0 oy
701 göst.
Aile kategorisinde tarafından
aynı evde yaşıyoruz herseye söyleniyor iş yapsam suc yapmasam sizinkide oylemi

17 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sus payı verecen susturacan ben öyle yptim zamanında smdi sesi cikmio geldikce 

keşke ayrı otursanız kuzum ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz farklı illerdeyiz ama öyle söylenen karakterde biri değil aksine ben bulaşık dizerim mesela hemen gelir sudan geçirir evime gelince zorla ütüyü filan yapar çocuk var yapamam diye kendi çok aktif maşallah 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Su ayni evde yasayan gelinler ne cekiyorlar Allah sabir versin size ben bekarkende diyodum askindan ölsem beraber oturmam diye Allah gönlüme gore verdi hic susmuyolar belli ki bu kaynanalar ben yilda 1 goruyom oda yeter
0 oy
tarafından
Hay zıkkım olsun valla bazıları artık bookunu çıkarıyor anasını satim ya 
0 oy
tarafından
Ya doğru bisdy degil ama benim ki benden çekinir agzini actigi anda lafi yapistiriim alıştı simdigik diyemiyor 
0 oy
tarafından
Biz ayrıyız çok şükür ama ev üstü cidden çok zor yaa
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Kiz bunlara verecen zehiri geberip gidcek valla sinirim cok bozuk
(5,272 puan) tarafından
Sevda ne oldu yine mi o kaynanan
(583 puan) tarafından
Öyle deme:bizde kaynana olcaz :))
0 oy
tarafından
Kulak araması yap yada lafa laf yap o konuşuyorsa sende konuş 
0 oy
tarafından
Üç yıl kaldım yanında kızı benim yasimda kızına otur diyodu herşeyi ben yapıyodum dili de durmuyodu yerinde her şeye karışır konuşur 
0 oy
(583 puan) tarafından
Aynı evde  yaşayanların ortak sorunu bu söylentiler ev ev üstüne  olmuyor en iyisi ayrı yaşamak sevgi ve saygı daha fazla oluyor arada 
0 oy
(833 puan) tarafından
Boşver sen kaynananı allaha havalet.bir kulağından girsin diğer kulağından çıksın takmaa bile .eşinle yuvanla mutlu olmaya bak sen elinden geleni yap .bırak kaynanan utansın. Kötüyle kötü olma
0 oy
(69 puan) tarafından
Kocanı hoş tut alttan alttan da fitille mesela laf mi etti iş yapmamana deki kocana oda mi toplayamadım evin işini zor yaptım çocuk falan de sürekli böyle tek başıma zorlandım falan gibi konuş sonra annem yardım etmiyomu diyince de deki ya kadın da bunaliyo herhalde bireylerden hergun söyleniyo ben yapıyorum olsun ya boşver de falan kocanı fitille sende evlatsin oda 
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Biz ayrıyız eltimle altlı üstlü oturuyorlar. Ayrı olmamıza rağmen arkamızdan bir sürü şey konuşuyor kaç kere de şahit oldum telefonda falan duydum yani. Herkesin arkasından bıdır bıdır konuşur. Eşim bu huyunda annesine çekmiş aynı eşimde sinirlenince ayrı odaya bile gitse çenesi durmaz saatlerce :)
0 oy
(29 puan) tarafından
Bnm de öyle iki çocukla yetiştirmeye calisiyorum gene de yaranamiyorum
0 oy
(20 puan) tarafından
Bi kere bana dediki hadi sen odana git çocuğu emdir dedi sonrw kocamı aramış şerife odaya girdi çıkmıyor işler bana kaldı diye kocam bi geldi bana nasıl kızıyor ama bende annen gönderdi beni odaya dedim sonra gitti annesine kızdı üç gün filan konuşmadılar anasıyla. Allahın izni ile bayram sonu çıkıyoruz darısı senin başına canım inşallah 
tarafından
ay insaallah yaa tek duam
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Kayınpederim var benim kayinvalidemi aratmaz sagolsun:D

tarafından
Niye kız kayın baban kaynanalik mi yapiyo yoksa:)
(5,436 puan) tarafından
He kız aynen :)))) herşeyime karışır yani aslında evin düzenini kurmak zorunda kaynana yok
tarafından
Birlik misiniz
(5,436 puan) tarafından
Evet cnm biriz
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Aynı evde yasamiyoruz yanyana oluncada bana bişe dmez

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 396 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy