0 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (110 puan) tarafından
 bugün bime koltuk örtüsü gelmiş uygun alim dedim üstümde para yoktu eşime msj attım bana para ver gelim alım diye ilk tamam dedi sonra babası geldi malzeme almaya gidecek dedi hiç haberim yok bana demedi bende eşime dedim niye bana demedin diye dedim sen unutmuşsun falan hâlbuki demedi unutmam hayatta eşimle alakalı bsyi. Sonra işte parayı ver gideyim alayım dedim malzemeye yetecek kadar var üstümde falan dedi bende kalsın o zaman dedim bunu yanlsi anladı kızdı şimdi düşünüyorum da ben esiyim sonuçta neden en son ben başkalarından duyuyorum bunada deli oluyorum anlamıyor beni herşeyi babası planlıyor delirecem artik

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Erkeklerin isine ne cok karisiyosunuz yaa yok demekki napsin adam olunca alirsin bunami sıkiyon canini 
(110 puan) tarafından
Alma değil hep benden habersiz biyertlere gidiyor en son ben öğreniyorum
-Reklam-
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Ztn bu erkekler babalari ne derse onu yaparlar kuzum eşinle konuş söyle ben komşu dglm de niye en son ben Duyuyom de
(110 puan) tarafından
Dedim yapma dedim kaç oldu söz verdi bana demiyor nereye gideceğini en son ben öğreniyorum onunda babası gıcık gıcık kendi diyor şuraya gidecek diye
0 oy
tarafından
Senin kızdığım sizin hayatınıza kayinbabanin karışması ve esimin seninle değil sürekli işiyle ilgilenmesi
(110 puan) tarafından
Yha iste dediydim unutmuşsun tamam olmaz bidaha işte veririm falan filan başta yap yap sonra pişman oluyor
tarafından
Sende konuşma bi süre ki anlaşın kavga ederek bi yere varamassin
(110 puan) tarafından
Gel verim parayi git al falan diyor almam asla dedim evine bütçe ayirmiyorsan asla almam diye
tarafından
Tamam işte burda bırak daha çok üstüne gidersen döner konuşma bi süre sakinliğini koru
(110 puan) tarafından
İnşallah öyle yapım dedigin gbi
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Canım bişey beğendiğinde alacak kadar sende para bulundurması lazım eşinin cüzdanını boş brakmaması lazım kadınsın sonuçta her defasında ondan isteme konuş bunu. Benim eşim sağolsun hep cüzdanıma para koyar hiç parasız brakmaz beni 
(110 puan) tarafından
Benimkinde para olmadığından değil var ama bana bırakmıyor herzaman diyorum ama bırakmıyor acaba kendi haliyle ne zamana bırakır m ediyorum
(1,925 puan) tarafından
Ya ne düşüncesiz insanya sen kadınsın belki pet lazım oldu belki eve biley beğendin almaz istedin belki kozmetik felan... Almak istersin bunları düşünmesi lazım sen konuş isyan et efkekler isyan etmedikce bişey yapmazlar kendiliğinden bilip
(110 puan) tarafından
Ediyorum ama işte ne bileyim yoğun çalışıyor aklinami düşmüyor bilmiyorum inan evlendiğinde beri bı kere bile olsa ne makyaj malzemesi ne takı ne parfüm hiç bsy almadım evimede alamadım sagolsun
(1,925 puan) tarafından
Canım benimya inşallah kıymetini bilyodur
(110 puan) tarafından
Ben kiyamiyorum gerçekten yoruluyor kazandığını gereksiz yere harcamim diye ihtiyacım olsa bile bı hafta sonraya erteliyorum ama işte farkindami bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 284 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 610 göst.
30 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Tugce1100 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 826 göst.
16 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 366 göst.