0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (405 puan) tarafından

Kulak testi için götürdük muayene etti kulağını çok dolu olduğu için yapamadılar temizlensin diye damla verdiler her duştan sonra mutlaka temizlerim şaşırdım nasıl olur diye kirlenmesin diye ne yapmam gerekiyur ve ya daha iyi nasıl temizleye bilirim 

image

2 Cevaplar

0 oy
(1,209 puan) tarafından
İlk teste mi olmadı ikinci testte mi? Bize damla vermediler. İlk teste kulakları dolu o yüzden olmamış olabilir normal dediler. Bir hafta sonra yeniden gelin bakalım dediler öyle oldu. Kulak zaten kendi kendini temizleyen organ. Sadece yeni doğan bebeklerde filan içinde amniyo sıvısı filan olabiliyor kendiliğinden gider demişti doktor. 
(405 puan) tarafından
İlki doğduğunda yoğun bakımda kaldı o zaman yapmışlar di tekrar yaptırmamizi istemişlerdi anca randevu bula bildik ama kendiliğinden geçer gibi bişi soylemdi eğer bu şekilde yaparsak testi geçemez dedi bu damlayi verdi gün de üç defa bes damla
(1,209 puan) tarafından
İnternetten araştırdın mı hiç? Bir hafta mı kullanacaksınız.
(405 puan) tarafından
Yok bakmdim İnternet farklı şeyler söylüyor o yüzden buraya sorayım dedim bi hafta evet
(1,209 puan) tarafından
Yani şu an kızım 20 aylık. Ve doktorun söylediği hiç bir şeyi sorgulamadım. Eğer doktoruna güveniyorsan kullanabilirsin.
-Reklam-
0 oy
(10,453 puan) tarafından
Benimki de ilk testte kaldı kulakları dolu olduğu için ama damla kullanmadik bir hafta sonra tekrar gittik gecti sonra 
(405 puan) tarafından
Bizimde ilk testi geçmişti tekrar götürmemizi istediler götürdük işte dolu olduğu için yapamadılar on gün sonra tekrar götürecez

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 508 göst.
12 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Ayşe Ahmeddd (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 346 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde zelalclk (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde zelalclk (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.