0 oy
4,496 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından

Merhabalar. Benim üst dairem boştu 1 ay oldu dolalı. Şöyle bir sıkıntı var yatak odalarımız üst üste ve 2 günde bir fix afedersiniz. Yatak odası seslerini duyuyoruz gece gece. Anladınız siz. Kadının bağırmaları geliyor sadece ve bu insanın ilk okula giden 1 kızı ve mnik bebeği var ayıpta bilmiyo mübarek. Biz artık çok rahatsız oluyoruz. Acaba kapısına gidip kadına söylesemmi. Ben utanıyorum artık. Yada sopayla tavanamı vursam bilemedim gerçekten

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ay ne diceksiniz ki :)) buraya yazmaya bile utanmissnz yüzüne nasil diceksiniz kadinin. Afedersiniz sey yaparken cok ses yapiyosunuz azicik sessiz mi bagirsaniz :)) ay tövbe. Onlar yaparken utanmiyosa sizin söylemenizle hiiic utanmazlar. Tek utanan skilan yine siz olursunuz bence

-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından

Onlarda utanma yoksa sn neden utanacaksn ki git ack ack soyle sz onlarn ozeline sayit olmak zornda deglsn ayp ya 

(79 puan) tarafından
Aynen günah diye birşey var başkasının duyması ne ayıp ve gerçekten rahatsız edici artık 1 değil 2 değil. Eşim eşine söylerim yeter artık dedi ama o kavga sebebi bu. En iyisi benim kadına bunu söylemem.
(137 puan) tarafından
Aynen erkekleri karistrmayin olay farkli boyuta gecebikir sz kadini uyarn anlmazsa o zmn esinz uyarsn
0 oy
(545 puan) tarafından

Bizede surekli kavga sesleri gelio aradada yTak gıcırtısı ritmik sekilde..  bizde cok rahatsiz oluoruz ama daha cikmadim yukarıya. Sonucta yetiskin insanlariz ama cocugum dogunca onlarin sesine bikere bile uyansin aninda alicam solugu yukarda o dusunceyle sabrediorum.bakalim.

(79 puan) tarafından
Kavga olsa keşke en azından az sessiz noluyo diyeyim ama bu öyle böyle ses değil. Kadın resmen benim yanımda çığlıklar bağırmaklar. Aile apartmanı ne kadar ayıp. İnan duydukça ben utanıyorum değişik insanlar
(545 puan) tarafından
Utanma arpanma kalmamiski kimsede bide cocugu var diosun. Allah islah etsin napcan. Kadini apartmanda falan gorursen soyle bence kapisina bu yuzden dayanmak ayip.olur gibime geldi. Yinede sen bilirsin.
0 oy
(351 puan) tarafından

Yeni evliler mi ? Ses yalıtımı yok mu binada gece gece gulesim geldi :)

(79 puan) tarafından
Yok değiller ilk okula giden bir kızı varmış. Birde minik bebeği var sesi geliyo bebişin arada. Büyükler demekkü 30 varlardır belkide. Yok canım geğirsen duyulur öyle cici duvarlarımz :)
(351 puan) tarafından
He o aciklamadaki  çocuklar sizin sandım bi de evde çocuklarımız var anlamında okudum pardon :) yani kotu olmus ya sinir bozucu gerçekten. Yani aslında soyle yapabilirsiniz aslında..bilgisayar çıktısı ile "gece sesini binada yankilaniyor" diye bi yazı yazıp yine  Gece herkes uyurken eğer musaitse bina otomatiklerini kapatın. Ve onun kapısına bu kağıdı bırakın. Kimden olduğu da bilinmez. Ama tabi bi katta tek daire yoksa. Karşısında yada yanindaki de mi rahatsız olmuyor ki
tarafından
Cok akillicaymis tebrik ederim kagida yazdirip kapıdan içeri gondernek hem mahcup olmamis olur belki
0 oy
(29 puan) tarafından

bizimde yan komsu ewe kadin getiryodu kadinn sesi geliyordu biz 1.5 ay sabrettik sonra soyledik bir daha yapmadi bazi binalarda duvarlar cok ince oluyo. ama ust komsular hep problemli oluyo :) dusunceli insan olsa zaten dikkat eder

0 oy
(661 puan) tarafından

Ayy kuzum  yaaa :(( bzim alttakinin cocuklari var ikiz gbi bide kucukler sabahn korunde cocklarn sesine uyaniyom bnde c.tesi pazar hep ayni birde kadn telefonla konusuyor , resmen kadinin sesi bizim odada konusuyo gibi , birde kokeni rus sanirim bastira bastira konusuyo tavana vuruyorm valla ses esiliyo denk geleyim bugun yarin soylicem biraz dusunceli olmali insan . Okadar olmaz . Bazen ocakta bse oluyo hzli kalkiyorm esim kiziyo yavas yuru milleti rahatsz etme diye her turlu dikkat ediyorz , keske karsidakilerde dikkat etse ayip yaaa. Biraz zaman gecsin bekle kaynasirsaniz muhabbet arasinda soylersin olmadi . 

(661 puan) tarafından
Gidicem insalqh bi ara :) guzellikle uyaricam . Annesiyle daha iyi aramiz drekt annesine soyleyim diyorm  bakm denk gelmeyi bekliyorm .
(56 puan) tarafından
Anneyi karıştırmayın kız ayıp olur ama yüzüne şakayla karısık şöyle baktım olmuyor geceleri tavana vur her sesi geldiğin de bak o zaman ses kalıyor mu
(56 puan) tarafından
Senin annene  yada kaynanam da boyle bişey denilse kadın ne kadar mahcup olur aile büyüklerini karıştırmadan halledin canım  yada tam sesler gelirken zile basın kaçın anlasınlar :))
(661 puan) tarafından
Kuzum bizimkisi kadinin konusmasi ve cocuk sesi :)) farkli ses yok cok sukur :)tatli dille soylerim kadinla muhabbetim olmadi pek ama annesini onceden taniyorm komsum  ondan annesine rica edicem sorun olmaz kiz:) arada tekmeliyorm ses kesiliyo anliyor ses kesiliyor ama surekli yapmiyorm tabii. Saat onemli benim icin sonucta cocuk benimde cocugm olucak :)) sese dikkat ederim ama sanrm akran iki erkek cocuk olunça zor oluyor :)evde top flan oynuyorlar .birgun denk geldim soylicektim cocuklari gordm vazgectim iki minik elele tutusmus merdven inmeye calisiyodu  onlari oyle gorunce bse demedm
(56 puan) tarafından
Yok kız çocuk sesını anneye babaya şikayet edebilirsin ama kalkıp da senin kız yada senin oğlan gece bızı uyutmuyor seslerden de denilmez ki ;))
0 oy
(74 puan) tarafından

Bencr tavana vur ayy ne kadar utanc insanin namehremi yatak odasi meselesini baskasi diyuyor

(79 puan) tarafından
Bakalım vurucam artık kendi sesinden duyar inşallah
0 oy
(49 puan) tarafından

Senin iyi alt ust benim yan yana dairelerimizin yatak odalari.. benim de ayni sorunum vardi o yeni tasindiqindan bilmiyor sesin bu kadar cok qittiqini.. ben gordukce konusmaya basladim 1 ay sonrada bi qun kahve icmeye emrivaki ile qittim ustu kapali sekilde ima ettim yatak odalarimiz bir bu binada ses sikayeti var bilgin olsun filan diye. Birde bizim apartman toplantilarimiz oluyir eslerimiz katiliyor ona soyledim yeni qelenlerin ses konusunda bilgisi yok anlat diye esim de dile qetrdi biz tasindiqimizda da alttaki vileda sopasi ile duvara vuruyormus :D kaynanamlar qeldinde cok ses yapiyoruz diye biz bu kadar ses oldiqunu blmiyofuk cunku :) birde yeni evlinin sesini duy bacim sizinki klasik seslerdir yine benim yanimdaki video cekiyor sanki neler neler duyuyor insan 

(56 puan) tarafından
Ayy evet ya bir de ben duydum üst komşunun sesini kadın olduğum halde ben utandım gittim salona yattım.bu kadar kendınızden geçmeyin hanımlar ya evinizde hele ki çocuklar varsa bile biraz dikkat edin canım dinen de çocukların duyması caiz değil kaldımı konu komsu yanı.
(79 puan) tarafından
Aynen öyle az önce karşı komşum gitmiş kapısına otopark anahtarını vermek için yeni taşındığı için eski taşınan karşı komşuma emanet etmiş anahtarı. Delikten bakıyo içerden tıkırtısı geliyo ama açmıyo kapıyı dediki ben bu konu için gitsem kapısına gene açmaz en iyisi alttan vurmak olmadı kağıt atıcam kapısına. Erkekler bizim gibi konuşmaz eşim gitse ne dicek eşine karının sesimi geliyo dicek kan çıkar. Bi şekilde uyarıcam ayıp yani herkesin özel hayatı tabi ama bu kadar olmaz beni rahatsız etmeye hakkı yok
(56 puan) tarafından
Daha gecen halam anlattı aynı konuyu .ust komsuları adam internetten bir kadın bulmuş karısının üstüne getirmiş haliyle karısı da terk etmiş.derken kadın ve adam her gece çığlık çığlığa bagırırmış.halamlar ve dıger komsularda kadını döver sanırlarmiş.demişler polis çağıralım ne bubboyle her gece de diye. Meğer adam bağıran kadından zevk alıyormuş.üstelik evinde adamın 16yasında kızı ve18 yasında oğlu da varmış düşünün yanı edeosızlıgı tüm apartman duyuyor kaldı mı oğlu kızı duymasın
0 oy
(55 puan) tarafından

Ayy en korktugum seydir ya bir başkasinin duymasi o kdar cok dikkat ederim ki çünkü duvarlar cok ince duyuluyor biliyorum karşi komsunun eşi seslense eşine kezban diye bizim evden duyuluyor cok net bir şekilde niye duysun başkalri benim evimde olan şeyleri ya cinseligi gec ayip yani bazilari toplum icinde yaşamayi bilmiyor canim kadinla kendin usturuplu bir şekilde konuş bence yatagin vidalarini sıkılatsınlar birde cocuklari var iki tane bu nedir ya ayip gercekten

0 oy
(41 puan) tarafından

Bence polisi ara ,yüst katta çok ciddi ses var kavga mı ediyolar kadın bağrıyo anlamıyorum deama apartmanca telaşlandık de,bi kere polis gelsin kimin aradığınıda bilmiyo zaten yüzyğzede gelmiş olmazsın ,onlard şok olır kavga ediyomussunuz falan denince

tarafından
Cok mantikliyms fikir :) ama sikayet ihbar gbin konularda isim vermek zorundasiniz sorarlarsa kim sikayet etti diye polis de söylüyo
(41 puan) tarafından
Evet isim verdiğinizi biliyorum ama genelde ihbarın kim tarafından yapıldığını söylemiyolar,olası kavga olaylarına karşılık o konuda rahat olabilirsiniz ,ihbar eden kişi olay karakola giderse ortaya çıkıyo
0 oy
(336 puan) tarafından

Ay millet iyice edepsizligi ele aldı ya ayıp günah namahrem gidin söyleyin uyarın ne yapsanız sesi bizde ya odanizi değiştirin ya da sesinizi kesin de 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 170 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 394 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kader2127 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 334 göst.