0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Kızlar 24 gün oldu dogum yapalı dikişim düşmedi bugün doktorumu aradım dogumdan 5 gün sonra kontrole gittim dikişlerimin çok iyi oldugunu söyledi doktorum bugün dikişlerin kontrol ettiğimde çok iyiydi iyileşmiş tir dedi düşmediyse elinle çekk dikişelirni düşer dedi dikişini bnm gibi olup çeken varmı korkuyorum açıkcası biraz da doktora da gidemiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(510 puan) tarafından
Onlar kendını bırakmıstır zaten ben yıkadığım zaman hepsı elime geldı öyle sene yıka elini at geldı geldı gelmedı bos ver kendılıgınden duser 
-Reklam-
0 oy
tarafından
35 gün sonra falan kendiliğinden düştü benimki canım. Bi sorun oluşturmaz sanıyorum o ip bence çekme kendiliğinden düşsün. 
(26 puan) tarafından
Canım ne agrıyo ne kaşınıyor yok gibi ama duruyo dikişlerim eşim soruyo dikişlerin düştümü diye yok diyorum sanki artık uzaklaşıyor gibi benden
tarafından
Sana öyle geliyordur canım eşin senin canın yanacak diye çok yaklaşmak istemiyordur. 2 hafta sonra bişeyin kalmaz inşallah düşer dikişin sorun etme bu kadar sen.
(26 puan) tarafından
İnşallah yaa artık gına geldi yemin ederim düşünmekten
tarafından
Lohusalığın etkisi de var tabi ben  3 ay atlatamamıştım Lohusalığı her şey bana ters geliyodu sanki daha çok yenisin canım eminim eşin sana zarar vermekten canını yakmaktan korktuğu için böyledir az daha sabır. Şuan sadece bebeğine odaklan kokusunu çek içine tüm dertlerin tüm düşüncelerin uzaklaşır senden ☺️❤️
0 oy
(6,711 puan) tarafından
Çekme canım o kendisi düşer. Kiminin ki geç düşüyor benimkide çok geç düştü
(6,711 puan) tarafından
2 ayda tamamen bitti canım sen kuru tut o bölgeyi çabucak iyileşir
(26 puan) tarafından
2 ay mı çok degilmi kız çok kafaya takıyorum dikişlerimi soruyorum çoğu kişi 1 hafta 10 gün de düştü diyo eşimde soruyor artık düşmedim i dikişlerin ne zmn iyileşecwksin diye
(6,711 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişiyor işte canım bende çok bekledim düşmesi ni☺️ birşey olacak da dikişler tutmayacak gibi düşünüyordum. Hahah☺️☺️mecburen bekleyecek
(26 puan) tarafından
Aynn walla al benden de o kadar bişey olacak diye korkuyorum sürekli düşmedi de acaba dikişlerim tutmadı mı diyom hamileligim boyunca eşim dogum yapmamı bekledi 4 gözle hala bekliyorum hala bekliyorum diyo
(6,711 puan) tarafından
Yazık adama ☺️☺️ 9 ay beklemiş azıcık daha bekleyiversin
0 oy
(90 puan) tarafından
ilkdogumdan sonra 32 gunluken hepsu.dustu ikici dogumda ise 10.gunlukken.dustu 
(26 puan) tarafından
Canm dikişlerin hepsi mi 32. Günlük Ken düştü
(90 puan) tarafından
ewt canim yikadm yerde elime geldi hep kendiliginden
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Ben çekmedim çekemem de valla. Çok dikisim vardı sonuncusu 41. Günde dustu
0 oy
(381 puan) tarafından
Canım normal ya benimde ilk doğumunda 10 gün sonra düşmeye başladılar ama 2. Doğumunda dış 38 gün de düstü hatta dikış ipi laciverti normalde ipin rengi bile beyazlamışti daha bende hemsireme sormuştum normal demişti 
0 oy
(667 puan) tarafından
Benin doktor cekmisti eliyle 
(26 puan) tarafından
Çekince agrıdı mı pki
(667 puan) tarafından
Zaten benim dikislerm kurunaya başlamıştı o yuzden yaniyordu doktor rahatlarsn dedi bi anda oldu acimadi bile

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 477 göst.
17 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
7 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 433 göst.
0 oy
19 cevap 280 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde caglat (7,444 puan) tarafından soruldu

377,795 soru

11,307,746 cevap

34,737 kullanıcı

...