0 oy
1,399 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Esim son 1 yıldır öyle değişti ki  3 yıllık evliyiz yeni yeni karşılaştığım ve beni rahatsız eden bir takım huyları ortaya çıkmaya başladı. Kendi ailem ağzıyla kuş tutsa adam için ne önemi ne değeri var. Annemi sebepsiz yere tersliyor kardeşime aynı sekilde davranıyor. Kendi ailesinin yanında kuzu benimkinde aslan defalarca tartışıp uyarmaktan ve nasıl davranması gerektiğini söylemekten bıktım.

Öğretmenim mesleğim var eskiden böyle değildi şimdi bildigin kendimi yetersiz hissettirmeye başladı bana. Onu yapabilir misin emin misin sürekli böyle. Atm den para çekerken bile su şeye baş şöyle yap böyle yap demesinden bıktım. Ne yapmalıyım ben bu adama.

11 Cevaplar

+1 oy
(69 puan) tarafından

Sen de onu kendi silahıyla vur

Erkekler takdir edilmek isterler, tam tersi de alay edilmek. Sen de onun bu davranışlarıyla alay et bence. Seni aptl yerine koyduğu her an bıyık altından gül ama belli et dalga geçtiğini. Kendine plan güvenini sars. Belki vazgeçer..

-Reklam-
0 oy
tarafından
Bana akıl verme kendi aklım bana yetiyor çok şükür de 
(3 puan) tarafından
Tartismaktan bıktım sonra hiçbir şey olmamış gibi davranmasindan daha çok bıktım
0 oy
tarafından
Senin oradan bakınca cahil gibi mi duruyorum canım söyle.  O öyle yaptıkça sende onunla dalga geç alayvari bi şekilde gül. Çünkü ne kadar çok ciddiye alırsan sinirlenip açıklama yaparsan kendini daha fazla beğenmişlik moduna soka.r
0 oy
tarafından
Istedigini basarmak uzere sanki sen tepki verdikce vazgecer seni assagilamaktan ailene yaptigi terbiyesizlik ama bu yasta adam olamayani dahada adam edebilirmisin bide o var
0 oy
(583 puan) tarafından
Kendi  ve ailesi yetersizdir  bence seni ve aileni  çok üstte göruyor  ve o yüzden  ezme  psikolojisi  var canım zaten herkes evlendikten  sonra huy değişiyor ASLINDA değişmiyor  gerçek kişiliğini  gosteriyor ve biz o yönleriyle  yeni tanışıyoruz 
(3 puan) tarafından
Aynen öyle annesinin bir bası ağrır 100 kere doktora götüreyim mi iyi misin der benim annem hastanelik olur ben demeden geçmiş olsun bile demez. Araç kullanmayı yeni öğrendim ben araç kullanıyorum diye bile kavga ediyo
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Öyle davrandığı anlarda ne yapıyorsan onu bırak buyur kendin yap hadi bye de çekil kenara. Kendini de yetersiz hissetme, okumuşsun meslek sahibi olmuşsun böyle şeylerin seni yıldırmasına izin verme. Erkek milleti işte bi yerde hepsi aynı bkun laciverti modunda oluyor. Bazı konularda çok acımasız oluyorlar. Ailenle de bırak anlaşmasın çok da lazım değil. Sen çizgini bozma yeter bence..
(3 puan) tarafından
Aslında ben birşeyleri basardikca o bundan rahatsız oluyo o olmadan ben tek basima her konuda ayakta kalabilirim bunu çok iyi bildiğinden böyle davranmaya başladı
(1,699 puan) tarafından
Klasik erkek egosu diyorsun yani. Sana karşı savunma geliştirmiş resmen..
0 oy
(1,562 puan) tarafından
Benm eşim de aynı valla annemi özellikle çocuk sever git al görmüyomusun rahatsız oluyo çocuk yok öyle yok böyle annen çocuğu öpmesin söyle tartıstım kackere anlamıyo kendi annesi babasıda öpüyo babası sakalını batırıyo çocuğun suratna agznı açıp bşy demiyo ama benm annem babam yapınca yapma etme demeye baslıyo bizimkileri bişeye tutmuyo malum virüsten görüsemiyorz 3ay olacak telden görüntülü konusuyorz çocuğun uykusu geldi demeye baslıyo konuşurken bana yapsa zoruma gitmez ama anneme babama yapıyo kaç kere kavga ettm akıllanmıyo kendi kardeşlerine annesine babası öpünce bşy demiyo annesi Emziğini ağzına alıyo bebegin ona bsey demiyo benm annem yaptı aynısını kıyameti koparıyo ama bundan snra öyle bşy yaparsa bende annesine babasına öyle davrancam umrumda degl artık kmse uzun oldu ama anne baba olunca döktüm içimi kusura bakmayn
(3 puan) tarafından
Dolmussun belli bende öyle iyice 1 yıldır sinirlerimi yıprattı çok zor bir dogum yaptım benden çok lohusa kafasını annesi yaşadı 2 ay ayağa kalkamadim doğumdan sonra annem baktı o süreci burnumdan getirdi ben yanında kimildayamiyodum bile ağrıtan o annem iyi misin diye yanimda sürekli annesiyle ilgilendi bıktım valla anasından da kocamdan da
(1,562 puan) tarafından
Benmde sütüm yoktu eve geldgmde bi komposto bile yapmadı kalktım kendi yaptm onlara göre anneleri babaları iyi bzmkiler kötü sözde
0 oy
(111 puan) tarafından
Hocam sen de onun ailesine aynı şekilde davranacaksın tepkini koyacaksın. Yoksa önüne geçemezsin. 
(3 puan) tarafından
Artık bende öyle düşünmeye başladım fitratim gereği sabırlı ve kalp kirmayi sevmeyen biriyim ancak artık sabrim iyice taştı
(111 puan) tarafından
Bir öğretmenin karakterinin nasıl olduğunu çok iyi biliyorum ama bi yerde de sadece öğretmen olmadığınızı unutmayın hocam öğretmenlik sadece okulda geçerli. Sizinde normal bir hayatınız var, kendinizden ödün vermeyin. Allaha şükür maaşınız da var kimseye muhtaçlığınız da yok.
0 oy
(69 puan) tarafından
Bence senin eşin aşağılık duygusuna kapılmış ve kendini yüceltmeye çalışıyor sanırım sınıfsal olarak da senden düşük onu kavanoz açtığında da alkışla ama açması için de yardim işte ona biraz değerli olduğunu hatırlatirsan değerli davranmaya başlayabilir ters tepip de kendini üstte görürse gerçeklerle yuzlestirirsin 
0 oy
(229 puan) tarafından
Benim eşimde bana bunu yapardı beni bastırmaya çalışırdı alışverişe ben alırım para çekçem ben çekerim biri bir se sorsa o atlardı doktora gittik adam bana soruyor bu cevap veriyor sürekli böyleydi sonunda dedimki ben senin arkanda değil önündeyim çalışmıyor olabilirim meslegim var kendimi anlatabilecek özgüvenin var iki üniversite bitirdim diplomam var senin neyin var  benim önüme geçme o gün bugündür yapmıyor.(;asagilacaksin asagilatmicaksin erkekse erkek ne bu be...

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 1,629 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde elifyasa77 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 496 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 271 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 186 göst.