0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
Bebeğim 37 günlük ben sadece anne sütü veriyodum kilo alımı bez sayısı iyiydi ama üç gündür sürekli agliyo hep meme istiyo gazı var damla kullanıyorum fayda etmiyo masaj yapıyorum fayda etmiyo iki gün akşamları mama verdim rahat uyudu bugün mama verdim yine uyumuyo agliyo herkes bu çocuk ac ac diyo mamayida iştahla yiyo memeyide iştahla emiyo küçükte bişey midesi küçüktür nasıl doymuyo olabilir kilo alımıda iyi cildiricam nesi var bu çocuğun valla mama veriyorum bunlar yüzüne oglumda sağolsun sapır supur yiyo onları haklı çıkarıyor bugün hiç kaka yapmadı ama bezlerini cisle dolduruyor ikinip duruyo kıpkırmızı oluyo aglamayan bir bebekti sakindi üç gün hatta bugün dördüncü gün atak haftasındaymisiz ondan olabilir mi düzelir mi ya ve ben mamaya alıştı gibi hissediyorum yine emiyo ama mamayida yiyo ben artık meme+ mama yapicam mecbur :(

11 Cevaplar

0 oy
(5,324 puan) tarafından
Mama öcü değil üzülme☺️ benim kızım hiç emmedi 3 buçuk ay sağdım icirdim sonrada hep mama . Maşallah çabuk büyüyorlar ☺️ o aç kalıyor diyenlere kulağını kapat duyma
-Reklam-
0 oy
(667 puan) tarafından
Camim etraftakiler hep biseyler soyler benim kaynanam da,cocuklarina mama vermis hep bu yuzden bize de mama verin deyip duruyordu bence seninki acliktan olsa mama verdim yine uyumuyor diyorsun o zaman uyurdu demek ki acliktan degil seni istiyor zaten ac olsa kilo almindan bezinden anlarsin mamayi anne sutune gore daha gec hazemettiklerinden uyanma aralari biraZ uzayabilir anne sutu daha,cabuk sindirildigi icin geceleri daha cok kalkabilir 
0 oy
(6,683 puan) tarafından

Bu çucuklari anlamak zor be kuzum:Dbizimki 10aylik hala uyumuyor..sabr edicezz insallah bu gunlerde gecer

0 oy
(75 puan) tarafından
Canm mama kabizlik yapar
0 oy
tarafından
Gazi vardır veya kabız olduğu için agliyodur hangi mamayı kullaniyosun Aptamil conformil gaz ve kabızlık için deneyebilirsin
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Gazı vardır kendini sıkıyor kizariyisa *** *** masaj yap duşta iyi gelir sakinler
0 oy
tarafından

Yeni doğan bebekte doyma hissi yoktur ki ne versen yer :)

0 oy
(8,583 puan) tarafından
O sekılde yap kuzucum nolacak en kotu mama masrafı cıkar. Kendını cok strese sokma bu konu annelerın bam telı ama o sekılde iyi olacaksa o sekılde olsun napalım.Su an boyle olması normal canım bagırsakları gelısıyo kakayı her gun yapmayabılır artık 5 gunu gecerse o zaman sorun var demektır.sen bolca gun ıcınde masaj yap bacaklarını bısıklet cevırır gıbı hareket ettır. Gececek sabır 3 aydan sonra bıraz rahatlarsın
0 oy
(89 puan) tarafından
Kabız olabilir sütün varsa ve tutuyorsa mamaya geçme onu daha çok şişirir bu doymuyor diyenler nerden niliyor doymadığını sen doyduğundan eminsen dinleme kimseyi zeytin yağıyla karnını ovala sancısı vardır belki bir iki damlada içir ona bağırsaklarını yumuşatır bazı bebekler var anlamıyor sen verrdikçe o içer yazık etme yav runa
0 oy
tarafından

Gaz  sancisi o :angel:

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 187 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 412 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cancanlarim (1,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 421 göst.
24 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 346 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (264 puan) tarafından soruldu

385,639 soru

11,530,459 cevap

35,200 kullanıcı

...