üzgünlüğünü yaşıyrm
(434 puan) tarafından
Ben nişanlıydım hemen hamile kalırsın demeye başladı. Sonra 7 sene çocuğum olmadı ama o 7 sene nasıl geçti ben biliyorum. Sonra hamile kaldım kaynanam hiç ilgilenmedi. Doğurdum hastanede ilk gece zorla kaldı. O da benimle ilgilenmek için değil yani. Çocuğa da bakmadı ben sezeryan halimle 2 saatte bir kalkıp çocuğu emzirdim. Sabah kalktı gitti. Eve döndüğümüzde ise ilk gün tek başına temizlik yaptım. Bir hafta arayıp sormadılar. Sonra geldiler uzaktan baktılar takısını takıp gittiler. 40ım çıkana kadar tek başımaydım. Şimdi de şükürler olsun oğlum da baba oldu deyip duruyor. Sanki ben sormadım gibi.
(48 puan) tarafından
Allah kimseye muhtaç etmesin sezaryen acısı zor oluyr 7 yıl baya evlat hasreti çekmişssinz Allah saglıklı ömürler versin
(434 puan) tarafından
Sağol canım amin hepimizin çocuklarına inşallah. En çok zoruma giden de durup durup şükür oğlum baba oldu demesi. Ben anne olmamışım gibi o acıyı ben çekmemişim gibi.
(48 puan) tarafından
Geç olmuşya sana kusur buluyor gbi konuşuyor halbuki kendide bayan Allah bilir vaktını zamanını
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Haklisin sormazlar nasılsın diye benim anlamaıdpım bizleri umursamıyorlarsa bizim çocuklarımızı neden sevmek istiyorlar 
(7,193 puan) tarafından
Aaa ayıpsın o senin değil oğlunun çocuğu
(48 puan) tarafından
Aynen oğlunun çocuğu olduğu için
(1,939 puan) tarafından
Zaten o sancıyı da oğulları çekiyor
0 oy
(119,317 puan) tarafından
Bazilarinin torun bile umrunda degilki
0 oy
(2,613 puan) tarafından

Ohoo o daha neki benim kaynana gelirken yaninda cocukmu getirdin bana dedi bende anne sen oglunu yaninda getirdin herhalde dedim kapak olsun surati mosmor oldu nankorler :getlost:

(48 puan) tarafından
Nereye koyacakmssn çocuğu
(2,613 puan) tarafından
Yok kiz bana diyoki yani torunum bizim kanimizdan gelirken cocukmu getrdin yaninda oglum sayesinde dogurdun filan bende dedim anne kim evlenirjen cocukla gelyoki herkes sonra hamile kalyo sen herhalde oglunu gelirken getirdin dedim :D
(48 puan) tarafından
Haa  çocuk senin karnında senin kanınla büyüdü erkeğin işi kolay kusura bakmasınlar valla onlar mı çekti 9 ay
(2,613 puan) tarafından
Gelde anlat bunu cahillere kitbeyinliler yavrum anlamiyolarki
0 oy
(481 puan) tarafından

Yav ne ilginç yaklaşımınız var doğurduğum benim evladım ya onların torun sevgisiyle ne alakası var çözemedim. Sezaryen olduysam çektiğim ağrılar sancılar vs hepsi benim evlatlarım için kimse için değil ki. 

Sormazlarsa sormasınlar elbet yeri bir gün gelir her şeyin kafana takma o kadar sabret
(48 puan) tarafından
Ya  maddi manevi hiç birşey yapmıyorlar da  doktr
 ölüm riskin var  iç kanamadan diyr yabancı bile olsan Allah bi merhamet vermiştr sormak zormu dıyrm ben onlar adam yerine koymayıp çocuk sevsin davranilarna üzülüyüm diye agrı acı çekmyrmmyada çocuk doğurmadım
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Benim kayinvalidem de ikinciyi sakin yapma 1 tane yeter diyor:) sanki yapsam o bakacak 
(48 puan) tarafından
:)) hepsi değişik valla
(1,847 puan) tarafından
Aynen öyle canim cins hepsi:)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 376 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 601 göst.
18 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Kuzeyin Anası (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy