0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar hamilelikte başiniz dan geçen kötü olaylar varmı.?

Benim çamaşir şişi karnim saplandı ufak bi delik açildi ama bebege zarar vermedi sonra çocuklar top oynarken 2 kere karnıma top yedim hüngür hüngür aglamişim. Bi ara eve misafir çagirmiştim 6 aylık hamileydim dolma sardım tek başima bi tencere yaptim sonra gelen misafir biz bu dolmayı  sevmeyiz demişti o günü asla unutmam bidaha çagirmadim zaten :/ sizin ne oldu anlatin bakim? 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anaa senin başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştr emin ol bn hamile kaldığım günden bu yana sürekli kavga içindeydim başka aksiyon olmadı
tarafından
Dikkat et canım sıkma kendini çok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy insan sevmesede nezaketen alır tadına bakar 2 tanee.  

Kiz keske bana yollasaydın ben tencerenin hepsini yerdim sonra sana bi güzelde dua ederdim :D :D
tarafından
Ahahha zukkum yesinler :)
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Cok sukur guzel bi hamilelik geciriyorum tek sikintim hasret cekmek esimle uzakta oldugumuz icin bebegimize hazirladiklarimizin hevesini birlikte yasayamamak
tarafından
Ay keşke beraber olsaniz inşallah oda olur canım
0 oy
(583 puan) tarafından
İlk hamileligimde test yaptım pozitif çıktı ertesi qun hamile olduğumu unutup temizlik yaptım ve banyoda çamaşır makinesini çektim arkasını sildim birdaha yerine koyarken benden ılık bişey aktı o an aklıma hamile olduğum geldi ve kanamam başladı :( 4ay sırt üstü yattım senmisin temizlik yapan. Bu bebeğimde budefa hamile olduğumu bilmeden yine temizlik yaptım ama dip köşe perde cam koltuk kaldır makinelerin arkaları derken basım baktım bana biseler oluyor midem bulaniyo dedim herhalde temizlik ürünlerinden zehirlendim bı hastaneye qittim hopp hamileyim :) şimdilik bi sknti yok cok şükür 17 haftalık olduk
0 oy
(732 puan) tarafından
Ben 1 buçuk aylıkken piknikte eşimin öğrencisi putbol topu belime vurdu çok kötü ağrım olmuştu. Ve doğuma 2 gün kala gece tokam yerdeydi bastım ayağıma feci battı zıpladım can havliyle karın üstü düşecektim direk dizimi eydim diz üstüne düştüm çok şükür bebeğe bişey olmasın diye kafamda o an peteğe çarpmıştı :))) 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Eşimle gezmeye gidiyorduk mahallede yürürken sağlık ocağının orada bir adam var tam sağlık ocağın demirliklerinin oraya külübe koymuş boyum kadar köpek var ya 35 ya 36 haftalık hamileyim kaldırım da yürürken köpek bacağımın ağrasından geçmeye çalışmasın mı beni yere düşürdü hani kaldırımlar da orta da boşluk oluyor ya adını unuttum oraya düştüm karnımı vurdum bir sancı girdi eşime bir şeyim yok dedim sancıdan duramıyorum annemlerin evi bana yakın beni oraya bıraktı gitti adamı dövmeye babamı abimi yolladım peşinden zor almışlar elinden köpek bir de pitbullmuş o gün korkumdan karnımın sancısı var diyememiştim ertesi gün kontrölüm vardı doktora söylemiştim
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Senin misafirler de ne hödükmüş yaa insan o dolmayı ne emeklerle sarıyor ayrıca hamile halinle yapmışsın çok ayıp etmişler birdaha görüşmemek en mantiklisi benim ilk hamileliğim düşükle sonlandı 4 sene sonra kavuşuyorum derken yavrumun kalp sesini acilde kanamayla duydum ve sonrasında kaybettim ikincisi şükür sorunsuz geçti ama kuzucugumun kendisi çok sorunluydu sürekli ağlamak inat derken 5 yaşında oldu üçüncü kuzucugumda 28. Haftada dünyaya gelmeye karar verdi kanamam oldu o gelmek istedikçe doktorlar durdurdu sürekli hastanedeydim hemşireler artık tanıyordu beni kollarimda hep damar yolu izleri vardi delik desik olmustum çok şükür 38.haftada doğdu oda gebelikte cektirdi ams simdi sakin bir bebek cok şükür 
0 oy
(489 puan) tarafından

Biz eşimle pikniğe gitmiştik hamaga uzandım ben bı baktım hop yerdeyim :D 6haftalik falandim heralde bir şey olmamıştı şükür :blink::D

0 oy
(1,379 puan) tarafından
Hamilelikte başıma gelmeyen kalmadı en zoru da kısmi yüz felci geçirdim çok şükür atlattım
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Marketten gelirken oğlum kaydı onu tutayım derken ben toto üstüne düştüm çok şükür bebeğine hiç bisey olmadi
0 oy
(119,341 puan) tarafından

Benik herif ruyasinda futbol maci yapiyomus uykusunda karnima tekme atip gooooolll diye bagirdi :ermm: ben osmanliyi yapistirinca uyandi

0 oy
(772 puan) tarafından

Kontrole giderken makas atan içerisinde 5 ergen olan bi arabayla tokuşmuştuk orta şeritte  bide beni kadın görüp napıon abla die de camdan sarkmıştılar üstüme üstüme ergenler ya eşimi arayıp tebrik et kaza yaptım demiştim çok korkmuştu bişi oldu die bişiyim yok dememe rağmen bana değil de o ergenler le konuşup onlara inanmıştı ya. 5 dk ya geliyom dedi ve ilk kez dediği zamanda geldi çok şaşırmıştım. :D sonuç hiç kaza olmamış gibi sürdüm gittim doktora

0 oy
tarafından
Suan aklima gelmedi hiçbir şey uykulu kafayla

Aka senin misafirler de ne misafirmis arkadas bi kere bu dolmayi sevmeyiz ne 

Sen misafirsin sevmesen de dile getirme yani ayip ben olsam utanırım en azindan bo tadina bakarim tamamdır yani
0 oy
(1,319 puan) tarafından

Kız sen o şişi saplamayi nasıl becerdin. Misafirlerin de ayıp etmiş yani hamile halinle sarma sarmissin  birde  beğenmediler mi :angel:

Ben 9. ayimda bir gün  babamlardayim elimi yüzümü yikayip rahatlayayim dedim ama ayağım bir kaydı Karın üstü yere serildim canm annem çok korkmustu Allahtan bişey olmamıştı 

0 oy
tarafından
Fasulye yemistim o gun tv izliyodum bi de basim donmeye kusmaya basladim cok sicakta vardi esimin telefonuda bozulmustu kimseyi cagiramamistim bide gordum kapi caldi eşim geldi haberi yoktu oylesine gelmisti ayran yogurt falan icirdi kusdum iylestim sabahida doktora gittik bi seyin yok dedi 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ulan hem hamile bı kadın sana yemek yapıyor hemde sen onu sevmiyon. Bizim burda hamilelerin elinden yemek yenmez derler. Yani kötü amaçlı değil hani zaten insanın kendine hayrı yok bide biz gidip yük olmayalim derler. Ben yerinde olsam tencereyi komple kafasına gecirirdimm bacım sende ne talihsizmissin:))

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 531 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 590 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 407 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Esra01 (3,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.