0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından

Bir arkadaşımız temmuz annelerini sormuş.. :)Bende haziran annelerini soriyim dedim :angel: Nasılsınız kızlar? Ben çok heyecanlı ve biraz tedirginim ilk gebeliğim herşey normal yavrum sağlıklı çok şükür allahıma<3 ama bende sanki biraz korku var oda okadar olsun dimii? :) doktor 8 haziran dedi ama bakalım kızım ozamana kadar beklicek mi :) sizde durumlar nasıl? Allahım tüm annelere yavrulamızı sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah.. ❤️ 

13 Cevaplar

0 oy
(834 puan) tarafından

Merhabalar <3 

Bizim de bi sıkıntı olmazsa 25 hazirandan sonraya olur dendi. Erken gelir geç gelir bilemem Hayırlısıyla gelsinler inşaAllah :angel: benim ikinci gebeliğim ilkini daha karnımdayken melek oldu. Ama rabbimiz 5 ay sonra tekrar nasip etti. Bu gebeliğimde şu ana kadar ciddi bir sıkıntımız olmadı çok şükür allah da korusun hepimşzi ve yavrularımızı. isteyen dileyen herkese hayırlı sağlıklı evkatlar nasşp etsin Rabbimiz.

(77 puan) tarafından
Amiin canım.. ❤️ Güzel allahım herşeyin hayırlısını verir insana.. ❤️
-Reklam-
0 oy
(588 puan) tarafından
Bende cok heyecanliyim canım ama bebeğime kavusmak istiyorum
(77 puan) tarafından
Allahım hepimize yardım etsin sağ sağlam kucağımıza alarız inşallah.. ❤️
0 oy
tarafından
Bizde 1 haziranda ins. Canm sezeryana alncam
(77 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allahım.. ❤️ Ben normal istiyorum inşallah
tarafından
Amin cümlemz insallah. Benm ilkide sezeryandi o yuzdn buda mecburi sezeryan canm
(77 puan) tarafından
Farketmez canm yavrularımıza kavuşalımda nasıl olursa olsun ❤️
0 oy
(7,411 puan) tarafından

Amin canim hayirla alalim insAllah❤ bizde 30+2haftaligiz uygulamaya göre 20haziran görünüyor sezaryen olacagim gunum tam belli degil artik doktor ne zaman derse. Heycan korku hepsi bir arada valla :D:angel:Rabbim herkese hayırlı dogumlar nasip etsin insAllah.

(77 puan) tarafından
Amiin canım ❤️
0 oy
(22 puan) tarafından
Bizde 6 haziran gozukuyorduk. Geçenlerde 25 Mayıs ta olabilir dedi .Sipam doğum pozisyonunu almış çoktan. Bekliyorum bu aralar sırt bel kuyruk sokumu ağrısı cekiyorum inşallah normaldir. Bu yüzden tekrar doktora gidicem. 
(77 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm inşallah herşey hayırlısınla olur ❤️
0 oy
(65 puan) tarafından
Benim de 26-30 haziran arası inşallaah
(77 puan) tarafından
Hadii  inşallah canm ❤️
0 oy
tarafından

Iyiyimm bebegimi bekliyorum dort gözle :angel::angel: ama gelmiyor zirtapoz :Dzaman geçmiyor 

0 oy
(223 puan) tarafından
Benim doğumum haziran 11 görünüyor tutacakmı bakalım bu aralar adet sancısı gibi sancım oluyo sizlerddde oluyo muu Kızlar heyecan var çok bire hazırlıklar ne alemde benim ki  yarım 
(3,458 puan) tarafından
Benimde haziran sonu olacak insaallah bendede yalancı kasılmalar var hazırlıklar bendede yarim ;))
(223 puan) tarafından
Bahsettiğim yalancı sancı mı oluyo canım
(3,458 puan) tarafından
Bilmiyorumki canim ama dün doktora gittim rahim egzersiz yapıyor doğum için dedi bana nstye falan girdim sanci çıkmadı
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bizim ya haziran sonu yada temmuz basi olacak insallah bizimde herşey yolunda cok sukur  sadece biraz fazla kilo aldik ve almayada devam ediyoruz tedirginligim yok cok sukur ilk iki dogumumda kolay dogum oldugundan belkide Rabbim tum hamişlere kolay dogumlar nasip etsin inşallah sagliklica alır herkes bebeğini kucağına inşallah 
(77 puan) tarafından
Amiiinn canım inşallah❤️ bebek sağlıklı siz sağlıklı olunda kilolar verilir elbet :]
(1,060 puan) tarafından
Aynen canim varsin biraz dombiş oluruz  kilo gider bebişin sagligi onemli olan
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Hamilelikten sıkılmaya basladım bu aralar psikolojik sanırım :) 22 haziran gosteriyo ama bakalım ne zaman gelcek cok sukur agrım sızım yok ama karnım cok buyudu 9aylık gibi gorunuyorum kendim kilo almadim cok tuhaf oldum dogursam kucagima alsamda buyutsem bi an önce diyorum :) kafamda milyonlarca soru var nasıl olcak diye bekliyorum :)

(77 puan) tarafından
Aynenn bende öyleyim canm.. Allah yardımcımız olsun ❤️
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Bende haziran  25 tahmini  doğum tarihi  düğünumuzun  olduğu  gün  heyooo :D tabikisi erken gelmediği sürece  gerçi 16 haziran nikah  23 haziran  kına öyleydi ilk bebisim çok heyecanlıyım 5 yıl sonra :happy:

(77 puan) tarafından
Maşallah.. ❤️ Allah kucağınıza sağlıcakla almayı nasip etsin inaşallah :)
(1,146 puan) tarafından
Amin inşaallah hepimizin canım =)
0 oy
(73 puan) tarafından

Benimde 2 haziran gorunuyor normal istiyorum kasilmalar cok fazla bendede artik hic rahat uyuyamiyorum cok kilo aldim tabi bebegim erken gelebilir cunku gelisimi ve kilosu onde gidiyor insAllah 30 mayista dogar esimin o gun dogum gunu :angel:

0 oy
tarafından

Benimde 28 mayis 17 haziran arasi bekleniyo dogumum ama bende korku var ya ilk gebeligim heyecan ilk aylarda vardi ama zaman yaklastikca korku sardi beni napicam bilmiyorum yaa ama bir an oncede ogluma kavusmak istiyorum iki arada bir deredeyim anlicagin :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde zelalclk (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 236 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 235 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 446 göst.