0 oy
791 göst.
Diğer kategorisinde (15,861 puan) tarafından

Şu mübarek günde allah affetsin ama bu kadın insanı insanlıktan çıkarır ya. Bari şu ramazanda biraz sus kafa dinleyek. 1 saat önce buraya geldi o sırada iftar için maklube yapıyordum ki her şey hazırdı sadece ocağa koyacaktım pişmesi için. Yemeği görünce niye maklube yapmışım niye bu kadar uğraşmışım yağa yazık sadece pilav yapıp tavuğu üstüne koymam yeterliymis niye patates patlıcan kızartmışım falan filan. Ya arkadaş her şeye karışıyorsun bari yaptığım yemeğe karışma ya. Sonra eşim geldi kızımı biraz dışarı çıkarmıştı gül toplayıp gelmişler bana. Sonra kaynanam oğlum yazık günah dedi. Bende acaba çiçekleri koparıp geldi diye mi yazık günah diyor diye düşünürken bu kizi böyle giydirmeyin dışarı çıkarmayın nazar değecek nazar kötüdür. Kızımı da cicili bicili giydirmemistim bir tişört bir kapri saçını da topuz yapmıştım sabah az bişey dağılmıştı. Bende dedim gözü kalanın gözü çıksın InseAllah nazar değmez allahım izniyle yok yok değer nazar eğer bu kıza bişey olursa ikinizi bu evde barındırmam dedi. Uzun kollu giydirmeliymisim. Yoksa nazar değermiş sanki uzun kollu giydirsem nazar değmez. Bende dedim ben bu kıza çuval giydirsem güzeldir. Nazar değerse her türlü nazar değer. Neyse sustu bişey demedi. Eşim yine kızı aldı biraz kapının önüne 5 dakika sonra tek geldi asel nerde dedim annemde dedi bende niye annene verdin git getir yoksa nazar değer dedim. Kaynanam nazar değer diyor ya her dakika nazar değer diye laf çarptım sonra eşim yine gitti baktım kızımın ağlama sesi geliyor bir koşu balkona gittim kızım kaynanamla hep ağlıyor durmuyor Kaynanamda bende bağırdım eşime sen tutacaksan tut annene verme ağlıyor tutmicaksan da getir yoksa nazar değer dedim tabi kaynanam bunları duyuyor. Çarptım kapıyı girdim içeri. Hem bize kızı dışarı çıkarmayın nazar değer diyor hemde kendi alıp sokakta gezdiriyor. 

Uzun oldu biraz valla içimi dokecek başka kimse yok bi siz varsınız :kissing:

11 Cevaplar

0 oy
(56 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
kaynana varsa dert var bacım öyle bir de bende var Allaha havale et yapacak bişi yok
(15,861 puan) tarafından
Zaten allaha havale etmekten başka yapacak biseyimiz yok. Kafa şişirip gidiyor biz allah'a havale ediyoz
(56 puan) tarafından
ağzımı acayim ben sucluyum koca denecek adam hep anasini savunur hep o haklidir elinden gelse bana ekmek vermicek
(15,861 puan) tarafından
Ay yok çok şükür eşim de beni kaynanama ezdirmez hep savunur dediklerime hak verir
(56 puan) tarafından
öyle erkek nadir bulunur kiymet bil benim yonandan dönme tüm anacı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ona neymiş ya ona mı kalmış her b.ka karışıyolar ölse üzülmem demissin ya ben oldursem onları icim soğumaz o derece. Nefret ediyorum hepsinden 
(15,861 puan) tarafından
Benim bi kaynana sorun ya. Bazen diyorum allah kayınbabama sabır versin nasıl bu kadınla 30 yıl evli kalmış
tarafından
Kuzum valla bende kaynana kaynata görümce ucu de aynı. Allah ıslah etsin bunlari diyecem de etmez bizden uzak etsin
0 oy
(110 puan) tarafından
Ay millet kaynanadan çeker ben kayinbabadan adamla kavgada edemiyom ah kadın olaydı karşımdaki yolardim benimde aklıma geliyor arada ölsede kurtulsak hepimiz diye Rabbim affetsin anca çene anca can sıkar herşeye burun sokar pislik o kadar iğrenç bı insanki anlatamam sürekli açığını arar bisye duysun yeter hep başına kakar gıcık gıcık bu aralarda benim ailem takti neymiş benim babamla annemin ikinci evliliğiymis  de biz uveymisizde ailemiz kopukmusta benim ailem beni atmista eve koymazlarmista ha bu arada ben yeni öğrendim kendi anneside 3 kere evlenmiş bütün kardeşleri uveymis hiç biride gelip gitmez sormaz bidaha eğer ailemle ilgili konuşursa bende bunu dicem pis adam 

Biz bunlardan ömür boyu cekeriz kuzum 
(15,861 puan) tarafından
Bir aile de illah biri çürük olacak sende de kayınbaba çürükmüş
(7 puan) tarafından
Yemin ederim öyle bi konuştun ki sanki kayinpederimi anlattin böyle insanlar kolay kolay olmezde bacim bizi gomupte giderler kaynanam var ama garibimin sesi çıkmıyor hiçbişeye karışmaz kendisi karı gibi herseye burnunu sokar kaynanalik yapmaya çalışıyor kendince karı kilikli
(110 puan) tarafından
Ah ah benim kaynanam annem canım benim melek gibi kadın onunda biktiriyir herkes bıkmış durumda valla birinden bı gün dayak yiyecek ama ne zaman inşallah ben bsy yapmam gücüm yetmez değil onu boğar öldürürüm ama Allah korkusu var kendi gibi lanet bı insan olmak istemiyorum ama ölsün yeminle voluga çocuğa şeker dağıtacam fakir doyuracam
(7 puan) tarafından
Allahindan bulsunlar boyleleri
0 oy
(119,168 puan) tarafından
Valla benim adaklarim var benimki olünce kına yakicam lokum dagiticam zil takip oyniycam ins
tarafından
Kız kurban kes fakirlere dagit:-D
(735 puan) tarafından
Baya güldüm .dd Allah kabul etsin .dd
(15,861 puan) tarafından
Kız ben bunları yapsam öldüğünde beri köyde barındırmazlar bu nasıl gelin diye kaynanan yüzünden adım çıksın istemem  :D
(110 puan) tarafından
Aha bende yapacam valla bak dağıtacam voluga çocuğa fakir doyuracam
(119,168 puan) tarafından
Yapcam ins bi ölse de kurtulsam
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Bir mi yaşıyorsunuz sizde 
(15,861 puan) tarafından
Yok canım ayrı evler bitişik
(5,436 puan) tarafından
Allah sabır versin valla ne diyim herşeye burunlarını sokmasalar olmaz sanki
0 oy
tarafından
Asla ağlamam gülerim bile 
(15,861 puan) tarafından
Belki timsah gözyaşları dökerim ama için göbek atar heralde
0 oy
tarafından
Ay bu konuda çok şanslıyım sanırım öyle fena bir kaynanam yok. Ne dersem tamam kızım der. Annemden farkı yok.
(15,861 puan) tarafından
MeseAllah canım nazar değmesin senin kaynana istisna geri kalanı hep aynı
0 oy
(2,676 puan) tarafından
Bu kaynanalar nıye hep boyle herseye burunlarını sokarlar acaba. Sankı onlar gelın olmadı Allah ım ya 
0 oy
tarafından
Mesaj veriyor işte kızı bnden uzak tutun nazar vururum diye 
0 oy
tarafından
Kaynanamla görüşmüyorum ama ahtım var eşime bile dedim öldüğü gün göbek atıcam şeytan diye onu taşlıcam diye. Yapsan hakkın haklısın diyo. Kendisi de anasından güzel kazık yediği için ne olursa olsun beni önemser her şeyden önce. Ölsün atıcam ama kayınbabamla görüşüyorum onada dedim öldüğünde cenazesini kaldırsınlar bitsin mezarına tükürücem onun dedim bise diyemedi. Neler etti bana şeytanın insan hali 
(12,854 puan) tarafından
Neler yaptı bu kadar canım yaa
tarafından
Kaynana semra benimkinin yanında melek kız. Yemin ediyorum hayatımda böyle insan görmedim bir insan evladı damadı şirret kızı icin 2 oglunu kocasını siler mi? İftira atar mı? Kız neler neler anlatsam müge anlı şok geçirir. Yüzsüz pislik. Ama ben ona neler edicem de yüzünü görmeye tahammül edemiyorum cidden.
(12,854 puan) tarafından
Allah sabır versin canım valla zor bı durum
tarafından
Amiiiin hepimize sabır diliyorum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 442 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 772 göst.
10 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 861 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 1,151 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı