0 oy
747 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
İlk başta anlattığım şeyler size şaka gibi gelebilir ama hiç bir şey şaka değil keşke şaka olsaydı. Yemin ederim her şeyden çok isterdim. Arkadaşlar 1 khaftadir rüyamda üç harflileri görüyorum siyah giyinmiş bir şekilde ve ağzım yüzüm yara doldu korkudan. Her seferinde musallat olduk falan diyorlar rüyamda ses duyuyorum bu şekilde. Korkuyorum evde zaten tek durmuyorum ama artık tek başıma bir oda da uyuyamıyorum. Eşim geçen hafta karantina yokken markete gitti akşam sigara almaya ben evde tektim kızımla. Işıklar açık TV açık kızımla oturuyordum tam arkamda bir şey hissettim bakmaya cesaret edemedim fakat o an hissetim saçlarım elektrik çarpmış gibi kabardı birden. Arkama bakamadım. Dün de eşim evdeyken tuvalete girdim tuvaletin içindeyken ışıklar yanıp yanıp söndü bir kaç kez hatta şok oldum koştum eşimi çağırdım oda gelip baktı ampul patlak dedi. Bugün sabah tuvalete girdim ışıklar gayet güzel yanıyor eşim de fark etti bu durumu. Korkuyorum vesvese veriyorlar buna eminim çünkü hiç aklımdan çıkmıyorlar sanki evde tek kalsam gelecekler. Benim ne yapmam lazım 

19 Cevaplar

+1 oy
(2,891 puan) tarafından
Bildiğim kadarı ile Musallat bu biçimde olmaz ve bunu bu kadar kolay herhangi bir yerde ifade de edemezsin Herhangi biriyle bunu paylaşmaya kalkıştığında Seni fazlasıyla rahatsız ederler siyah kıyafetli bir biçimde görünme meselesi de Psikolojinin bozulduğunu ve bu konuda çok fazla düşündüğünü göstergesi Onlar bu biçimde görünmezler Her neyse 3 harfli veyahut şeytan ya da ikisinin birden verdiği bir vesvese sebebiyle sebebi ile psikolojin bozuup böyle etkisi altında kalarak rüya görüyor olabilirsin Öncelikle yapman gereken 3 Fatiha 3 Kevser 3 ihlas 3 Felak 3 Nas dönüşümlü olarak okuyup evini tavanlar ve kapı eşikleri dahil her tarafı olmak üzere sirke ile silmen gerekiyor birinden yardım alabilirsin ardından her gün bir kere mutlaka evinde yüksek sesle Bakara Suresi aç lohusa vesaire değilsen beş vakit namazını vakitli kıl geçirme bu durum artar ve devam ederse o saatten sonra hocaya gitmeyi düşün ama şu an değil
(2,891 puan) tarafından
Allah korusun canım hocaya gidip daha beter olup dönenler var Ben hocaları da güvenmiyorum artık
(476 puan) tarafından
Ne geliyorsa hacıdan hocadan geliyor zaten
(2,891 puan) tarafından
Bizim burada biri define bulacağım diye hocaya gitti de başındaki fazlalıkları da bunun Başına dolayıvermiş hoca diye gittiği sonu oldu adamın
(390 puan) tarafından
Oyle demeyin gorumcem cok kotu olmustu musallat olmuslardi kendi gozumle gordum cok iyu hocaya gitti . Hoca zorla anlattirdi her anlattiginda bayildi ve cok sukur simdi iyi
(2,891 puan) tarafından
Biz bu konuda fetva verecek kudrete Sahip değiliz fakat çok iyi ve emin bir Hocanın dediğini aktarıyorum ben başka çaresi kalmayacak kadar kötü durumda değilse her sıkıştığında hocaya gitmek de şirke girermiş
Önce takdir sebep ve Derman Allah'tan diyerek Allah'a sığınıp elinden geleni yapmak gerekiyormuş Bu durumda Gerekirse bir bilene sormak Başka çaren kalmadığında hocaya gitmek gerekiyormuş Çünkü yapan yaptıran ve sebep olanın yeri yatağı yoktur Bunu ticari faaliyete dökeninde amacı müşteri sürekliliğidir diye söylemişti
-Reklam-
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Evde yuksek sesle bakara suresi ac ayy allah yardimcin olsun
(193 puan) tarafından
Korkuyorum
(119,461 puan) tarafından
Hangi sehirdeysen oranin muftulugunu ara durumu anlat hangi duayi etmen gerek onlar daha iyi bilir
0 oy
tarafından
Hersey olabilir Sen Rabbime sığın Kuranı yanından ayırma namazini birakma abdestsiz gezme sürekli nas felak oku canim 
(349 puan) tarafından
Cnm korkma onlar korkan kişiye musallat olur zaten soğukkanlı ol senin şu an en büyük silahın kuran ve zikir onların aciz bir varlık olduğunu düşün ve rabbin sığın güven o onların üzerinde güç ve kuvvet sahibidir
tarafından
Aynen korkarsada onlarin isine gelir korkma Allah en buyuk en guclu
(193 puan) tarafından
Ben rüyamda onları görürken 1 tane değil 3 tane görüyorum ayakları ters ve bir kilimin üstünde oturup fısır fısır konuşuyorlar dudağımın altı yara doldu korkudan
tarafından
:( Ah canim kiyamam ya
(349 puan) tarafından
Bitanem bak Bn bazen rüyam da o tür şeyleri görüyorum veya bana musallat olmak istediklerini Bn o sırada hemen ayetel kürsiyi okuyorum bildiğim sureleri bağırarak onlara karşı okuyorum ve onlar Bi anda ya bağırarak kaçıyorlar ya da ben rüyadan uyanıyorum Allah tan bol bol rüya da kendisini zikretmek fırsatı iste
0 oy
tarafından
Yer gök dua bilemedim ne denir ağzından dua eksiy etme felak nas blr hocaya danış istersen 
(193 puan) tarafından
Rüyamda okuyamıyorum aklıma gelmiyor rüya görürken ama onları çok net görüyorum rüyamda korkuyorum gerçekte görsem kafayı yerim diye çocuğum küçük ve hamileyim
0 oy
tarafından
Canim benim bo hocaya git böyle yapa yapa insanı delirtirler dua oku kuran oku evinde belki bisey vardır 
(193 puan) tarafından
Görüyor muyum sence
tarafından
Anlamadım canim
(193 puan) tarafından
Diyorum ki benim onlarla bir bağlantim olamaz değil mi? Acaba kendi kendime mi kuruntu yapıyorum yoksa gerçekten de bana mı bulastilar
tarafından
Canim bulaşırsa çok farklı olursun sadeca sana vesvese veriyorlar evini temizle büyü fln olabilir kendini hocaya okut gece çöp atmaya fln gitme sakin eşinde gitmesin bi kadın gece çöp atmaya cıktı bizim orda ona bulaştı onun için sürekli kuran oku dusunmemeye çalış yoksa delirirsin canım onların amacı insanı korkutub delirtmek
0 oy
(271 puan) tarafından
Bi hocaya gorun kuzum ve dua yazdir
(193 puan) tarafından
Nerden hoca bulabilirim
(271 puan) tarafından
Hangi sehirdesim
(193 puan) tarafından
Ankara
(271 puan) tarafından
Kuzum bilgim yok ama küçükken benim de başıma geldi rüyamda benj de korkuttular geceleri korkuyorum bende sürekli sonra dua kitabım var cevşen gibi onum içinde peyaberimizim tavsiye ettiği dua var onu yazıp yatağının baş ucuna koydum elhamdülillah o günden sonra bidaha olmadı ama o dua hangisiydi bilmiyorum bi araştır internetten istersem ve ayet-el kursiyo nas ve felak süresini dilinden düşürme pis yer atlama tuvalete banyoya girerken besmele çek ad attığım yere besmeleyle git ve bi cami hocasına git dua yazdır ve demissin ya arkama geldi hissettim diye o korkumun üstüne git öyle hissettiğim an  ayet-el kursoyi oki durmaksızın kırklamaya çalış zor biliyorum ama cesaretini topla kuzum
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Ben ilim irfan sahibi biri değilim onu baştan söyleyim senin yapman gereken bir kaç şey var 

1. Elinden geldiğince abdestsiz dolaşmamaya çalış normalde zaten sünnet ama dediğin gibi bir musallat olayı varsa daha iyi olur unutmaki sıgınabilcegin bir Rabbin var bol bol dua et ağzından felak nas ayetel kursi sürelerini bol bol oku Allah'a sıgın Rabbim yardımcın olsun
(1,403 puan) tarafından
Ayrıca hacıya hocaya gideyim deme bulunduğun ildeki müftülüğü ara onlar sana yardımcı olurlar  Rabbimin izniyle
(1,403 puan) tarafından
Delirmeyi unut sürekli onları düşünüp aklına getirme korkma kendine korkmadigina dair sürekli telkinlerde bulun korkmuyorum ben korkmuyorum de sen bu şekilde davranırsan daha çok korktukca korkarsin yapma
(193 puan) tarafından
Canım öyle bir yerleşmiş ki aklıma sanki evde tek kalsam hemen gelecekler gibi içim korkuyla dolu
(1,403 puan) tarafından
Ayrıc dua okuyorum ama bişey olmuyor demişsin demek ki inanarak okumuyorsun bu duaları okuyorum ve biliyorum ki Rabbim beni bu sıkıntılardan kurtarıcak diyeceksin ama gönülden inanark
(193 puan) tarafından
İnan bana ben gönülden dua ediyorum içten içe. Ama olmuyor hep rahatsız ediyorlar
0 oy
(349 puan) tarafından
Canım bnm rabbim seni korusun sürekli kur an oku mutlaka bakara s oku çünkü bakara s okunn eve şeytan girmez bu hadis Bi de bunu dinle mutlaka

(193 puan) tarafından
Öyle bir korkuyorum ki anlatamam bir oda da tek başıma bile yatamiyorum
0 oy
(476 puan) tarafından
Süre oku Allaha sığın hicbirsey olmaz Rabbimin izniyle  onlar bizden güçlü deiller unutma Rabbimi andikca zaten senden uzaklaşirlar
(193 puan) tarafından
Dua ediyorum ama yine okuyor 1 haftadır rüyamda onları görüyorum
(476 puan) tarafından
Muska fln mi var uzerinde acaba
(193 puan) tarafından
Hayır canım yok nuska benim yüzümden kaynanam da korkmuş geçen gün rüyasında insan eti doğuruyormuş
0 oy
tarafından
Canım bu dediğin karabasan sanırım bi ara bnada musallat olmuştu hemde ramazan ayinda
0 oy
(758 puan) tarafından
Allaha sigin yarabbi senin yaratikklarindan kotulerinden zarar verenlerinden sana siginirim .diye hep duaa et .. ve sana birsey diyeyim mi gecmiste yasadigin agir bi olay varsa etkisini suan gosteriyordur  .. sakin ol korkma bi korku ani gelirse bile hemen besme cek 

... cunku besmele cekilince insanin etrafina demirden bir kafes inermis 

Allah yardimcin olsun
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Rabbim yardimcin olsun sürekli nas felak oku surekli ama

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bol bol dua oku canım rüyalarını da çok etkisi var korkmanda unutma dua her şeydir. RABBİM bu vesveseleri alır senden inşaallah. 
0 oy
(484 puan) tarafından
Yakın bir zamanda yeni evlenen bir akrabamiza musallat olmuşlar canım kiz kafayi yemelik olmstu. Haciya hocaya götürdüler onu en sonunda kurtuldu şuan çok şükür. Demem o ki bildgnz derin bi hoca varsa gidin. Dua her kapıyı açar inşallah bakara suresini ac sürekli evinde
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kendini Bi okumayı dene babanın duası çabuk kabul olurmus baban okusun mesela bol bol kuran oku dilinden süreleri ayetleri eksik etme 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bol bol kuranı kerim oku dinle hep abdestli olmaya çalış canım Allah yardımcın olsun 
0 oy
(89 puan) tarafından
Sürekşi ihlas felak nas oku ayetel kürsü oku uyumadan önce mutlaka oku gün içinde de sürekli oku Allah'a tevekkül et Allahın izniyle hiç bişy olmaz atlatırsın sen kendini korkuttukça daha öok vesvese olur sende bu sefer kafayı yersin eşin seni tımarhaneye atar koynuna da başkasını alır. Kalk sirkelen kendine gel Allah'a tevekkül et kormuyorum de cesatetli ol 3 harfli olsun yada olmasın vesvese şeytandandır vesveseye yenilirsen kendine zarar bile verebilirsin
0 oy
tarafından
Kendimce açıklayacagım. Bu tarz şeyler enerjisel varlıklar enerki yogunlugumuz tutmadıgı ıcın onları goremeyız ama varlıklarını ınkar edemeyız. Fakat bir konu varkı onlar bizim alemımızden uzak durur bız onların. Kötü olanları vardır iyi olankarıda vardır. Kotu olanları psıkolojınım en zayıf oldugu anı bulurlar virus gbı dusun bagısıklıgın duserse hasta olursun. Psıkokolojım ve bagısıklıgın dussrse ve onların cekım alanına girersen etkilenebılırsin. Senınle gercekten etkılesıme gectılerse bol bol oku ayetel kursı nas ve felak insanı koruyan zırh gbıdır. Bakara suresı de evdekı olumsuz enerjıleru yok eder. Imkanın varsa seslı oku yoksa telden açarak 3 gun dınle. Birde aklını onlarka mesgul etme hep kendını telkın et bu varlıklar bızım gbı yaşıyoröar ben onlara zarar vermedm onlarda bana neden dokunsun dıye kendını güçlendir. Hani bir olay varya kotuyu cagırma dıye. Sureklı dusunme kötuyu cagrma belkı baska bır seyden etkılenmıstır bılınc altın. Abdestli gezmeye özen göster. Onun dısında milyonlarca alem var sadece 3 harflıker yok hepsıyle bir yasıyoruz aslnda. Kendını ferahlatmaya calıs dusundukce hep yannda hıssedersın. 
0 oy
(390 puan) tarafından
Sen benim gibi olmussun canm. Bende ruyamda cok goruyodum sonra sirtim donukken bi urperti geldi dondum karanlik bi sekil gordum degisik kaynanama anlattim  cok iyi bi hoca var muska yapti cok sukur ruya falan kalmadi iyim ama hala bazen aklima gelince korkuyorum

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 420 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 848 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 377 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 681 göst.